vyber herne...

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

Re: vyber herne...

Odoslaťod ropman 15 Júl 2009 20:19

no len aby si mal aj co vyberat ked prejdes do herne, kde moze byt uroven hracov vyssia, lebo P*R je unikat :D
ropman
 
Príspevky: 109
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: vyber herne...

Odoslaťod TuKE 16 Júl 2009 05:16

marcoo12snv napísal:herna - dlzka vyberu - bonus - rakeback

P****Stars, 4 - 24 hodín, 50usd vstupný bonus, RB podľa levelu, Platina má 19% na CG
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: vyber herne...

Odoslaťod marcoo12snv 16 Júl 2009 10:34

len pre info... zadal som v P*R vyber v pondelok rano, vcera som pisal na support, ze kde su peniaze, samozrejme tipek povedal, ze ich mozem cakat kazdu chvilu, dnes, stvrtok 11:30 ziadna zmena... prachy nikde...
to iste sa zopakuje dnes az bude pondelok vecer kedy prachy pridu ale to uz medzi tym poslem niekoho zo supportu do p...

hlavne, ze si teraz zaviedli aj 2$ poplatok za vyber :bad:

nemam na toto ja nervy :w4444x:
marcoo12snv
 
Príspevky: 276
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 51 krát/18 krát
Karma: 1

Re: vyber herne...

Odoslaťod TuKE 16 Júl 2009 11:03

Kam si tie peniaze posielaš?
Ak na bankový účet, tak s tým herňa nič nezmôže, tam tie prevody proste všade trvajú okolo týždňa.
Ak na MB/NT, tak to je chyba herne.
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: vyber herne...

Odoslaťod marcoo12snv 16 Júl 2009 11:07

MB samozrejme, ja viem, ze je to ich chyba, preto mam nervy
marcoo12snv
 
Príspevky: 276
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 51 krát/18 krát
Karma: 1

Re: vyber herne...

Odoslaťod MiskoKvo 16 Júl 2009 13:56

no rekord ma umna este stary mansion :D tam mi to trvalo skoro 6 tyzdnov kym som videl peniazky ...lebo prechadzali z ongema na ipoker a mali niake problemy s moneybookers a este aj moj ucet moneybookers nebol niak dotiahnuty asi ... nefim to je minulost...


hmm podla mna F****Tilt>P****Stars .... su to prakticky totozne herne... P****Stars ma neuveritelne super suport ktory ti odpise na mail prakticky okamzite (umna max tak 1 hodinka) ... a hra tam strasne vela hracov .... ale myslim ze fultilt ma lepsie bonusy ... uz len rakeback 27% bez nutnosti niakeho VIP ranku je krutost a 600$ bonus je fajn .. v tomto je F****Tilt lepsi
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: vyber herne...

Odoslaťod 1zart1 16 Júl 2009 14:33

MiskoKvo napísal:no rekord ma umna este stary mansion :D tam mi to trvalo skoro 6 tyzdnov kym som videl peniazky ...lebo prechadzali z ongema na ipoker a mali niake problemy s moneybookers a este aj moj ucet moneybookers nebol niak dotiahnuty asi ... nefim to je minulost...


hmm podla mna F****Tilt>P****Stars .... su to prakticky totozne herne... P****Stars ma neuveritelne super suport ktory ti odpise na mail prakticky okamzite (umna max tak 1 hodinka) ... a hra tam strasne vela hracov .... ale myslim ze fultilt ma lepsie bonusy ... uz len rakeback 27% bez nutnosti niakeho VIP ranku je krutost a 600$ bonus je fajn .. v tomto je F****Tilt lepsi


Hah, tak u mna je rekord T6 poker, ti mi neposlali peniaze uz 10 mesiacov..tusim uz neexistuju. :wall:
P*R mi neposlalo peniaze od nedele a pri tom posledne 4 vybery za 2 tyzdne boli super..opat sa pokazili, alebo vela ludi dovoplenkuje, tiez mi dne sodpisali, ze do 24 hod., tak uvidim... :evil:
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: vyber herne...

Odoslaťod marcoo12snv 17 Júl 2009 12:35

je piatok a stale nic a pre istotu im nefunguje ani live support :wall:
marcoo12snv
 
Príspevky: 276
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 51 krát/18 krát
Karma: 1

Re: vyber herne...

Odoslaťod 1zart1 17 Júl 2009 14:18

marcoo12snv napísal:je piatok a stale nic a pre istotu im nefunguje ani live support :wall:


Mne dosli peniaze vcera vecer, ale ako prekvapenie mi zablokovali dalsie vybery a chceli poslat nejake doklady, teraz po 2 rokoch a aspon 15-tich vyberoch :wall: Ale poslal som ich im a uz je to odblokovane, tak snad uz to bude uplne bezproblemov
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: vyber herne...

Odoslaťod marcoo12snv 17 Júl 2009 14:28

akurat obnovili support a taky vytoceny som uz dlho nebol!!!....

vravim mu, ze som dal vyber v pondelok rano, na stranke pisu ze 3 dni trva vyber, dnes je piatok a este beru aj poplatok za vyber 2$ ...
on na mna vytiahne, ze prevod trva 5 pracovnych dni.... vravim si... mam v p... pisem mu, ze dnes je 5. den, kedze som dal vyber v pondelok rano... a on ze nie, ze dnes je 4. den iba, ze pondelok sa nerata....vyzeral som uz asi takto v tej chvily :wizdo: :P****Stars:

vravim, ze nech pouzije logiku a on stale svoje, tak som ho rovno poslal do p... doslova... povedal som mu, ze chcem vybrat aj zvysne peniaze co tam mam a ze mam cele P*R v p...

mozem sa na toto vsetko ja vysrat :wall: ved toto uz hranici s debilitou ked na NOIQ mam prachy do hodiny na ucte v MB a herne ako je P*R cakam vzdy vyse tyzdna :wall:
marcoo12snv
 
Príspevky: 276
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 51 krát/18 krát
Karma: 1

Predchádzajúca

Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!