WSOPE - event 2: Erik Cajelais konečne vyhral

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

WSOPE - event 2: Erik Cajelais konečne vyhral

Odoslaťod admin 18 Sep 2008 06:40

Diskusia k článku: WSOPE - event 2: Erik Cajelais konečne vyhral

O Erikovi Cajelaisovi, sa často hovorí ako o jednom z najväčších smoliarov veľkých turnajov. Na WSOP a WPT zaznamenal zhodne po druhom mieste, a až upršané londýnske popoludnie prinieslo Erikovi vytúžený titul a to v £2,500 Pot Limit Hold´em / Pot Limit Omaha.Hoci oproti prvému turnaju účasť výrazne klesla a prihlásilo sa do neho iba 158 hráčov, tak aj samotné obsadenie finálového stola nasvedčovalo, že spomedzi týchto hráčov bola väčšina svetovej extra-triedy. Najväčšími hviezdami finálovej deviatky boli: Men „The Master“ Nguyen (6 náramkov), Howard Lederer (2), Chris Bjorin (2), Hoyt Corkins (2) a talentovaný švédsky mladíček Mats Gavatin, víťaz EPT Dublin spred troch rokov. Do finálového heads up to nakoniec dotiahli Mats Gavatin a Erik Cajelais. Cajelais mal neskutočnú formu a pred Matsom obrovský náskok, ktorý sa už švédskemu hráčovi nepodarilo stiahnúť. Netrvalo to ani tak dlho a upršaná streda priniesla Erikovi prvý náramok z WSOP a k nemu £104,677. Gavatin vyhral £64,705. Erik po víťazstve nešestril radosťou a sebavedomými vyhláseniami: „To je dôvod prečo som vyhral, hral som skvelý poker a karty mi priali.“, „Moja skutočná túžba bola vyhrať tento turnaj. A to sa stalo“.Cajelaisova skvelá turnajová púť započala už prvý deň, ktorý zakončil ako chipleader, keď sa stal aj katom pre Annette Obrestad,...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22170
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!