Par hand

Priestor na diskusiu o odohraných rukách aj mimo blogu

Par hand

Odoslaťod hulmazas2 30 Júl 2009 20:04

Grabbed byHoldem Manager
NL Holdem $0.50(BB) Replayer
SB ($9.50)
BB ($50)
Hero ($51.85)
UTG+1 ($77.38)
CO ($49.25)
BTN ($90.43)

Dealt to Hero A :club: Q :heart:

Hero raises to $2, fold, CO calls $2, fold, fold, fold,

FLOP ($4.75) 8 :diamond: 2 :spade: T :club:

Hero bets $3.50, CO calls $3.50,

TURN ($11.75) 8 :diamond: 2 :spade: T :club: 5 :diamond:

Hero bets $7.50, CO calls $7.50,

RIVER ($26.75) 8 :diamond: 2 :spade: T :club: 5 :diamond: A :diamond:

Hero check, CO bets $26.75, Hero???

Super 18/16/1 WTSD 41 176 ruk. Jeho range je dost polarizovana...co s tym? Keby je to nejaka passiv fish tak fold, ale toto sa zda byt rozmyslajuci hrac. Agg je nizke, ale aj pocet ruk
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grabbed byHoldem Manager
NL Holdem $0.50(BB) Replayer
SB ($49.50)
Hero ($84.75)
BTN ($58.93)

Dealt to Hero K :club: A :diamond:

fold, SB raises to $2, Hero calls $1.50,

FLOP ($4) K :spade: K :heart: 6 :club:

SB bets $2.50, Hero calls $2.50,

TURN ($9) K :spade: K :heart: 6 :club: Q :heart:

SB bets $4.50, Hero raises to $12.50, SB calls $8,

RIVER ($34) K :spade: K :heart: 6 :club: Q :heart: J :diamond:

SB check, Hero...???

Super 23/15/2 260 hands...fold to 3bet 17. Handu pred tym, alebo dve som ho presne rovnako raisol na turne, na co zlozil...co river?

--------------------------------------------------------------------------------------------

Grabbed byHoldem Manager
NL Holdem $0.50(BB) Replayer
SB ($45.48)
BB ($52.05)
UTG ($46.18)
Hero ($50.54)
BTN ($26.10)

Dealt to Hero J :club: A :heart:

fold, Hero raises to $1.75, BTN calls $1.75, SB calls $1.50, fold,

FLOP ($5.75) 6 :spade: 4 :heart: J :spade:

SB bets $4, Hero calls $4, BTN folds,

TURN ($13.75) 6 :spade: 4 :heart: J :spade: T :spade:

SB bets $11, Hero calls $11,

RIVER ($35.75) 6 :spade: 4 :heart: J :spade: T :spade: A :spade:

SB check, Herocheck,

Super 22/14/3 200 hands...Fishku by som rr, ale semi dobreho?? Myslim ze reg by mi FD ch/r, preto any draw som vylucil, s tym, ze ho necham betovat slabsie J...spravne, alebo klasika rr na flope?
hulmazas2
 
Príspevky: 685
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Par hand

Odoslaťod dzejkej 02 Aug 2009 19:52

Tak skusim ja :) ..

1)

2 barrelujes proti niekomu s WTSD 41 s takou nevhodnou turn kartou? IMO bad

Jeho range je polarizovana? To si tak uplne nemyslim. 2 streety necalluje s air a str8 draw v range s takymi PF statmi zrovna casto nema. Mne to pride veelmi casto ako set alebo TOP 2 pair a nemyslim si, ze odds su dobre na call.

2)

Preco ne3betujes SB, ked ma super fold to 3bet iba 17? Easy value raise. Najma BvB :).

Na riveri by som betol okolo 1/2 potu a dufal v call jeho mensieho PP, pripadne turnuteho alebo rivernuteho (AJ, JT, ...). Na jeho push by som foldoval i s takymi odds, lebo tam realne nebijeme takmer nic.

3)

Raise na flope (ziadny "rr" nie je mozny ;) ). Vobec nemusi planovat c/r na flope, pretoze ste 3way a v takejto situacii predsa nie je c-bet 100%ne ocakavana vec. Ja by som raisol a na 3bet foldol, kedze sme tam znacne pozadu.

EDIT: presunul som tuto temu do vhodnejsej sekcie
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Par hand

Odoslaťod hulmazas2 03 Aug 2009 20:32

1. To je pravda, ze 2barrel nemusel byt, ale stale moze mat nejake 77, 99, alebo iny nizsi pocket pair. Na druhej strane, keby ma 2 pary+ na turne,tak by ten turn raisol, preto mi neide do hlavy ten jeho pot bet na A rivry. Keby pride nejaka X blank karta nepoviem...inak vlastne teraz som si uvedomil, ze mohol mat AT, ale aj tak, po mojom checku na rivry po dvoch streets, kedy betujem, by dal skor nejaky value 1/2 pot bet, aby som dorovnal s niecim ako JJ, QQ, KK, KT a nie bet typu, nedosla mi postupka, tak to vybijem len bluffom.. Ja som callol a ukazal 99.

2. Ne 3betujem (inak s AK OOP callujem velmi zriedka), pretoze predosle hry som bol velmi agro a mal som v plane na A, resp. K boarde vytazit passiv calling hrou co najviac. Som sice OOP, ale hraci boli zo mna evidentne nervozny, staty som mal okolo 40/30/5 za nejakych 50 hand. betom sice vyprovokujem 4bet, kvoli mojim statom, ale zabite ma, s AK sa pf velmi nerad stackujem. River betujem 22, on dava AI a callujem uz len kvolu odds aj ked viem ze absulutne nic nebijem, len JQ...ukazuje JJ.

3. aky mu davas range, ked takto donkuje? Mne to pripada, ze ma JX handu, resp. draw s overmi tak preco ho nenechat prevziat iniciativu? Mne skor prride ten turn ako fold a nie call. Bijem tam len QJ, KJ...super ukazal 77 jednu v spadeoch.

Inak mozno budem smiesny, ale fakt neviem som nevedelň, ako mam vytvorit novu temu, prave v zalozke handy...proste mi to hodilo do diskutovanych tem.
hulmazas2
 
Príspevky: 685
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Par hand

Odoslaťod dzejkej 03 Aug 2009 21:16

hulmazas2 napísal:1. To je pravda, ze 2barrel nemusel byt, ale stale moze mat nejake 77, 99, alebo iny nizsi pocket pair. Na druhej strane, keby ma 2 pary+ na turne,tak by ten turn raisol, preto mi neide do hlavy ten jeho pot bet na A rivry. Keby pride nejaka X blank karta nepoviem...inak vlastne teraz som si uvedomil, ze mohol mat AT, ale aj tak, po mojom checku na rivry po dvoch streets, kedy betujem, by dal skor nejaky value 1/2 pot bet, aby som dorovnal s niecim ako JJ, QQ, KK, KT a nie bet typu, nedosla mi postupka, tak to vybijem len bluffom.. Ja som callol a ukazal 99.


Sice moze mat nizsi PP, ale zober si jeho celkovy range, jeho WTSD a skus si spocitat, kolko toho dokaze zlozit a ci sa ten bet oplati. Podla mna nie.

Je fajn, ze takto uvazujes, ale nezabudaj, ze Ty nie si on. Nehras AF 1 styl a teda nemozes okamzite vylucit to a hento len preto, ze Ty by si v tom spote raisoval. Moc sa na to spoliehas pri analyze (vratane velkosti betu). Nestojis proti skusenemu regovi alebo proti zrkadlovemu obrazu, tak ten jeho range bez dalsich readov extremne neukresavaj. Ja prave necakam, ze niekto, kto ma tight staty, no je passive bude takto bluffovat river dostatocne casto a uz vobec nie, ze takto zahra 99. Mal si ale stastie. Ja by som ale cakal, ze v longrune proti podobnemu typu supera to ziskove nebude.

hulmazas2 napísal:2. Ne 3betujem (inak s AK OOP callujem velmi zriedka), pretoze predosle hry som bol velmi agro a mal som v plane na A, resp. K boarde vytazit passiv calling hrou co najviac. Som sice OOP, ale hraci boli zo mna evidentne nervozny, staty som mal okolo 40/30/5 za nejakych 50 hand. betom sice vyprovokujem 4bet, kvoli mojim statom, ale zabite ma, s AK sa pf velmi nerad stackujem. River betujem 22, on dava AI a callujem uz len kvolu odds aj ked viem ze absulutne nic nebijem, len JQ...ukazuje JJ.


Tak ja neviem .. Ja ked hram aggro a pride mi na ruku monster, tak to beriem ako uzasny moment pokracovat - najma ak super straca doveru v silu mojho range a este k tomu sa mu tazko folduje. Najma OOP takto dokazem nabalit viac ten pot, ak trafim. No stackovat sa auto PF s AK samozrejme na nizkych stakes nie je super profitable. Ale tak ak si myslis, ze to dotycneho nahneva a 4betne Ta light, tak to meni situaciu. Samozrejme Ty si bol ten pri stole a poznas tu situaciu lepsie. Len ponukam alternativny pohlad.

Ten call "aj ked nic nebijem" bohuzial tiez poznam a uz ma stal celkom dost dolarov.

hulmazas2 napísal:3. aky mu davas range, ked takto donkuje? Mne to pripada, ze ma JX handu, resp. draw s overmi tak preco ho nenechat prevziat iniciativu? Mne skor prride ten turn ako fold a nie call. Bijem tam len QJ, KJ...super ukazal 77 jednu v spadeoch.

Inak mozno budem smiesny, ale fakt neviem som nevedelň, ako mam vytvorit novu temu, prave v zalozke handy...proste mi to hodilo do diskutovanych tem.


Tak bez dalsich info mu davam ako range TP, sety, rozne draws. Iniciativu ho nechcem nechat prevziat, lebo je hromada kariet na turne, ktora sposobi, ze budem nesvoj. Ak raisnem jeho donk, tak vytiahnem value z jeho drawov a myslim, ze s iniciativou si to urobim celkovo jednoduchsie ako bez nej bludiac v tme. Nemusis ho nechavat preberat iniciativu, lebo vies, ze tu nikdy nema bluff s air a myslim si, ze pokracuje s hromadou range aj bez nej, pricom Ty to mas viac easy.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60


Naspäť na Pokrové partie

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!