Prvé malé geneho úspechy

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Prvé malé geneho úspechy

Odoslaťod j0jiii 16 Aug 2009 18:27

GJ, chcem sa spytat z kadial si cerpal myslim literatura alebo videa ohladom DoN. Dakujem :)
j0jiii
 
Príspevky: 126
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Prvé malé geneho úspechy

Odoslaťod ImsiE6 23 Aug 2009 17:28

Ahoj. Takze som si precial ze hravas alebo hraval si aj na NoiQpoker...tiez tam chcem zacat hrat ale mam problem pri deposite...chcem vlozit peniaze a ked vlazim sumu...aj menu..tak mi nejde nacitat stranka...preco? poradte pls kt vie..dakujem
ImsiE6
 
Príspevky: 2
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Prvé malé geneho úspechy

Odoslaťod ropman 23 Aug 2009 18:31

v donoch imho nie su rozhodnotia na bubble vobec jednoznacne a oproti klasickym turbo sng su podstatne tazsie ak nie nemozne... nie su zriedkave situacie kedy zmena calling rangu supera o 3% oproti optimalu vyusti do toho ze vy musite svoj push range zmenit o 80% a to je uz dost silna kava ked sa z any two spotu podla ICM nash realne stane spot v ktorom mozete ziskovo pushovat AJo+,99+ len kvoly tomu ze hrac miesto toho aby calloval iba KK+, calluje JJ+, AQo+ ... a vobec neviem kto dokaze odhadovat range s takouto presnostou. toto co tu teraz pisem som zistil analyzovanim situacii v sngwizzardovi a holdemresource.net, takze si to nevymyslam.
ropman
 
Príspevky: 109
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Prvé malé geneho úspechy

Odoslaťod gene303 26 Aug 2009 10:48

Zdravím
palo1973 napísal:nice,ja som skusal tiez tu siet ale traffic je otras,a v sng ide hlavne o hourly rate-hodinovy zarobok,ak hras 2 stoly pripravujes sa o nenormalne peniaze,lebo ak si vyhral na dvoch 2000 tak na 4 och by si mozno nevyhral 4000,ale 3.800 a na 6tich nie 6k ale 5k-samozrejme za tu istu dobu hrania,okrem toho v DoN och su rozhodnutia pomerne jednoznacne,urcite jednoznacnejsie ako v CG a aj ako v norm. SNG,cize na tvojom mieste by som pridaval stoly,pomaly,postupne,aj ja som zacinal pri 2och,ale teraz by som pod 10 asi zaspal...........

-dalsia vec je,ze by som sa nebal skusat aj turbo DoN,hlavne na limitoch do 10 $ je dost slabych hracov a ak si dobry urcite sa kvalita prejavi a zasa je to o tom,ze ich zahras viac

-skus checknut B**fair,ale aj tam je traffic biedny,hoci 2 stoly snad najdes :lol2:

-Skúšam hrať aj turbá a zistil som, že to ide ešte lepšie ako klasik(je to možno aj tým, že tam chodia podľa mojej mienky slabší hráči, ktorí to asi chcú rýchlejšie ukončovať). Takže dík za radu.
-Ty ináč tiež hrávaš 6 ring?
-Aké a koľko DoNov odohrávaš(naraz, za deň, a asi aká je tvoja úspešnosť)?
-A ak môžeš prezradiť nejaké "gro" tvojej taktiky(z tvojho blogu som vyčítal, že si úspešný hráč).

j0jiii napísal:GJ, chcem sa spytat z kadial si cerpal myslim literatura alebo videa ohladom DoN. Dakujem :)

Tu ti veľlmi neporadím, lebo ja na jazyky vôbec nie som, ale našiel som nejaké komentované videá(slovensky a česky), aj na tejto stránke(ale aj na pokermania.sk a pokerman.cz). Na rozvíjanie mojej začiatočníckej hry mi perfektne pomohli - odporúčam.
S literatúrou je to bez znalosti jazykov tiež bieda, takže väčšinou len články, príspevky a rôzna diskusia(pri tom sa tiež niečo na teba nalepí).

ImsiE6 napísal:Ahoj. Takze som si precial ze hravas alebo hraval si aj na NoiQpoker...tiez tam chcem zacat hrat ale mam problem pri deposite...chcem vlozit peniaze a ked vlazim sumu...aj menu..tak mi nejde nacitat stranka...preco? poradte pls kt vie..dakujem

No takže, neviem cez čo deposituješ, ja to robím buď cez VISU alebo cez moneybookers, ale cez obidve mi to ide bez problémov, po tom čo zadám sumu a zvolím si menu (EUR) tak dám continue a nabehne mi stránka buď moneybookersu už, alebo pri VISE musím ešte vypísať jej číslo atď. Jedine ma napadá, že možno nemáš aktivovanú tú VISA kartu, napíš na support, a spýtaj sa čo všetko na to treba, ak si dobre pamatám, tak je to sken tvojho obč.preukazu a takisto tvojej VISA karty, kde môžeš zakryť stredné 2 štvorčíslia.
Dúfam, že som pomohol a budeš čoskoro hrať ;).

ropman napísal:v donoch imho nie su rozhodnotia na bubble vobec jednoznacne a oproti klasickym turbo sng su podstatne tazsie ak nie nemozne... nie su zriedkave situacie kedy zmena calling rangu supera o 3% oproti optimalu vyusti do toho ze vy musite svoj push range zmenit o 80% a to je uz dost silna kava ked sa z any two spotu podla ICM nash realne stane spot v ktorom mozete ziskovo pushovat AJo+,99+ len kvoly tomu ze hrac miesto toho aby calloval iba KK+, calluje JJ+, AQo+ ... a vobec neviem kto dokaze odhadovat range s takouto presnostou. toto co tu teraz pisem som zistil analyzovanim situacii v sngwizzardovi a holdemresource.net, takze si to nevymyslam.

Na mňa dosť odborné(ale pochopil som) a podľa mňa herne slabší hráči majú váčšiu šancu na DoNoch ako na klasike, viď. môj prípad.
gene303
 
Príspevky: 19
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Prvé malé geneho úspechy

Odoslaťod palo1973 26 Aug 2009 12:20

-ano hravam 6max,naraz 12 stolov,cca 100 ks denne priemerne 20 $ buy in,za uspesneho hraca sa nepovazujem,momentalne som skor rakeback pro :D

-pred casom som prekladal dva clanky o DoN-och,najdi si to
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Prvé malé geneho úspechy

Odoslaťod Penco 15 Nov 2009 11:59

Zdravim, ak ešte tie DoNy hravaš určite ti odporučujem stiahnuť si toto video http://www.pokerman.cz/video-c-20-doubl ... -sng-1129/
Penco
 
Príspevky: 22
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Prvé malé geneho úspechy

Odoslaťod gene303 19 Nov 2009 12:12

Zdravím
Penco napísal:Zdravim, ak ešte tie DoNy hravaš určite ti odporučujem stiahnuť si toto video http://www.pokerman.cz/video-c-20-doubl ... -sng-1129/

Dík za upozornenie, to video som už videl.

A keď som už tu, tak trochu o mojej hre. Môj Bankroll dnes je 3300 €( ešte trošku a je to 100 000 Sk po starom, čo je pre hráča ako ja od marca pekné číslo).
Naďalej hrávam DoNy SnG, a v podstate pokračujem v približne rovnakom trende. V októbri som mal menšiu krízu, žiaden downswing, len som trochu stagnoval. Asi prvý krát som sa dostal do situácie, že som nevedel čo mám hrať( totálna neistota, problémy pri raisovaní, dorovnávaní) ale dostal som sa z toho.
V poslednom čase som však začal mať pocit, že môj profit by mohol byť aj vyšší, ale niekedy prestanem hrať svoju najlepšiu hru(vy to tu myslím voláte A game :) ).
Nie som "veľký hráč", ako som už písal predtým, ale čo začnem niekedy vyvádzať, je neskutočné. Ako keby som bol niekde úplne na začiatku. Sám si to hneď uvedomím, ale niekedy to na mňa proste príde.
Postol by som tu aj nejaké svoje handy, ale to je pre mňa "vysoká škola". Niekedy Vám tu trochu aj závidím Vašu jazykovú znalosť, možnosť naštudovať si veci, sledovať rôzne videá, diskutovať a pod(ale čo už so mno produktom bývalého režimu :lol2: ).
Ja môžem asi tak nejakému rusovi napísať "molodec" (povzbudzovanie sovietskych fanúšikov), a keď niekto chce diskutovať so mnou tak mu napíšem: "sorry very bad english" (na čom sa všetci pri stole zabávajú) :Yahoo!:
Takže študujte, postupujte a ja Vás tu budem trošku sledovať, možno niečo pochytím aj ja.


Všetkým :gl: Nashledanou :apminer3:
gene303
 
Príspevky: 19
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!