NL10 4stoly

Vaše komentované aj nekomentované videá z pokru

Re: NL10 4stoly

Odoslaťod LOCAT3R 11 Okt 2009 11:57

tak okej hodím na to na rapidshare a hodím link :)
Obrázok používateľa
LOCAT3R
 
Príspevky: 451
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 2

Re: NL10 4stoly

Odoslaťod W27 11 Okt 2009 13:18

rapidshare by bol great tam mám account :) dik moc
W27
 
Príspevky: 61
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: -6

Re: NL10 4stoly

Odoslaťod LOCAT3R 11 Okt 2009 19:18

http://www.megaupload.com/?d=TKAXTWQ2 enjoy, na rapide mi to vypísalo error
Obrázok používateľa
LOCAT3R
 
Príspevky: 451
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 2

Re: NL10 4stoly

Odoslaťod W27 11 Okt 2009 22:32

na rapide je to limitovane 200mb na subor, cize by si to musel rozdelit na 2-3party... ale pohodka megaupload je jeden z tych lepsich co si mohol vybrat :)

thx
W27
 
Príspevky: 61
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: -6

Re: NL10 4stoly

Odoslaťod dzejkej 03 Nov 2009 01:41

Nasiel som si na disku od Teba video, tak som ho pri 1.5x rychlosti mrkol a tu su nejake moje postrehy a otazky :). Urcite mi par veci uslo, ale tak aspon nieco .. :). Nabuduce by som ale poprosil vypnut tie PS zvuky alebo zvysit hlasitost mikrofonu, pretoze to bolo znacne nevyvazene.

01:00 QTs - vacsi flop cbet, kludne takmer pot na takom drawy flope.

03:37 Q6o - na BTN proti relativne tight hracovi a nitke steal, oplati sa tam stealovat vela ruk a kludne raisovat 2x-2.5x ako default, co urobi stealy este ziskovejsimi.

04:00 33 - 33 proti raisu maniakalne posobiaceho hraca v pozicii profitable urcite je, good call. Problem 4betovania tam nie je, ze je to high variance, ale vyrazne -EV ;).

05:40 Q7s - Fishka ma nehorazne VPIP a ten board je podla mna v pohode na cbet. Na turne nechapem, preco by si mal pot controlovat. To je uplne jasny bet for value s tym, ze betujem vacsinu riverov a snazim sa fishku dostat do all-inu. Betujes na tom turne prilis malo a nebuildujes dostatocne pot a zrazu overbetujes river, pricom to islo urobit podstatne nenarocnejsie :).

06:10 KQo - Bet flop viac, turn push. Fishka radsej odcalluje stack na turne s drawom alebo slabsou rukou pricom sama seba ukeca, ze mas draw Ty.

08:00 AKs - Flop cbet je okej. super ma siroky range a aj ked nieco trafil, stale mas 6 outov vacsinu casu a backdoor draw.

09:30 AQo - Jednak by som nemal problem 3betnut a dostat to do AI a ked som uz callol, urcite floatujem minimalne parovany flop. Ma tak siroky range, ze vacsinu casu si tam popredu + mas poziciu a Tvoja ruka trafi karty, ktore moze on bluffovat.Ved je to 58/46, co cbetoval 100% casu ..

14:35 QTo - No pokial si nechces robit veci tazkymi, tak by som ani neuvazoval o 3bete light proti tomu superovi. Tie Tvoje 3bety light parkrat za session dufam nie su zo zvyku, ale preto, ze je na to vhodna situacia :).

15:20 KJs - No to zase tak na hrane nie je v danej situacii, IMO. Na BTN je mega fishka, ktora ma v range hromadu dominovanych ruk a hra pasivne, takze nebude robit problemy. Na CO je 33/13, ktory si bude urcite hrat priamociaro, kedze ma velku station za sebou. Po tom ako Ta raisne super, tak to urcite nerobi s airom a takmer nikdy s obycajnou FD, kedze je to limpovany pot a je tam fishka. Je to veru easy fold a duplom OOP :).

17:00 AQo - 3bet push rovno. O folde ani nahlas neuvazovat! :)

.. Tu fakt divoko hybes myskou. Dostala zachvat? :-D ...

19:05 77 - Jeho range nie je siroka BvB, jeho range je siroka celkovo. Ten hrac neroznava poziciu.

20:10 AJo - Co mas s tym "pot control" stale :) ? Mas TP proti megafishke, to sa betuje, aby boli stacky dnu ASAP. Proti pasivnym fishkam "pot control" nepouzivaj. Tam betujes for value a foldujes, ked raisuju a nemas close to nuts :-D.

20:50 A9o - Tu necbetujes na 3KK 2tone preto, aby to polozil, ked mas takmer nut nopair ruk. S takou rukou betujes najma preto, pretoze predpokladas call castajsie od horsich ruk ako od lepsich. To, ze foldne podiel potu s random rukami je druhorade.

27:40 59o - No s tym stealovat na SB by bolo trochu moc, IMO :).

31:30 KQs - Co Ta vedie k tomu, aby si to raisoval na flope? Preco to uprednostnujes pred callom? Co by si robil, ak by Ta 3betol?

31:45 QQ - Mensi cbet. V tomto pripade je super short a board je drawy. Tak ci tak ideme all-in na turne a skor by som cbetol o dolar menej, aby sa mu jednak lahsie callovalo (a ak cokolvek trafil, tazko sa mu uz bude lucit na turne) a pripadne mal pocit fold equity, ak chce pushovat.

35:00 88 - Floatol by som v pozicii flop a uvidim a na turne sa uvidi. Na flope mas vacsinou lepsiu ruku a zase sa nemusis automaticky bat, ze budu vsetci automaticky 3barrelovat :). Nevyhybaj sa tazsim spotom inak sa v nich nenaucis orientovat.

36:10 A9s - Raisujes, lebo to chces tlacit co najskor do all-inu. Ja si ale myslim, ze takmer

vsetko, co Ta tam bude 3betovat na flope (nezabudaj - tight hrac v 3way limp pote s fishkou) a pojde do all-inu bude lepsie ako Tvoja ruka - donutis horsie ruky foldnut a proti lepsim rukam sa pripravis o implied odds. Ja radsej call s tym, ze necham UTG limpujucu fishku v pote a ponecham tiez superovi vsetky horsie FD. Na turne preco uvazujes nad checkom behind po tom, co raisujes flop? Nejak mi pripada, ze hras kazdy street oddelene :).

40:50 AQo - Preco cbetujes? Po cbete proti shortovi mas aky plan na jeho push?

Poznamka na zaver: Nerob nieco s tym, ze "neviem, nie som si uplne isty". To hovoris casto videa. Kazde Tvoje rozhodnutie by malo byt zdvodnutelne: "Robim to preto, lebo si myslim, ze ...". Musis si dat tu namahu a zamysliet sa nad tym a vo videu to opis, preco je to podla Teba dobre. Ten pristup jednak zlepsi Tvoju hru, doda Ti sebadoveru a taktiez divak lahsie najde nejake chyby v uvazovani, ked budes komentovat nielen "co robim" (to je predsa vidiet na videu), ale aj "preco to robim" :).

:gl:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: NL10 4stoly

Odoslaťod LOCAT3R 03 Nov 2009 15:27

1:00-pravda
5:44 Q7s-takisto pravda :)
14:35:obv,že keď je vhodný spot :D len som sa zle vyjadril
20:10-njn ak by som hral std session bez toho aby som to natáčal tak by to bol insta 2nd barrel vs fish for value ale kedže to bolo moje prvé video tak aj to vyjadrovanie bolo sucks :D
31:30-chcem to do AI natlačiť čo najskôr nakoľko si myslím,že mám obrovskú equity vs jeho range+fe tam tiež určite je,ak by ma 3b tak by som sa stackoval nakoľko,aby by som raisol flop a foldol na 3b tak by ten raise nemal zmysel :)
ostatné spoty si nemamätám nakoľko to už bolo natáčané dosť dávno takže k nim napíšem neskôr
ešte k tej poznámke:Samozrejme,vždy sa snažím počas hry rozmýšľať čo a hlavne prečo robím,bolo to moje prvé video takže to čo som tam rozprával boli nezmysly a často som tam niečo nevysvetlil dostatočne resp. som povedal dôvody,ktoré nie sú správne.Nabudúce to bude lepšie ;) ,ale podľa tých výhrad čo si mal k tej hre to bola asi dosť katastrofa :D
Obrázok používateľa
LOCAT3R
 
Príspevky: 451
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 2

Predchádzajúca

Naspäť na Videá z hrania pokru

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!