RAZZ - lama play?

Priestor na diskusiu o odohraných rukách aj mimo blogu

Re: RAZZ - lama play?

Odoslaťod Pepi 18 Sep 2009 10:51

Razz, dva, tri... Skuska majkrofooonu! :D To nech trosku pospamujem aj ja.

IMO, fold na 6th street. Aj ked moje skusenosti s razz su len z HORSE turnajov. Nejak extra sa mu nevenujem (a uz vobec nie CG), ani ho zrovna neoblubujem.

Ale troska analyzy... Rozmyslam, ci nebolo dobre betnut 3street.

Street 3
Seat 2 isiel do hry, lebo musel. Seat 5 ked videl, ze vonku je dalsie Q, 1x J, 1xT, a niekto s otocenou 2! pred nim foldol (tj. dve skryte karty musel mat hovadsky zle), tak usudil, ze s 8, 6, Q bude vcelku OK pozriet za 0.05 USD dalsiu kartu. Ak ty s otocenou 9 betnes, bude mu jasne, ze tvoje dve skryte su nizke, ak iba completnes, tak citil slabost.

Street 4
Tebe tam pristalo J, takze Seat 5 usudil, ze fajn, dalsia vysoka karta vonku u prave vhodneho supera, lebo zo Seat 2 necitil nejake extra nebezpecenstvo. Ten raise by bol OK, ak sa snazil opytat, ci je na tom v porovnani s tebou fakt lepsie. Ale ako pises, nejde mi do hlavy, preco siel az do capu. Ak to bola snaha prezentovat skryte A, tak nie najlepsia, kedze seat 2 ticho calloval. Takze tam mal callnut toj 3bet a pozriet dalsiu kartu.

Street 5
Tu uz sa Seat 5 citil v porovnani so Seat 2 zjavne lepsie. A kedze pristali len same male karty, tak sa zvysuje pravdepodobnost, ze ty mas skryte nieco vyssie. Kedze si na street3 neukazal silu, zrejme z tvojich dvoch skrytych vylucil A. Ale znovu pozor na cally od Seat 2.

Street 6
Tato street uz hrala do karat hracovi na Seat 2. Betol a cakal na reakciu. V pripade reraisu by mu bolo jasne, ze niekto ma skryte A, ktore doteraz este nepadlo na stol. Zaroven tym mohol prezentovat, ze ho ma on. Tu si to teda mohol a mal zlozit.

Street 7
To A ti prislo akurat dost "nestastne" a aj ten tvoj call urcite nebol s dobrym pocitom.

Tot moja analyza. Ale opakujem, nie som nejaky razz expert. Navyse som bol pri nej asi 3x vyruseny telefonatom a 2x som musel riesit nieco ine. :-) A vdaka tomu ma este aj "razz" odhlasilo zo stranky.

A este spam na koniec... Hello, johnmirow! Havarju? Dajak ta nevidim na skype. :) Hej, a nechystas nejakych HU razz s Pachesom? :D
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Predchádzajúca

Naspäť na Pokrové partie

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!