live NL 2/5 Deep stack - AA

Priestor na diskusiu o odohraných rukách aj mimo blogu

Re: live NL 2/5 Deep stack - AA

Odoslaťod elesgal 11 Júl 2009 12:26

no neviem, ale hral to ako mikulas :), ked uz prebral iniciativu a zacal hrat smallball od flopu, tak jednoznacne mal zatlacit na river, nech mas vacsi problem zaplatit ... nevidim v tej jeho hre ziadnu koncepciu ani ciel ... co mal v plane? ze mu foldnes ruku s ktorou si dosiel az po river ked betne 250 do potu 610? ked na stole nie je vonkoncom ziaden draw co by si pripadne platil?
elesgal
 
Príspevky: 68
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: live NL 2/5 Deep stack - AA

Odoslaťod tommyKE 11 Júl 2009 12:30

elesgal napísal:no neviem, ale hral to ako mikulas :), ked uz prebral iniciativu a zacal hrat smallball od flopu, tak jednoznacne mal zatlacit na river, nech mas vacsi problem zaplatil ... nevidim v tej jeho hre ziadnu koncepciu ani ciel ... co mal v plane? ze mu foldnes ruku s ktorou si dosiel az po river ked betne 250 do potu 610? ked na stole nie je vonkoncom ziaden draw co by si pripadne platil?



Podla mna ma typoval AK, AQ, AJ co by som musel zhodit. Potom sa ma spytal ci som sa nebal sedmicky. Moja pasivita ho presvedcila
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: live NL 2/5 Deep stack - AA

Odoslaťod keso26 11 Júl 2009 12:33

mne sa na live hre paci ten trashtalk :)
tommyKE napísal:ostatny fold (ja poznamka: "Ej nerad proti tebe hram, nejde mi proti tebe" :)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: live NL 2/5 Deep stack - AA

Odoslaťod tommyKE 11 Júl 2009 12:36

keso26 napísal:mne sa na live hre paci ten trashtalk :)
tommyKE napísal:ostatny fold (ja poznamka: "Ej nerad proti tebe hram, nejde mi proti tebe" :)


Myslim si, ze aj to ho posmelilo a dodalo sebavedomie a tak si vymyslel hru.
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: live NL 2/5 Deep stack - AA

Odoslaťod elesgal 11 Júl 2009 12:37

No keby ti na ten river hodil 500 namiesto 250, mal by si dost slusne nad cim premyslat (a ty si premyslajuci hrac :)), inac je pekne vidiet ludi co su schopni vystrelit aj treti bullet :D

P.S. Hej, som si minule na turnaji vsimol ze uz presli celkom slusnym vyvojom od cias Nordu :) a agresivita im nechyba :D
elesgal
 
Príspevky: 68
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: live NL 2/5 Deep stack - AA

Odoslaťod tommyKE 11 Júl 2009 12:39

elesgal napísal:No keby ti na ten river hodil 500 namiesto 250, mal by si dost slusne nad cim premyslat (a ty si premyslajuci hrac :)), inac je pekne vidiet ludi co su schopni vystrelit aj treti bullet :D

P.S. Hej, som si minule na turnaji vsimol ze uz presli celkom slusnym vyvojom od cias Nordu :) a agresivita im nechyba :D


Musel by som porozmyslat, ale do vysku potu by som to asi urcite platil.
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: live NL 2/5 Deep stack - AA

Odoslaťod yegon 11 Júl 2009 13:48

hral by som to tak isto, flop alebo turn by som raisoval len s umyslom dostat sa allin a hrat o 400BB stack s jednym parom aj ked su to esa mi nepride ako rozumne - musel by som mat sakra read ze typek sa mi cely odovzda s 88+ na to aby som ho pretocil na flope alebo by sme museli mat nejaku sialenu historiu bluffrerereaisovania co je na fullringu absolutne nerealne

neviem ci mam uplne spravnu predstavu o deep hre ale ruky ako tieto by su ako stvorene na pot controll a raisom sa vystavujeme situacii kedy nebudeme vediet co robit ak nas super reraisne

river nam dava dost info v tom ze zuzuje jeho range, ak hral na flope a turne ruku ako 88-KK for value tak na riveri tym ze betuje nam hovori ze ma zo stredne silnych ruk len QQ/KK, ostatne ruky su bud monsters ktore nas biju alebo bluffy ktore na raise na riveri foldne - dokonca ak by aj betoval 88-TT ako akysi blocking bet tak predpokladam ze na raise ich foldne cize z nich dalsiu value nevytiahneme

kombinacii ktore nas biju je myslim o dost viac nez tych ktore nam preplatia raise takze raise by nebol +EV

je mozne ze sa mylim a range live hracov su ultrasiroke a super by nam preplatil raise na riveri s 88 alebo by sa stackol na flope s T7 ale kedze si napisal ze bol dobry tak to asi nebude pravdepodobne
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: live NL 2/5 Deep stack - AA

Odoslaťod 7castle 11 Júl 2009 22:18

Niet co dodat, od teba Tommy WP, raise na riveri by bol brutalny, nema velmi s cim platit (hoci naslo by sa), a keby nalozil vsetko tak sa asi aj pri svojom BR riadne zapotis 8-)

Inak takto vytrhnute z kontextu to vyzera ze chalan toho asi vela rozda, ale zrejme o tom to je, takymito hrami sa vytvori pekna metagame aby si mu to nabuduce prekne odovzdal ked bude mat 67o ;)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Predchádzajúca

Naspäť na Pokrové partie

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!