Časy na freerolly

Ak sa chcete podeliť o nejaké heslo na turnaj, píšte sem

Časy na freerolly

Odoslaťod Gomez 02 Okt 2009 08:14

Mám dotaz na adminov: Viem, že freerollov je veľa, napriek tomu by som chcel požiadať adminov, ak je to trocha možné, o rýchlejšiu a - hlavne -častejšiu aktualizáciu časov začiatku freerollov v jednotlivých pokrových herniach! Vrámci tréningu rád hrávam freerolly, v poslednom čase mám na to trošku viac času; tak som si stiahol niekoľko herní, kde mali začínať freerolly v istých časoch, podľa rozpisu v záložke "Freerolly" na tejto stránke. Avšak ani jeden (!!!) z avizovaných časov v skutočnosti nebol správny! :wall:
Konkrétne rozdiely sú na Bodog poker, Full Tild poker aj Carbon Poker (ostatné herne som si - zatiaľ - nesťahoval). Teda by som bol rád, ešte raz pripomínam, ak je to len trochu možné, aby sa aktualizovali tie časy, pretože potom záložka "Freerolly" má síce informatívny charakter, kde sú pekne popísané charakteristiky jednotlivých herní, ale časy sú skôr zavádzajúce. Teda: buď ich častejšie aktualizovať, alebo tie časy zrušiť úplne a nechať "len" charakteristiky pokrových herní! Ďakujem! :poklona:
Gomez
 
Príspevky: 42
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Časy na freerolly

Odoslaťod vlade 03 Okt 2009 01:05

Gomez napísal:Mám dotaz na adminov: Viem, že freerollov je veľa, napriek tomu by som chcel požiadať adminov, ak je to trocha možné, o rýchlejšiu a - hlavne -častejšiu aktualizáciu časov začiatku freerollov v jednotlivých pokrových herniach! Vrámci tréningu rád hrávam freerolly, v poslednom čase mám na to trošku viac času; tak som si stiahol niekoľko herní, kde mali začínať freerolly v istých časoch, podľa rozpisu v záložke "Freerolly" na tejto stránke. Avšak ani jeden (!!!) z avizovaných časov v skutočnosti nebol správny! :wall:
Konkrétne rozdiely sú na Bodog poker, Full Tild poker aj Carbon Poker (ostatné herne som si - zatiaľ - nesťahoval). Teda by som bol rád, ešte raz pripomínam, ak je to len trochu možné, aby sa aktualizovali tie časy, pretože potom záložka "Freerolly" má síce informatívny charakter, kde sú pekne popísané charakteristiky jednotlivých herní, ale časy sú skôr zavádzajúce. Teda: buď ich častejšie aktualizovať, alebo tie časy zrušiť úplne a nechať "len" charakteristiky pokrových herní! Ďakujem! :poklona:


Opravene, vsetky freerolly maju a navzdy budu mat (dufajme :) ) spravny čas začiatku :good:
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34


Naspäť na Heslá na turnaje a freerolly

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!