Preregistrovanie do noveho software

Diskusia k herni Wi****m hill Poker

Preregistrovanie do noveho software

Odoslaťod VooDooMaster 24 Jan 2010 18:01

Ahoj ,

mam dotaz na nekoho, kdo posledni dobou hraje u WH. Pred Vanoci mne prisel mail, ze herna meni SW a zadali me o preregistraci do noveho klienta. Klienta jsem stahnul a zjistil ze je to take SW od playtechu pripojeny k ipoker network, jen ma jiný skin a tak jsem se na to vykaslal. Nasledne mne ale nekdo volal ze supportu, kdy uz se preregistruji. Zalozil jsem tedy nový ucet a se spoustou problemu me prevedli bonusy a FPP ze stareho konta, ale do ted nebyli schopni prevest VIP level. Muj dotaz zni, jestli take chteli po nekom z vas uvedenou preregistraci do noveho SW ?

dik

VD
VooDooMaster
 
Príspevky: 113
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Wi****m hill Poker

Odoslaťod morfeusko 24 Jan 2010 18:06

nie..mne sa nic take nestalo..ani ziadny podobny mail mi neprisiel..nevidim dovod preco by som si mal vytvarat celkom novy ucet,len preto ze oni menia SW.. aj som riesil par veci cez online support a nikto nikdy nic nespomenul zeby som nieco take mal spravit, a nieto zeby mi este niekto volal ze kedy si ten ucet uz vytvorim :)
morfeusko
 
Príspevky: 154
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 1

Re: Wi****m hill Poker

Odoslaťod VooDooMaster 24 Jan 2010 18:12

To je divny . tohle mne prislo na zacatku prosince. Kdyz jsem na to nereagoval, tak mne nekolikrat volali na mobil, kdy se uz preregistruji.

Dear XXXX,

My name is Chris, Wi****m hill Poker Clubâ?Ts VIP Host, and I am writing to
personally invite you to join Wi****m hill Poker, with its new, improved
software. We are currently in the process of transferring Wi****m hill Poker
Club players to the new software, and itâ?Ts an easy procedure to follow.

Simply click here< http://poker.Wi****m.com/>, to go straight to the site
and select â?~Download Pokerâ?T.

In downloading the Wi****m hill Poker software, we will ensure that any
remaining funds in your account will be transferred to your new account; this
also includes your Points balance, pending bonuses and VIP level. You also
have the option of keeping your existing username, W2RXXXXXX, when creating
the new account.

By becoming a member of Wi****m hill Poker we will be able to provide the
highest level of attention and continue to provide you with the best offers to
ensure your full enjoyment at the poker tables.

We suggest that you open your new Wi****m hill Poker account as soon as
possible, so that we can maximize the promotional offers we have in store for
you. If you have any questions about the transfer, please contact our Customer
Services Team, available 24/7, via e-mail at customerservices@Wi****m.co.uk
or via Online Support within the Poker lobby, and weâ?Tll be more than happy to
be of help to you.

Best regards,

Chris

Should you have any questions or concerns, please do not hesitate to contact
the Wi****m hill Poker Club Support Team. We are available 24 hours a day, 7
days a week.


With Best Regards,

Wi****m hill Poker Club
"For Winners @ Heart"


Email: support@Wi****m.com
UK Toll Free Phone: 0808-120-3503
UK Local Phone: (+44) 0203-393-6959
UK Toll Free Fax: 0800-066-4293
International Fax: (+632) 756-7805
VooDooMaster
 
Príspevky: 113
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Wi****m hill Poker

Odoslaťod vlade 24 Jan 2010 18:18

To si hraval este na tom uplne starom softe (crypto sa tusim volala ta siet)? Lebo oni teraz poslednu dobu nemenili soft, my sme tam odohrali OPT5 este pred vianocami, co bolo 7 turnajov, predtym nejaku inu ligu, takze ten prechod z tej starej siete robili niekedy dost davno predtym. S tym VIP neviem ako ti pomoct, to jedine otravovat ich cez support alebo live chat...
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Wi****m hill Poker

Odoslaťod VooDooMaster 24 Jan 2010 18:31

vlade napísal:To si hraval este na tom uplne starom softe (crypto sa tusim volala ta siet)? Lebo oni teraz poslednu dobu nemenili soft, my sme tam odohrali OPT5 este pred vianocami, co bolo 7 turnajov, predtym nejaku inu ligu, takze ten prechod z tej starej siete robili niekedy dost davno predtym. S tym VIP neviem ako ti pomoct, to jedine otravovat ich cez support alebo live chat...



To je prave divne. Ja mel normalni playtech klienta a urcite byl pripojeny do ipoker network. Crypto znam, to je uz historie. Moc jsem to nechapal. Je fakt, ze novy klient ktery, jsem z uvedeho odkazu stahnul ma trochu jiny skin a ikona se jmenuje W.H. poker u stareho clientu se ikona jmenovala W.H. poker club. Tak ted nevim, nemam odvahu tam uploadnout penize.
VooDooMaster
 
Príspevky: 113
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Wi****m hill Poker

Odoslaťod vlade 24 Jan 2010 18:37

Ja mam stale ikonu Wi****m hill poker club :D, tusim v tom maju bordel trocha...
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Wi****m hill Poker

Odoslaťod VooDooMaster 24 Jan 2010 18:47

vlade napísal:Ja mam stale ikonu Wi****m hill poker club :D, tusim v tom maju bordel trocha...

NJN uz to tak vypada. Tak asi tuhle hernu na chvilku odpustim a uvidime. Muzu jit na expekt :-) . Asi me uklidili mezi nejake lepsi hrace :-) Celkem se posledni dobou darilo, pak jsem provedl cashout a prisel tenhle e-mail :-)). Uvidime, treba se jeste nekdo ozve s podobnou zkusenosti.
VooDooMaster
 
Príspevky: 113
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Wi****m hill Poker

Odoslaťod morfeusko 01 Mar 2010 09:45

VooDooMaster napísal:Ahoj ,

mam dotaz na nekoho, kdo posledni dobou hraje u WH. Pred Vanoci mne prisel mail, ze herna meni SW a zadali me o preregistraci do noveho klienta. Klienta jsem stahnul a zjistil ze je to take SW od playtechu pripojeny k ipoker network, jen ma jiný skin a tak jsem se na to vykaslal. Nasledne mne ale nekdo volal ze supportu, kdy uz se preregistruji. Zalozil jsem tedy nový ucet a se spoustou problemu me prevedli bonusy a FPP ze stareho konta, ale do ted nebyli schopni prevest VIP level. Muj dotaz zni, jestli take chteli po nekom z vas uvedenou preregistraci do noveho SW ?

dik

VD


Tak uz dosiel ten mail aj mne ze si mam zmenit soft, resp. prisiel mi uz skor ale ignoroval som to...no v poslednom sa objavila uz aj celkom zaujimava veta : If you download the new software NOW you will receive an extra bonus of $182
directly into your new account
. 8-) Nemal som uz v plane tam hrat, odpovedal tomu aj moj zostatok 0.05$ ale ked na mna takto tvrdo zatlacili tak co narobim :lol2: prislo aj vam nieco take?
morfeusko
 
Príspevky: 154
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 1


Naspäť na William Hill Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!