Zakaz sharkscope na P****Stars

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

dzekej

Odoslaťod scorpiorado 14 Júl 2009 22:28

ja sng nehram. v zasade mi je to jedno. napriek tomu to co hovoris je asi kravina. Obavam sa, ze na 500 BI asi bot nie je prave najvhodnejsi, prave ze je vhodny na multitable micro.
pointa je niekde inde. je jedno, ci 0,2 alebo 500 USD. denne chodime na net s predstavou, ze ideme hrat poker s ludmi a nejdeme hadzať do stroja.
scorpiorado
 
Príspevky: 183
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: dzekej

Odoslaťod dzejkej 14 Júl 2009 23:11

scorpiorado napísal:ja sng nehram. v zasade mi je to jedno. napriek tomu to co hovoris je asi kravina. Obavam sa, ze na 500 BI asi bot nie je prave najvhodnejsi, prave ze je vhodny na multitable micro.
pointa je niekde inde. je jedno, ci 0,2 alebo 500 USD. denne chodime na net s predstavou, ze ideme hrat poker s ludmi a nejdeme hadzať do stroja.


A preco nie je na $500 BI bot vhodny? Prosim vysvetli mi to.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Zakaz sharkscope na P****Stars

Odoslaťod scorpiorado 14 Júl 2009 23:37

no nie som zrovna expert na tuto temu. mozno sa mylim ale tento limit je uz skutocne vysoky a hraju ho uz skutotocne dobry hraci, ktory vedia adekvatne prisposobit hru. nieco podobne ako dnes v clanku ako sa hrt cash proti short stack strategy. su tu iste patterny, ktora sa asi daju odhaliť. nehovoriac o tom, ze sa tieto limity vyzaduju isty druh komunikacie atd atd. neviem. nie je to moja parketa. len nazor.
scorpiorado
 
Príspevky: 183
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Zakaz sharkscope na P****Stars

Odoslaťod w4444x 14 Júl 2009 23:39

kokos ban ma tam gramaticku chybu JK!
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Zakaz sharkscope na P****Stars

Odoslaťod dzejkej 14 Júl 2009 23:52

scorpiorado napísal:no nie som zrovna expert na tuto temu. mozno sa mylim ale tento limit je uz skutocne vysoky a hraju ho uz skutotocne dobry hraci, ktory vedia adekvatne prisposobit hru. nieco podobne ako dnes v clanku ako sa hrt cash proti short stack strategy. su tu iste patterny, ktora sa asi daju odhaliť. nehovoriac o tom, ze sa tieto limity vyzaduju isty druh komunikacie atd atd. neviem. nie je to moja parketa. len nazor.


No tak v prvom rade by som ocenil, keby si nehovoril na nazor inych ludi, ze je to hlupost, ked mas problemy zdvodonit, preco by to tak malo byt.

Ked sa pozries na tie "vyssie" SNG hry, tak vacsina hracou hra velmi velmi tight na zaciatku a vo vyssich levelov dokonalo zvlada ICM, co je prakticky kopa matematiky. To je velmi vhodne pre bota. Na nizkych buy-inoch je bot schopny samozrejme tiez zarabat. Avsak tam najdes tolko zlych hracov robiacich chyby uz v skorsich fazach hry (nehovorim o super turbo strukture :) ), ze sa Ti oplati checkovat to svoje BB v limpovanom pote a obrat ich ako male deti, indukovat bluffy aggro opic a pod. Dovolim si povedat, ze zatial co v ICM vypoctoch je bot kvalitnejsi ako clovek (ak zvladne spravne urcovat range na zaklade statov), tak v post flop hre vyhrava clovek :).

w4444x: keby sme tu mali zacat banovat light, mam pocit, ze Ty budes prvy :-D
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Zakaz sharkscope na P****Stars

Odoslaťod MiskoKvo 15 Júl 2009 00:00

lol bot na 500$ sng.. umrem ..tie sa uz po prve nehravaju ... a po druhe mat bota na hry kde je trafick tak 4-5 stolov/hodina no lol ...zase niekdo pouvazoval... si radsej clovek kupi dalsi notbook za par babiek kde bude robit ICM vypocty na tych 2-3 stoloch...

myslim ze by to musel byt velmo dobry programator aby beatol 500$ sng regularov... pretoze si zabudol ze ty regularovia adjustuju svoje range ... a pokial tam nemas niaky hyper super software alebo umelu inteligenciu ktora reaguje na tieto zmeny ..mozes si ist piskat :) tot moj nazot
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: Zakaz sharkscope na P****Stars

Odoslaťod dzejkej 15 Júl 2009 00:05

MiskoKvo napísal:lol bot na 500$ sng.. umrem ..tie sa uz po prve nehravaju ... a po druhe mat bota na hry kde je trafick tak 4-5 stolov/hodina no lol ...zase niekdo pouvazoval...


Misko, ked chces ohromit, tak skus miesto naraziek na PP.sk navstivit pomocnu skolu.

Ja som pisal, preco sa na low stakes nemusis bat ziadnej invazie botov a ze SNG prestanu byt zarobkove a o tom ako je kvalitna SNG hra o dobrom push/fold. To, ci je to 500 BI alebo 1000 BI a ci je traffic v tej ci onej herne dostatocny, to som nemal potrebu riesit. Ja tych botov neprogramujem a nepredavam.

Avsak ak mas problem citat konverzaciu a chapat, v com je podstata veci, tak som si isty, ze odbornik pomoze ... zase niekto pouvazoval a zamachroval ...

EDIT: osobne som sa zdrzoval na Teba utocit, ale vidim, ze Ty sa naozaj velmi snazis, aby Ta ludia zboznovali :Bravo:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Zakaz sharkscope na P****Stars

Odoslaťod MiskoKvo 15 Júl 2009 00:09

no koment radsej uz tuto ..daj mi rovno ban ze som tu vobec nieco napisal
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: Zakaz sharkscope na P****Stars

Odoslaťod dzejkej 15 Júl 2009 00:15

MiskoKvo napísal:no koment radsej uz tuto ..daj mi rovno ban ze som tu vobec nieco napisal


Ja som Ta doteraz setril, ale utocis Ty, budem aj ja. Ked sa Ti nepacia reakcie podaktorych clenov PP.sk (a zacina ich byt dost), skus sa najprv zamysliet, ci vo svojich postoch neposobis moc arogantne. Na aroganciu sa zvycajne reaguje aroganciou, ale v normalnej diskusii sa napr. ja snazim byt slusny a nepouzivat ako hlavny vyjadrovaci prostriedok narazky.

PS: Aj program vie adjustovat svoj range podla ziskavanych stats pocas hry, staci si pozriet napr. PokerHound.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Zakaz sharkscope na P****Stars

Odoslaťod tommyKE 15 Júl 2009 00:49

to Miskokvo

Si Capo de tutti capo. Odrovnal si ma grafom. Ak ti takto ide dlhodobo a nie je to graf vytiahnty z kontextu potom drzim palce dalej. Neviem ci mam teraz aj ja postnut nejake handy z 5/10 na P****Stars, ktore hravam. Nikdy som to nerobil, ani neplanujem robit (zo zjavnych dovodov). Grafy a podobne nemam, jedine ze si nakreslim nejaky v Exceli (nevyznam sa do toho, ale tvoj vyzera ako papier z kopirky, nevidim na nom skoro nic). Ak to ale situacia vyziada, nieco postnem. Mozno by nejake casti mojho grafu boli celkom zaujimave a povedal by si ze cely mesiac sedis za tym kompom na ho..o. Akurat neviem co by robil tvoj špáno skorpioradio. Zvesil by tvoj plagat z toalety.

Co chcem ale povedat je to, ze som ta na freerolistu pasoval na zaklade tvojich prispevkov. Boli tak trapne, ze som bol presvedceny ze nevies co trepes. Teraz sa vsak musim poopravit a povedat ze si klasicky pripad DEMENTA, ktorych v beznom zivote normalny clovek ani nestretne. Ak ked aj stretne, tak im pomoze prejst cez cestu.

Scorpioradio

Ty za grosom smradlavy posluhovac. Jeho blok som nenavstivil:
1. Je mi hrozne nesympaticky jeho NICK :lol2:
2. Blogy tu pozeram len zopar - hracov, ktori hraju pre mna zaujmavejsie hry.
3. Lebo sa holy sprchuje

scorpiorado napísal:zda sa ze teraz tommymu klesla trosku sanka. zrejme nie je velky fanda tvojho ps blogu. ja som. je tam par zaujimavych veci a tommymu by som ho odporucil. aaa zabudol som .je to po anglicky.


A anglictinu si s tebou zmeriam celkom rad. Kludne zloz 500EUR a dajme si nejaky oficialny test. Ty nestastnik. Skus anglictinu, lebo poker asi proti mne nezahras nikdy
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!