vklad na moneybookers

Internetové peňaženky a iné spôsoby ako vložiť alebo vybrať peniaze z online pokrových herní

Re: vklad na moneybookers

Odoslaťod Bajzik 19 Okt 2009 19:36

Nemáš to zazmluvnené, nemáš doklad (okrem výpisu transferu, ktorý ale nedosvedčuje že nebola dodržaná dohoda), čiže je logické že sa ti transfer nevráti. Škoda že existujú aj takí idioti čo pre 16 € využijú potrebu pomôcť :fool:
Obrázok používateľa
Bajzik
 
Príspevky: 36
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: vklad na moneybookers

Odoslaťod lumio 19 Okt 2009 20:48

No chyba bola ze som si neoveril toho uzivatela. Az potom som sa dozvedel ze je to scammer. Ale ako to vacsinou byva clovek sa dozvie tieto veci az nasledne. Moja hlupost :o
lumio
 
Príspevky: 11
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: vklad na moneybookers

Odoslaťod lumio 20 Okt 2009 16:10

Tak :Yahoo!: konecne sa mi podarilo to zamenit :) vdaka uzivatelovi Pavlicek na czemoney. Doporucujem.
lumio
 
Príspevky: 11
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: vklad na moneybookers

Odoslaťod Strangercz 17 Feb 2010 17:58

čau, měl bych dotaz - chci vložit peníze na moneybookers přes běžnej účet - Mám svoje referenčnní číslo napsat do variabilního symbolu? Děkuji : )
Strangercz
 
Príspevky: 20
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: vklad na moneybookers

Odoslaťod keso26 17 Feb 2010 19:48

Strangercz napísal:čau, měl bych dotaz - chci vložit peníze na moneybookers přes běžnej účet - Mám svoje referenčnní číslo napsat do variabilního symbolu? Děkuji : )

..dava sa to do spravy pre prijmatela, ja davam aj aj ,teda aj ako VS. A majitel bankoveho uctu musi byt totozny s majitelom MB uctu.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: vklad na moneybookers

Odoslaťod TomMolivan 17 Feb 2010 19:49

Ja som zase vždycky to číslo hádzal ako variabilný symbol. Pokiaľ viem, práve kvôli tomuto táto kolonka existuje.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Predchádzajúca

Naspäť na Práca s peniazmi

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!