Budovanie bankrollu

Príspevky zo starej diskusie

Budovanie bankrollu

Odoslaťod pokerprofik 30 Nov 2009 12:01

Ahojte fešáci, vyhlasil som krach na PS, nieco cez 4k Dolarov ušlo dole vodou!:(,,,, Teraz musim začat odznova,... a nikdy viac nechcem zažit tolko smoly a nervov.
Chcem vedieť vaše názory ako čo nejlepšie najrýchlejšie vybudovat bankroll, hrávam len SNG, MT, HU, cashovku takmer vobec, občas zapnem aj to ked sa chcem odreagovať, teraz by som chcel vediet vaše názory čo je viac ziskové či cash game, ale SNG,MT, Hu, myslím že cash či? čo by ste mi odporúčali hrať, 9max, 6 max SNG ,,, Pri cashovke by som musel začat odznova, kuknúť niake videá a tak, ale to by nebol problem, tak dakujem za rady,... :poklona:
pokerprofik
 
Príspevky: 29
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Budovanie bankrollu

Odoslaťod dzejkej 30 Nov 2009 12:03

Odporucal by som Ti dodrziavat nabuduce bankroll management :). Ak mas skusenosti s turnajmi, tak hraj tie. Vedia byt dostatocne ziskove, ak ich vies hrat dobre - pozri 7castla :).

EDIT: Este by som dodal, ze sustredit sa na rychly zisk nie je moc fit, pokial teda netuzis mat stresy a nervy znova. Honba za rychlym zarobkom prinasa so sebou nedodrziavanie safe rollu a vacsi risk, ze on prides. Musis si vybrat :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Budovanie bankrollu

Odoslaťod palo1973 30 Nov 2009 12:27

-najviac ziskove je to co vies hrat najlepsie

-urcite nehraj to na com si bustol roll,dost zalezi aj na tom co to bolo a kolko ides znovu investovat
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Budovanie bankrollu

Odoslaťod pokerprofik 30 Nov 2009 12:48

dzejkej napísal:Odporucal by som Ti dodrziavat nabuduce bankroll management :). Ak mas skusenosti s turnajmi, tak hraj tie. Vedia byt dostatocne ziskove, ak ich vies hrat dobre - pozri 7castla :).

EDIT: Este by som dodal, ze sustredit sa na rychly zisk nie je moc fit, pokial teda netuzis mat stresy a nervy znova. Honba za rychlym zarobkom prinasa so sebou nedodrziavanie safe rollu a vacsi risk, ze on prides. Musis si vybrat :).


no :D lenze 7castle je stoj!:D ma odohratych niečo cez 25k hier!:D ale je to frajer no!hehe, diki za odpoved,
pokerprofik
 
Príspevky: 29
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Budovanie bankrollu

Odoslaťod roche01 30 Nov 2009 15:20

palo1973 napísal:-urcite nehraj to na com si bustol roll,dost zalezi aj na tom co to bolo a kolko ides znovu investovat


Ja vidím skôr problém v tom, prečo bustol celý roll. Ak to boli napr. SNG, ktoré všeobecne vie hrať profitabilne, ale dostal sa do nejakého downswingu, ktorý viedol k tiltu, ktorý nezvládol, tak nevidím dôvod, prečo by nemal SNG znova hrávať. Samozrejme, je potrebné, aby si urobil nejaký plán, ako bude postupovať v prípade, že sa opäť dostane do situácie, ktorá viedla k bustnutiu celého rollu. Môže to byť napr. stanovenie denného, týždenného alebo mesačného stoplossu, alebo aj stanovenie určitého profit targetu v rámci session, dňa, týždňa apod. No a, samozrejme, základ celého bankrollmanagementu: hrať limity, na ktoré Ťa Tvoj aktuálny účet pustí.
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

Re: Budovanie bankrollu

Odoslaťod DevilMayCry 30 Nov 2009 19:05

pokerprofik napísal:Ahojte fešáci, vyhlasil som krach na PS


moj kamos okomentoval podobnu situaciu nasledovne: "Dnes rano o 6:30 som kapituloval" :D

....inak nedavno som bustol bankroll na PS aj ja i ked moj bol o dost skromnejsi cca 350doalcov......a prehral som si ho vlastnou vinou takze tam nebolo o com......som len tzv. vikendovy hrac takze moc ti asi neporadim ale urcite si to poriadne prehodnotit kde sa mohla stat chyba......
drzim palce pri znovubudovani BR :gl:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Budovanie bankrollu

Odoslaťod 7castle 30 Nov 2009 20:29

dzejkej napísal:EDIT: Este by som dodal, ze sustredit sa na rychly zisk nie je moc fit, pokial teda netuzis mat stresy a nervy znova. Honba za rychlym zarobkom prinasa so sebou nedodrziavanie safe rollu a vacsi risk, ze on prides. Musis si vybrat :).


Kamo ty si normalne kazatel :)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Budovanie bankrollu

Odoslaťod pokerprofik 01 Dec 2009 00:19

7castle napísal:
dzejkej napísal:EDIT: Este by som dodal, ze sustredit sa na rychly zisk nie je moc fit, pokial teda netuzis mat stresy a nervy znova. Honba za rychlym zarobkom prinasa so sebou nedodrziavanie safe rollu a vacsi risk, ze on prides. Musis si vybrat :).


Kamo ty si normalne kazatel :)



:D šeeefe, aký je tvoj názor, keby si mal začat odznova , keby si nemal odohratých tych niekolko XX k SNG 9 max, čo by si si vybral, Cash game alebo tie tvoje SNG? co si myslis ze je lepsia volba? diki,...
Inak tvoje videjka sa mi páčili, bral som si z nich istý cas priklad pri 9 max:D ale je to stereotypne!:D po čase ma to prestalo bavit, a nezdalo sa mi to niak extra ziskove:P, ale tak urcite ich neviem hrat tak dobre ako ty, mas uz predsa len odohratu niaku tu hru:P
pokerprofik
 
Príspevky: 29
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na PokerPortal.sk stará diskusia

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!