AA proti checkraisu

Priestor na diskusiu o odohraných rukách aj mimo blogu

Re: AA proti checkraisu

Odoslaťod dzejkej 06 Okt 2009 12:19

yegon napísal:3b 5,4% ziadna dynamika predpokladam ze vsetky pary a AQ len callne pf cize jeho value raising range je AQ/sety


Hmm, to ako 20/17 BB calluje BTN steal s AQ a 88-99, pretoze nie je dynamika. To by som na NL200 necakal :).

Ake mas na NL200 staty VPIP/PFR, yegon?
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: AA proti checkraisu

Odoslaťod dzejkej 06 Okt 2009 12:20

Horsey7 napísal:mno ale yegon snad nechce aby mu foldla horsia ruka, ci myslis ze s KQ QJ QT to tam nasype na flope?


No w4444x-ovi to tam taka ruka nasype, to je na tom fajn :-D.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: AA proti checkraisu

Odoslaťod yegon 06 Okt 2009 12:31

buschle napísal:
yegon napísal:does not compute, myslis ze raisuje flop a doplati river so 44?


skor to vidim na nieco ako AJs ,ATs , J9s,J8s ,T9s proste nejake gutshoty s backdoor flushdraw
kazdopadne si myslim ze hocijaka Qx leadne river.


vsetky tieto ruky maju dostatok equity/SD value na check/call na flope co bude ich najcastejsia lajna - predpokladam ze check/raising range je viac polarizovana. S rukou ako 9T na takom boarde raisovat ked ziadna lepsia ruka nefoldne a vystavovat sa reraisu na ktory musim foldnut a zahodit svoju equity - to by bolo dost zle imo

to je to iste ako keby check/raisoval TT alebo JJ - proste to nedava zmysel - sme blind vs BTN cize akykolvek par je s najvacsou pravdepodobnostou dobry a ako to nie je underpair k boardu tak moze callnut
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: AA proti checkraisu

Odoslaťod yegon 06 Okt 2009 12:34

dzejkej napísal:
yegon napísal:3b 5,4% ziadna dynamika predpokladam ze vsetky pary a AQ len callne pf cize jeho value raising range je AQ/sety


Hmm, to ako 20/17 BB calluje BTN steal s AQ a 88-99, pretoze nie je dynamika. To by som na NL200 necakal :).

Ake mas na NL200 staty VPIP/PFR, yegon?


hram okolo 24/19

co si predstavujes ze ine moze s tymi rukami spravit ked mu nedorovnam 3bet s KQ/AJ/77 alebo suited somarinami a nebudem ho bluff4betovat lebo nemame ziadnu history a on 3betuje len 5% co je skoro len for value a sem tam light?

ak by 3betoval 10% a ja ho 4betujem light tak AQ je 3b ale 88/99 stale call imo
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Predchádzajúca

Naspäť na Pokrové partie

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!