Moneybookers vs. bankovy prevod

Ak si neviete rady s niečím ohľadom pokru, opýtajte sa

Moneybookers vs. bankovy prevod

Odoslaťod Krtko 07 Júl 2009 07:41

aky sposob platby preferujete? nie je zbytocne to riesit cez nejaku dalsiu banku (moneybookers)? ake su vlastne vyhody money.. okrem kratsie trvajucich transakcii? chcem zacat niekde hrat ale neviem ci mam ist cez moneybookers alebo len cez moju banku, dik za rady.
Krtko
 
Príspevky: 5
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Moneybookers vs. bankovy prevod

Odoslaťod tucniak 07 Júl 2009 08:38

nastuduj si v ceniku tvojej banky poplatok za prevod do zahranicia, najlepsie mimo eu, niekam na Gibraltar, precitaj si tych odhadom 15 eur a potom ti to bude jasne:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Moneybookers vs. bankovy prevod

Odoslaťod 0x 07 Júl 2009 09:25

Kdyz uz si vybiram penize z herny, tak vzdycky nejdriv na MB, protoze mam nad penezmi kontrolu, takze kdyz herna tvrdi, ze penize odeslala na MB, dorazi hned... ale kdyz to odeslou na BÚ tak to muze trvat az tejden... A u neznamych a neduveryhodnych heren je lepsi jistota na MB ;)
Obrázok používateľa
0x
 
Príspevky: 167
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Moneybookers vs. bankovy prevod

Odoslaťod buschle 07 Júl 2009 09:59

moneybookers - hlavna vyhoda je to ze 99% herni podporuje vyber na MB. Takze ked sa rozhodnes ze ides vybrat a vlozit peniaze do inej herne tak nebudes mat problem ked pouzijes moneybookers. a Niektore herne maju napriklad aj lepsi First deposit bonus za to ze tam vlozis prave cez MB. napriklad Tower to tak mal.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Moneybookers vs. bankovy prevod

Odoslaťod Krtko 07 Júl 2009 15:05

tak to su dost dobre dovody preco byt na moneybookers. ale prave zazivam taky trapas, ze vyplnujem prikaz na uhradu a neviem kam napisat symboly SWIFT, IBAN a moje ID, kedze na tom tlacive sa udavaju celkom ine symboly a to variabilny, konstantny a specificky.. ako to ma byt?
Krtko
 
Príspevky: 5
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Moneybookers vs. bankovy prevod

Odoslaťod vlade 07 Júl 2009 15:11

Krtko napísal:tak to su dost dobre dovody preco byt na moneybookers. ale prave zazivam taky trapas, ze vyplnujem prikaz na uhradu a neviem kam napisat symboly SWIFT, IBAN a moje ID, kedze na tom tlacive sa udavaju celkom ine symboly a to variabilny, konstantny a specificky.. ako to ma byt?


SWIFT - toto ma kazda banka svoje, najdes to vacsinou v kontakte na stranke banky, alebo v nejakom zozname, napr. http://bankinfo.sk/dolezite-informacie/ ... institucii

IBAN - medzinarodne cislo tvojho uctu => http://www.tatrabanka.sk/cms/page/sk/ka ... enuClick=1

tvoje ID - to uvidis po prihlaseni na moneybookers, niekde v hlavicke stranky je uvedene tvoje ID

:good:
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Moneybookers vs. bankovy prevod

Odoslaťod Krtko 07 Júl 2009 15:14

vlade napísal:SWIFT - toto ma kazda banka svoje, najdes to vacsinou v kontakte na stranke banky, alebo v nejakom zozname, napr. http://bankinfo.sk/dolezite-informacie/ ... institucii
IBAN - medzinarodne cislo tvojho uctu => http://www.tatrabanka.sk/cms/page/sk/ka ... enuClick=1
tvoje ID - to uvidis po prihlaseni na moneybookers, niekde v hlavicke stranky je uvedene tvoje ID

:good:


vsak v tom nie je problem, to mi je jasne, ale kam v tlacive bankoveho prevodu to napisat ked tu nemam ziadnu swift ci iban kolonku, len variabilny specificky a konstantny symbol
Krtko
 
Príspevky: 5
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Moneybookers vs. bankovy prevod

Odoslaťod vlade 07 Júl 2009 15:18

myslim ze ked to je len lokalny prevod, co pri moneybookers aj je, tak SWIFT a IBAN netreba, to je len pre zahranicne platby (a tym padom aj ine tlacivo, na medzinarodny prevod), len to tvoje ID z moneybookers tam das, myslim ze ako variabilny alebo specificky symbol, treba kuknut u nich na stranke.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Moneybookers vs. bankovy prevod

Odoslaťod Krtko 07 Júl 2009 15:50

aha, dik. v moneybookers je ID znacene ako reference, takze to asi bude do spravy pre prijemcu.. ?
Krtko
 
Príspevky: 5
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Otázky začiatočníkov

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!