Dracula holdem

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

Re: Dracula holdem

Odoslaťod roche01 13 Okt 2009 19:24

Tak sme sa dočkali: Dracula holdem prešiel pod ipoker network. Tak ak niekomu ostali nejaké bubáky v tejto herni a už ju dlhšie neotvoril, teraz má možnosť zahrať si konečne s celkom slušnou herňou základňou. Takže ani môj pokus o zlikvidovanie účtu sa nekoná a verím, že si zahrám za tých pár € aspoň trochu kvalitnejší poker.
:gl:
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

Re: Dracula holdem

Odoslaťod pegas1975x 13 Okt 2009 19:55

roche01 napísal:Tak sme sa dočkali: Dracula holdem prešiel pod ipoker network. Tak ak niekomu ostali nejaké bubáky v tejto herni a už ju dlhšie neotvoril, teraz má možnosť zahrať si konečne s celkom slušnou herňou základňou. Takže ani môj pokus o zlikvidovanie účtu sa nekoná a verím, že si zahrám za tých pár € aspoň trochu kvalitnejší poker.
:gl:


Su tam aj nejake freerolly alebo free kvalifikacie? Nechce sa mi davat dalsie peniaze do dalsej herne kym ju nevyskusam na necisto. :)
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Dracula holdem

Odoslaťod roche01 13 Okt 2009 20:09

pegas1975x napísal:
Su tam aj nejake freerolly alebo free kvalifikacie? Nechce sa mi davat dalsie peniaze do dalsej herne kym ju nevyskusam na necisto. :)


Tak to teda neviem. Sú tam nejaké rolly ale asi sú to rolly spoločné pre celú ipoker sieť, takže nie je kvôli nim potrebné otvárať novú herňu. Myslím, že prechod do ipoker siete je nová v rámci Dracula holdem, takže uvidíme, či pri tejto príležitosti urobia nejaké špeciálne promo. Zatiaľ je to skôr vítaná vec pre tých, ktorí už účet v herni majú a prípadne im tam ostali nejaké peniaze, ktoré v starej herni bolo problém otáčať kvôli nízkemu počtu hráčov.
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

Predchádzajúca

Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!