moje vysledky s ps.com

grafy z cash game, dobré umiestnenie na turnaji, vyhraté kvalifikácie

moje vysledky s ps.com

Odoslaťod Python1288 26 Feb 2010 17:23

hi everyone,
Poker poznam uz asi 3 roky, moj prvy vklad bol na full tilte asi pred pol rokom v hodnote 44$, ktore som ako inak prehral asi v priebehu dvoch mesiacov (hral som nl10 - nl25 :D). V tej dobe som cital dost clankov zahranicnych, ale aj tu na pp.sk takze si myslim, ze zaklady urcite mam a mozno aj nieco viac no stale to tak nejako stagnuje.
Pred mesiacom som sa registroval na pokerstrategy.com a ziskal vstupny bonus (tymto dakujem riddlerovi). Nahral tych 1000 pointov co pozaduju a prachy by mali byt moje. Chcel by som si ich previes na opat na ftp, lebo na Evereste to nie je ziadna slava. Tu prikladam graf a statystiky za posledny mesiac co som hral na Evereste. Viem, ze 10k ruk je dost mala vzorka, ale dufam, ze v niecom budete schopny mi poradit. Chcel by som sa uz tak trochu odrazit a zacat hrat kvalitnejsi a dlhodobo ziskovy poker.
Zo zaciatku som hral nl2, no potreboval som zbierat body a aby som to stihol presedlal som na nl10 6max. Pocez stolov zo zaciatku len jedn, neskor 2, 3 a poslednych par tisic ruk aj 4.

Obrázok
Obrázok

Dakujem
Python1288
 
Príspevky: 2
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: moje vysledky s ps.com

Odoslaťod Chlpo1989 26 Feb 2010 17:33

Vo vseobecnosti, mas velky rozdiel medzi dorovnavanim PF a raisovanim. Cim mensi rozdiel medzi VPIP a PFR budes mat, tym lepsie.
Taktiez malo raisujes. Nestaci raisovat len TOP 10 ruky.
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: moje vysledky s ps.com

Odoslaťod dzejkej 26 Feb 2010 20:25

Malo kradnes blindy z neskorych pozicii (co je spojene s malym PFR) a taktiez malo 3betujes.

Ked tak vela callujes a tak malo raisujes, tak si casto bez iniciativy a to zvycajne nie je zrovna moc prijemne.

Toto je sice stare a odkazuje to na neaktualny softver, ale snad sa z toho vysomaris:

http://archives1.twoplustwo.com/showfla ... art=1&vc=1
http://www.microstackesholdem.com/2008/ ... -up-guide/
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: moje vysledky s ps.com

Odoslaťod martinique39 27 Feb 2010 15:28

ved sa pozri na ten graf ... nevidis to aj sam? ... ked to nejde tak nehraj naco ist :wall:
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: moje vysledky s ps.com

Odoslaťod Chlpo1989 27 Feb 2010 16:10

martinique39 napísal:ved sa pozri na ten graf ... nevidis to aj sam? ... ked to nejde tak nehraj naco ist :wall:

Postni nam tvoj graf, som velmi zvedavy na teba ;) A inak toto je mikro vzorka ruk, byvaju aj horsie grafy :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: moje vysledky s ps.com

Odoslaťod dzejkej 27 Feb 2010 16:13

martinique39 napísal:ved sa pozri na ten graf ... nevidis to aj sam? ... ked to nejde tak nehraj naco ist :wall:


To bolo naozaj velmi konstruktivne a analyzoval si do detailov .. dobra praca s postom! :good:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: moje vysledky s ps.com

Odoslaťod martinique39 27 Feb 2010 16:34

Chlpo1989 napísal:
martinique39 napísal:ved sa pozri na ten graf ... nevidis to aj sam? ... ked to nejde tak nehraj naco ist :wall:

Postni nam tvoj graf, som velmi zvedavy na teba ;) A inak toto je mikro vzorka ruk, byvaju aj horsie grafy :)


ja si zaznam nerobim. ale nechapem co to s tym ma spolocne?

ved som mu poradil... ved z toho grafu jasne vidiet ze keby si odpustil par hodin zleho hrania tak ma namieto 10$ asi 70$ .... podla tej krivky je vidiet ze ked hra normalne tak pomaly stupa nahor. ale ked mu to nejde tak dokaze spadnut strasne dole v priebehu hodinky. keby vtedy vypol PC a isiel na pivo tak by mal vysledky uplne ine. som mu len poradil nech nehra ked to nejde, nie aby nehral vobec.
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: moje vysledky s ps.com

Odoslaťod martinique39 27 Feb 2010 16:35

dzejkej napísal:
martinique39 napísal:ved sa pozri na ten graf ... nevidis to aj sam? ... ked to nejde tak nehraj naco ist :wall:


To bolo naozaj velmi konstruktivne a analyzoval si do detailov .. dobra praca s postom! :good:


pochvala vzdy potesi :Yahoo!:
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: moje vysledky s ps.com

Odoslaťod Chlpo1989 27 Feb 2010 16:40

martinique39 napísal:
ved som mu poradil... ved z toho grafu jasne vidiet ze keby si odpustil par hodin zleho hrania tak ma namieto 10$ asi 70$ .... podla tej krivky je vidiet ze ked hra normalne tak pomaly stupa nahor. ale ked mu to nejde tak dokaze spadnut strasne dole v priebehu hodinky. keby vtedy vypol PC a isiel na pivo tak by mal vysledky uplne ine. som mu len poradil nech nehra ked to nejde, nie aby nehral vobec.

Takze ak ti postnem graf, ty mi budes vediet povedat, ci som hral dobre alebo nie?
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: moje vysledky s ps.com

Odoslaťod dzejkej 27 Feb 2010 16:41

martinique39 napísal:ved som mu poradil... ved z toho grafu jasne vidiet ze keby si odpustil par hodin zleho hrania tak ma namieto 10$ asi 70$ .... podla tej krivky je vidiet ze ked hra normalne tak pomaly stupa nahor. ale ked mu to nejde tak dokaze spadnut strasne dole v priebehu hodinky. keby vtedy vypol PC a isiel na pivo tak by mal vysledky uplne ine. som mu len poradil nech nehra ked to nejde, nie aby nehral vobec.


No len to sa praveze presne tvrdit neda. Hrat dobre neznamena stupat, najma na malej vzorke. Ja mozem hrat dobre a padnut 6 buy-inov a taktiez mozem byt unaveny, hrat zle a nejak vsetko triafam a som v pluse niekolko buy-inov.

Neda sa z grafu povedat, kedy hral zle. Ale rozhodne radis dobre v om, ze ak si on uvedomuje, ze nie je v okej nalade, nech urcite nehra :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Ďalšia

Naspäť na Moje pokrové výsledky

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!