HU sng trvajuce 1 hru

Priestor na diskusiu o odohraných rukách aj mimo blogu

Re: HU sng trvajuce 1 hru

Odoslaťod dzejkej 07 Nov 2009 20:09

No niektore situacie mozes vypustit preto, lebo si myslis, ze mas nad fishkou podstatne vacsi edge a asi je ta fishka znacne fishkovanejsia ako primerny super na danych stakes. Preto argument "zapnes si ine SNG" nesedi tak uplne, lebo priemerne lapis lepsieho supera voci ktoremu mas horsie ROI.

V tomto konkretnom pripade uz ale stackoff u mna.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: HU sng trvajuce 1 hru

Odoslaťod yegon 07 Nov 2009 20:35

dzejkej napísal:No niektore situacie mozes vypustit preto, lebo si myslis, ze mas nad fishkou podstatne vacsi edge a asi je ta fishka znacne fishkovanejsia ako primerny super na danych stakes. Preto argument "zapnes si ine SNG" nesedi tak uplne, lebo priemerne lapis lepsieho supera voci ktoremu mas horsie ROI.

V tomto konkretnom pripade uz ale stackoff u mna.


to by muse byt ale znamy super a zase ak je super velmi zly tak mozeme mat s AK ovela vacsiu equity
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: HU sng trvajuce 1 hru

Odoslaťod ___Mortylen___ 11 Nov 2009 14:38

Ram & jam AK preflop vs fish feels right. Palovu uvahu o odmietnuti marginal +EV spotu vs fish s tym, ze si pockam na lepsi, ++EV, lebo mam edge, casto pouzivam aj ja, ale hlavne v MTT kde aj o nieco ide. Yegon hovori, ze hrame v ramci safe BR managementu, takze sme viac ako happy brat akykolvek +EV spot. +1 on that.
Radsej natlacit teraz ako to nechat dojst do late game, kde mu natlacim s 8BB stackom q10s a ma snapne s A6 etc, fishky su fishky jednoducho preto, lebo sa stackuju s unstackworthy hands. Kazdy asi vie, co nam potom ukaze pri svojom hero calle... Toto nie je money bubble pri 5orbitovom stallerovi, ktory shipne svoj 9bb stack po minraiserovi. Tam ma VZDY AA & KK.

IMO je spravne povazovat kazdeho, kto si k nam prisadne, ze je fish.

A. lowstakes
B. ak je winning player checkne si nas predtym ako si prisadne
C. ak zisti, ze sme winning, bude table selectovat
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Predchádzajúca

Naspäť na Pokrové partie

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!