KQ - TP2K na rainbow flope vs fish lead

Priestor na diskusiu o odohraných rukách aj mimo blogu

Re: KQ - TP2K na rainbow flope vs fish lead

Odoslaťod dzejkej 01 Okt 2009 21:08

No pri takych fishkach je mega otazne, co vsetko foldne a s cim pokracuje, no. Horsey to evidentne nepredpokladal. Ja by som to nepredpokladal, lebo Horseyho a moje fishky su dost podobne :crazy: . TuKE mal vcera velmi zaujimaveho hraca, co calloval raise na flope s extremne funny range (report zevraj coskoro :-D ).

Ty by si to zahral proti tej fishke na calldown 3 streetov na boardoch, kde nebudu 4 karty do str8 alebo su este nejake textury, ktore by ta donutili foldnut?
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: KQ - TP2K na rainbow flope vs fish lead

Odoslaťod yegon 01 Okt 2009 21:21

no z niecoho musime vychadzat, nemozeme si povedat ze dorovna flop a turn s 4high a lepsim :)

ak by som calldownoval tak neviem si teraz z brucha predstavit ake karty by museli prist aby som to foldol ( 4 to a straight mi vacsinou daju straight alebo 2 pary takze to ma az tak netrapi :) ) - asi by som to neplanoval foldnut za ziadnych okolnosti :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: KQ - TP2K na rainbow flope vs fish lead

Odoslaťod dzejkej 01 Okt 2009 21:25

Takze calldown na AKQJ a KQJT texturach? Ej, Ty calling station :-D.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: KQ - TP2K na rainbow flope vs fish lead

Odoslaťod yegon 01 Okt 2009 21:38

pockaj pockaj zaciname predsa na QJ7r

ked mi pride turn-river AK alebo TK tak nevidim az taky problem lebo v jeho range bude kopec horsich dvojparovych ruk ktore moze betovat - je pravda ze tie co maju na TK horsie dva pary maju na AK straight a naopak ale zase nie som jasnovidec a v globale sa to zrovna + necham mu v range aj beznadejne bluffy
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: KQ - TP2K na rainbow flope vs fish lead

Odoslaťod dzejkej 01 Okt 2009 21:49

Ano, zaciname tak. Ja som len tie textury zoradit podla vysky kariet. Nechcelo sa mi pisat rozne verzie :).

Ja by som tiez calldownoval, ale hromada hracov Ti povie, ze to robi strasne nerada (pozdravujem tucniaka :Rose: ) a tak to radsej raisnu, tak som rad, ze si za calldown a uz posobim ako pasivna fishka o nieco menej :-D.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Predchádzajúca

Naspäť na Pokrové partie

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!