2 pary vs turn raise na drawy boarde

Priestor na diskusiu o odohraných rukách aj mimo blogu

Re: 2 pary vs turn raise na drawy boarde

Odoslaťod buschle 23 Aug 2009 12:55

TuKE napísal:Edit:
buschle napísal:bet 15-18/ fold - tolko aby ti TP zaplatil , ne moc aby si mohol zlozit :)

Inak toto by som sa chcel naučiť, vsadiť na river, na súper push mať odds 1:5 a položiť, s tým skladaním tu, mám celkom solídny problém, aj keď viem, že tam nebijem skoro nič.

no ved prave preto das na river tak 15 aby ti este ostala polka stacku a mozes polozit. Neviem Ak by som mal na Herovom mieste namiesto tych 40usd len 25usd tak to tam nariver poslem cele samozrejme ak villain checkne river.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: 2 pary vs turn raise na drawy boarde

Odoslaťod Horsey7 23 Aug 2009 17:53

dzejkej napísal:http://www.pokerportal.info/poker-diskusia/blogy-f94/s-dzejkejom-na-rybach-blog-t2288-430.html#p77657


jj kukal som a su tam dobre posty, akurat na uNL nebude vela hracov, na ktorych si mozes spravit adjustment, nakolko ich tam vidis 50-100 ruk max a potom uz nikdy

potrebujem sa naucit valuebetovat prave v takychto spotoch, kde som z nejakeho dovodu volal turn a ked super checkne brick river, tak je jeho range skor nakloneny draws/bluffs/TPTK rukam, kde este moze byt value..a ak nie a naozaj mal nut type hand, tak si to proste poznacim a zariadim sa next time

vysledok nie je az tak podstatny, ale turn som volal, river tehla a obaja cc..mal AsKs a obv. by mi 1/2 pot bet zavolal, lebo fish TPTK nezlozi nikdy v zivote
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Predchádzajúca

Naspäť na Pokrové partie

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!