pegas (novy zaciatok?)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

pegas (novy zaciatok?)

Odoslaťod pegas1975x 18 Sep 2009 21:14

Tak som sa rozhodol trochu sa vyzalovat na svoju 2 dnovu (katastrofalnu) session na P****Stars. :wall:

Urcite sa vam uz vsetkym stalo ze aj ked ste robili pri hre vsetko co ste najlepsie vedeli tak sa vam proste absolutne nic nedarilo a mali ste pocit ze sa dealer a vsetci hraci proti vam dohodli,vidia vsetko co mate na ruke a dealer vam naschval vzdy rozda presne opacne karty ako potrebujete. Tak presne takto sa citim teraz ja po 2 dnoch hrania na P****Stars a strate 20€ (pre mna momentalne dost ). Vlozil som vcera na ucet 20€ a rozhodol sa zacat na mikrolimitoch. Pohodlne som sa usadil (cigarka a kava pripravena) a zacal hrat. Prvych 20-30 handov to celkom islo (z 20€ som urobil 30). A potom to prislo: Cokolvek som dostal na ruku nic mi nesedelo s rozdanymi kartami. :wall: Skusal som vsetko: Pockat na vysoke pary, prejst na iny stol, hrat na farbu, blufovat. NIC. Superom dosli vzdy lepsie kombinacie. Takze po striedavych uspechoch (alebo skor neuspechoch) a odohranych cca.800 handoch som skoncil na absolutnej nule.
Nikdy som netvrdil ze som nejaky super hrac ale za uplnu lamu sa tiez nepovazujem a v kvalifikaciach sa mi celkom dari.Skoda ze vzdy po postupe do vyssej kvalifikacie skoncim uz velmi skoro lebo niesom ochotny davat kopec penazi na rebuy (rebuy cca.20-30$). Hrat proti madarom,rusom a poliakom ktory do pokru strkaju neskutocne peniaze a ich hra casto nema s pokrom nic spolocne, je velmi tazke. Napr: Teraz za 3 dni som 3x postupil z 1+0.10 rebuy turbo do 20+0.20 rebuy kvalifikacie na CSPT Ostrava. Tam som samozrejme uz nemal sancu ziskat postup. Ked pri rebuy 20$ z 56 hracov postupuju 2-5 a za pol hodiny hry je urobenych neuveritelnych 156 rebuy!!! Ja nemam 20$ na 1x rebuy a nejaky Rus alebo Madar ide stale all in aj ked ma na ruke uplne ho.no a ked mu to nevyjde tak si da aj 10-15x za sebou rebuy. Da sa proti niecomu takemu hrat???? Neda. Je pravda ze keby mi prichadzali dobre karty tak sa na takych hracoch da celkom dobre zarobit,ale ked mi aj dobre karty prisli tak superom prisli este lepsie karty. :wall:
Ale aby som sa vratil k povodnej teme: Co by ste robili keby sa vam takto nedarilo? Proste na co sahnete to vam nevyjde.
Mam si dat pauzu alebo mam hrat dalej a skusit prelomit tu "smolu"?
Poker mam rad a bavi ma ale taketo "smolne" dni mi beru velmi vela energie.
Tak som sa vyzaloval a mozem zase ist.
PS: aspon ma povzbudte ze sa to raz urcite zlepsi :o :O:
Dakujem.
Prajem vsetkym vela stastia v hre. :gl: :gl: :gl:
Naposledy upravil pegas1975x dňa 03 Júl 2010 13:47, celkovo upravené 2 krát.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: pegasovi sa nedari

Odoslaťod keso26 18 Sep 2009 23:35

..no najprv si treba uvedomit, ze 800 ruk absolutne o nicom nevypoveda, to je tak mikroskopicka vzorka, ze z nej jednoducho nemozes robit zavery. Urcite sa to zlepsi, studuj, pozeraj videa, diskutuj o rukach v ktorych si si nie celkom isty svojou hrou a skusenejsi hraci Ti poradia, kde si spravil chybu a poucil sa.

Co sa tyka satelitov, ak hovoris, ze v cash game si mal za 800 ruk velku smolu a skoncil si -€20 (neviem aky limit si hral a kolko je to buy-inov, ale je to uplne bezne), tak Ti hovorim, ze v satelitoch si mal zase stastie, kedze si postupil zo vsetkych troch. Urcite mas v dolarovych satelitoch navrch pred mnozstvom hracov tam, ale kazdy jeden vyhrat nemozes :) To je proste variacia, ktorej sa ziadny hrac nevyhne.

Drzim palce nech sa pegasovi zase dari !
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: pegasovi sa nedari

Odoslaťod pegas1975x 19 Sep 2009 00:06

keso diky za povzbudenie. Je mi jasne ze 800 handov je malo. A tie satelity mi idu zatialuplne v pohode. Verim ze raz postupim aj dalej. :good:
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: pegasovi sa nedari

Odoslaťod Renegade 19 Sep 2009 00:28

pegas1975x napísal:Tak som sa rozhodol trochu sa vyzalovat na svoju 2 dnovu (katastrofalnu) session na P****Stars. :wall:

Urcite sa vam uz vsetkym stalo ze aj ked ste robili pri hre vsetko co ste najlepsie vedeli tak sa vam proste absolutne nic nedarilo a mali ste pocit ze sa dealer a vsetci hraci proti vam dohodli,vidia vsetko co mate na ruke a dealer vam naschval vzdy rozda presne opacne karty ako potrebujete. Tak presne takto sa citim teraz ja po 2 dnoch hrania na P****Stars ....


2 dni je nic ja uz trpim 8 dni ;) a je tu urcite aj viac clenov, co by mohli napisat o tom aj knihu :lol2:
Obrázok používateľa
Renegade
 
Príspevky: 635
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 31 krát/18 krát
Karma: 14

Re: pegasovi sa nedari

Odoslaťod pegas1975x 21 Sep 2009 16:37

Ja sa na to uz asi vykaslem. To uz je uplne sialenstvo. Dneska som prehral uz 3x s AK,AQ,AA na ruke. Najprv to hodil super all in pred flopom s kombinaciou kariet ktora je uplne proti logike 7,3 proti mojemu AK a samozrejme ze mu prisla na turn 7. :wall:
potom ten isty super dal dalsie all in pred flopom s 7,2 proti mojmu AQ. Flop dalsia 7. :wall:
A aby toho nebolo malo tak ten isty super do tretice. Jeho all in pred flopom 7,Q proti mojmu AA. Flop Q,7,Q. :wall:

Toto uz ani nieje mozne ze sa niekomu toto podari za pol hodiny. Ved to ani statisticky nieje mozne aby sa niekomu takto darilo z uplnymi nezmyslamy na ruke. :evil:
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: pegasovi sa nedari

Odoslaťod dzejkej 21 Sep 2009 16:41

Konkurencia Pepiho blogu? :angel:

Trpezlivost a :gl:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: pegasovi sa nedari

Odoslaťod pegas1975x 21 Sep 2009 17:40

Aha tak vidim ze niesom sam komu sa nedari. Ale nemozem povedat ze ma to nejak upokojilo. :o
Preco ja nemozem byt nejake obrovske prekvapenie WCOOP alebo EPT alebo CSPT alebo nejakeho ineho svetoveho turnaja? :angel:
Uplne by mi stacilo vyhrat jeden svetovy turnaj a potom by som si uz len hral male turnajiky a chodil prehravat na turnaje. :lol2:
Nejaky sponzor by tiez nebol odveci. :angel: Neviete o nejakom?
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: pegasovi sa nedari

Odoslaťod dzejkej 21 Sep 2009 18:21

Pekne hraj mikrolimity, zlepsuj sa a trenuj si trpezlivost. Na svetove turnaje mas este cas ;).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: pegasovi sa nedari

Odoslaťod pegas1975x 21 Sep 2009 18:30

dzejkej napísal:Pekne hraj mikrolimity, zlepsuj sa a trenuj si trpezlivost. Na svetove turnaje mas este cas ;).


No to si velmi nemyslim ze mam cas. :D
Nikdy nevies kedy bude tvoj koniec. A este predtym by som rad nieco vyhral. :crazy:

A ani na mikrolimitoch sa mi nedari uz par dni takze som celkovo -50€. Ked si predstavim ze som 50€ vlozil tak to je zalostna bilancia.

Kvalifikacie mi celkom idu ale cash je uplna katastrofa.
Ale OK budem sa dalej trapit na mikrolimitoch.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: pegasovi sa nedari

Odoslaťod dzejkej 21 Sep 2009 18:45

No videl som tu ruku v pokrovych partiach a mas sa co ucit. Bud rad, ze si na mikrolimitoch, pretoze tam to aspon nestoji vela :).

A ze sa Ti nedari par dni? Su tu SNG borci, co maju nahrateho mnohomnohonasobne viac a mali krute downswingy, ktore trvali dlhsie ako par dni. Neboj sa, bude to aj horsie :).

Ake buy-iny si vsetko hral, ak sa Ti podarilo prehrat svoj deposit? Ak dodrzujem bankroll management, tak by Ti to malo vydrzat dlhsie. Ak ho nedodrzujes, tak si potom zvykaj, ze sa bude obcas redepozitovat :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Ďalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!