NL40 4 stoly

Vaše komentované aj nekomentované videá z pokru

Re: NL40 4 stoly

Odoslaťod Horsey7 11 Okt 2009 17:47

2BlackAdder

komenty uz len na spoty, na ktore som este nereagoval

QJo moze byt, je to taka na hrane ruka z CO a hlavne nerad hram dominovane ruky vs short..on ma PFR 0 a ja sa casto nechcem komitovat s TP (too marginal)
ATo hmm uprimne neviem ako by som to zahral :) call turn a fold blank river mi pride jemne weak
K6s z BB izolujem po SB limpe vzdy na 5bb..fishka dostatocne casto dorovna s horsou rukou a tiez mam vzdy poziciu
78o dost marginal, donkujem v limp potoch len TP
K7o zas dost marginalne..da sa to aj izolovat..vs limp sa snazim hrat menej dominovane TP ruky
88 hm tu sa priznam, ze neviem co je najlepsie..ak betnem turn tak by som mal betnut aj river, co sa mi na tom boarde a s takym poctom zlych kariet pre mna az tak nepaci..fakt neviem :)
A9o dostatocne silna ruka na izolaciu aj OOP, ich impcall range bude obsahovat aj kopec horsich Ax ruk, kde mi s radostou zaplatia >2 streets
QJo A9o v dalsej ruke nechce raisovat ale QJo hej? znova OOP a marginal ruka
A9o v limpcall fish range nebudu casto lepsie A ako A9..netvrdim, ze budem hrat na Axx a 9xx o stack, zavisi od situacie, ale prilis by som neriesil ze ma nejak vela ruk dominuje
JTs izolujem standardne 4+1..vyjadruju sa za mnou este 3 hraci..ten push by som asi nedorovnal..too marginal
ATo jj, to som nejak divne zahral..good point
KQo zo SB sa snazim takmer vobec nelimpovat a zvlast tak silnu ruku ako KQ
T8s znova na hrane..dalo sa to aj raisovat, fold nebude imo tragicky, T9s by som raisoval
Q9s znova 50/50 fold call..nerad limpujem OOP, resp. radsej 56s ako Q9s..som menej casto dominovany
AQo blbe je to, ze ten clovek sklada 100% ruk na 3bety a ja nechcem robit z AQ 57o + nerad hram 3b poty OOP
JTo proti rozumne vyzerajucemu LAGovi nechcem hrat marginalne ruky, lebo on mi bude z pozicie robit zle castejsie ako by som si prial :)
JTo dalo sa to stealnut..fold nie je tragicky
AQo znova to radsej spravim s 56o ako AQ..sklada relat. dost na 3bety a takto na A/Q high casto extrahujem viac value, lebo dominujem castejsie jeho range + znova nerad hram 3bet spoty OOP
Q4o yop, donkovanie v limp potoch bude moj leak
A3o jj mal tam byt cbet, nemal som zas tak mega showdown value

a oznaceneho ta nemam..regularov si poznam ;)
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: NL40 4 stoly

Odoslaťod dzejkej 11 Okt 2009 17:52

Horsey7 napísal:QJo moze byt, je to taka na hrane ruka z CO a hlavne nerad hram dominovane ruky vs short..on ma PFR 0 a ja sa casto nechcem komitovat s TP (too marginal)


No taka fishka - ona m v callovacom rangi viac dominovanych ruk ako dominujucich. Keby to bol 12/0, to je druha vec :-D.

EDIT: Vela tych marginal spotov si myslim, ze nie je marginal (a BlackAdder a tucniak si to myslia tiez! :-D ). Hrat sa ich foldovanim nenaucis a dlhodobo to zlepsi Tvoj winrate + bude material na dalsie ruky na diskusiu :). Ale tak ked sa Ti tento mesiac nedari a nie si v psychickej podobe, tak je to zase pochopitelne.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: NL40 4 stoly

Odoslaťod Komedia 12 Okt 2009 00:51

Pekne videjko..len ma zaujima jedna vec...často spomínaš povedzme ze "netreba c.betovat vela" pripadne "netreba betovať vela" a sam pritom betnes 4/5 potu - 25ta minuta + bolo takych situácii viacej. Taktiez by som si 64s nasledujucu hru limpol za 20 centov do potu 1.4 ale to som ja no :fish: je viac vecí ktore by som asi zahral inak ale všetci hraju svoju hru takže moj nazor je zbytočný a možno aj nesprávny :)
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: NL40 4 stoly

Odoslaťod Horsey7 12 Okt 2009 07:44

jj obcas sa stane, ze hovorim ine ako spravim..ale ak poviem, ze betnem malo, tak je to myslene 2/3 potu a vela je skoro pot :)

boli situacie kde sa dalo v pohode limpnut (67s a pod.), popracujem na tom ;)
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Predchádzajúca

Naspäť na Videá z hrania pokru

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!