RIGGED

Všetky návrhy na zlepšenie, pripomienky ako aj sťažnosti adresujte práve sem

RIGGED

Odoslaťod alydzi 10 Júl 2009 16:16

musel som si vyrvorit vlastnu TEMU, kedze moj prispevok bol uz dvakrat zmazany --- DIKY


Po dlhom case som tu zacal trosku chodit, a citat si nejake tie prispevky a clanky, ale zase ste ma presvedcili, ze miesto toho aby ste sa snazili o skvalitnenie webu a clankov ... Tak tu len polujete na uzivatelova a temy ktore zatvorit, alebo koho pokarhat za nevhodne spravanie. COOL STUFF.

Miesto toho, aby ste boli radi, ze vam tu aspon niekto chodi, tak si takymto sposobom odplasite uzivatelov .


zjavne smerujete k tomu, aby tu chodilo stale menej a menej uzivatelov ....


Zatvorit najdiskutovanejsi prispevok, len preto, ze tam bola trosku ostrejsia diskusia :))).

WOW super len tak dalej. Urcite sa uzivatelska zakladna zvysi.

Tiez treba vsetkym ukazat, ze kto je tu sef, aby nahodou na to niekto nezabudol.


...
alydzi
 
Príspevky: 193
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/2 krát
Karma: 0

Re: RIGGED

Odoslaťod dzejkej 10 Júl 2009 16:22

alydzi napísal:Po dlhom case som tu zacal trosku chodit, a citat si nejake tie prispevky a clanky, ale zase ste ma presvedcili, ze miesto toho aby ste sa snazili o skvalitnenie webu a clankov ... Tak tu len polujete na uzivatelova a temy ktore zatvorit, alebo koho pokarhat za nevhodne spravanie. COOL STUFF.
...


Bud taky dobry a napis vsetkym svoje navrhy ako skvalitnit web a clanky. Verim, ze je v zaujme autorov dodavat co najzaujimavejsie "pocitanicko" :).

Na nikoho sa tu nepoluje, nikto nebol zabanovany, len sa ocakava, ze ludia sa budu viac sustredit na fakty ako na urazanie. Je sice pekne, ze sa niekto moze vyventilovat pekne "macatym" postom, ale mam pocit, ze to uz nie je taky zazitok pre ludi, ktori v tej diskusii hladaju nieco zaujimave a musia si toto vsetko pretrpiet.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: RIGGED

Odoslaťod alydzi 10 Júl 2009 16:37

Kazdy ma moznost volby.

Pokial som si vsimol tak sa tu maximalne zvrhla jedna, dve temy. Pokial nemam niekto zaujem si kazit naladu, alebo sa nejaky sposobom pohorsovat, tak moze uplne ignorovat danu temu a neprispieva...

Ale zda sa mi maximalne z cestne a akurat tym ublizujete sami sebe, ked horlivo diskutujuci prispevok zatvorite. Ved tym jednak stracate kredit u uzivatelov a prichadzate o nich.

Nepoviem ked tu niekto zacne otvarat temu za temov a len zasierat forum blbostami a reklamami, vtedy treba zasiahnut a to si myslim, je vasa uloha.

Ale urcite nie je vasou ulohou, poucovat clenov o slovniku, sposobe ich vyhadrovania ... Lebo sposob vyjadrovania a slovnik kazdeho jedneho je len jeho vizitka ako sa prezentuje.

Zaujimalo by ma ako to riesite v zivej diskusii : Ked vam niekto vulgarne oponuje. Co urobite ??? Povies mu ban ?? Das mu sacok na hlavu a zalapis usta lepiacou paskou ??? Alebo si pomyslis svoje a nechas ho tak ???


Tak nejak podobne si to predstavujem aj na fore. Je to miesto kde chodia rozny ludia s roznymi nazormi a preto treba pocitat, ze niekedy sa tu aj pochytia, ale nechat to tak nezasahovat. Na co ?? Ved ich to po case prestane bavit a skoncia sami, ale maju aspon svoju diskusiu na ktoru sa pridu kazdy den pozriet ako sa vyvija a popritom si precitaju aj nejaky ten clanok, mozno prispeju aj nejakou doborou radou, alebo myslienkou.


Co sa tyka skvalitnenia ostatnych veci, nemam ziadne navrhy na to musite prist sami co sa tomu venujete den co den. Ved postupne sa aj vy formujete a niekde smerujete ak si to porovnam zo zaciatkom.

Akurat tymto pristupom skoncite skor ako ste zacali, ak tu budete obmedzovat ludi co vam nie su velmi po voli.

...
alydzi
 
Príspevky: 193
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/2 krát
Karma: 0

Re: RIGGED

Odoslaťod dzejkej 10 Júl 2009 16:53

Mas uplnu pravdu, ze je to kazdeho osobna vizitka ako sa sprava.

No ponukol si zivu diskusiu a na to skusim nadviazat. Aj zivu diskusiu mas moderovanu a nemoderovanu. Ked sa pozries napr. na klasicky krcmovy rozhovor, tak tam najdes casto velmi pestre a stiplave pojmy, ale tak zucastneni su zapaleni a takto sa im asi dobre diskutuje. Ked si ale na druhej strane pozries napr. v TV nejaku politicku diskusiu, tak aj napriek castej obmedzenosti hosti, je snaha moderatora to "ukocirovat" tak, aby z toho nieco mali aj Ti divaci a netrpeli pri tom :).

Je samozrejme, ze podaktorym ludom pisanie osetrejsich prispevkov sedi, pretoze su jednak zapaleni pre ich vec a taktiez by to asi povazovali za moc vazne a nudne, ale ten prijemca urazok a ani citatel z toho uz tak nateseny byt nemusi. Myslim, ze ak si precitas tu zablokovanu temu, tak tam uvidis, ze velka cast prispevkov bola znacne osobna a nie vsetky zucastnene strany z toho boli nadsene. Medzi tymi prispevkami boli ine, ktore vyjadrovali nespokojnost s formou danej temy. Ku koncu sa tam prispievalo vela najma preto, ze sa ludia medzi sebou hadali a chceli mat posledne slovo :).

alydzi napísal:Co sa tyka skvalitnenia ostatnych veci, nemam ziadne navrhy na to musite prist sami co sa tomu venujete den co den. Ved postupne sa aj vy formujete a niekde smerujete ak si to porovnam zo zaciatkom


No ved mozes napisat, co konkretne sa Ti nepaci a aj to bude urcite krok k tomu, aby sa autori prisli na to, ako veci vylepsit. Ked nie si spokojny, tak urcite mas svoje dovody a nepises to predsa len tak, aby to pridalo na negativite prispevku, vsak?
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: RIGGED

Odoslaťod APminer 10 Júl 2009 17:20

alydzi napísal: ....
Zaujimalo by ma ako to riesite v zivej diskusii : Ked vam niekto vulgarne oponuje. Co urobite ??? Povies mu ban ?? Das mu sacok na hlavu a zalapis usta lepiacou paskou ??? Alebo si pomyslis svoje a nechas ho tak ???

...


pokud vim, resi se to "SIT OUT" na urcitou dobu ;) - teda aspon u pokru

pokud je to v hospode, tak : "Pod ven" ... :x
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16


Naspäť na O PokerPortal.sk

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!