Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Internetové peňaženky a iné spôsoby ako vložiť alebo vybrať peniaze z online pokrových herní

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod spax 03 Okt 2010 15:27

To je nahod, ze jsem pred dvema lety resil stejny problem. Taky mi nebylo 18, vse jsem mel pravdive, jen datum narozeni o rok posunuty. Problem byl v tom, ze me stvalo, ze kdyz uz mi bylo 18, tak jsem se nemohl kvalifikovat na online eventy a zakladat novy ucet byl nonsence, protoze vedi o mne predpokladam vsechno. (Od IP az po ID me MB atp - s timhle jsem se setkal v progamingu, kde lidi, kt. cheatovali, nedostavali jen ban na ip a mac adresy, ale i na ID MB, tzn. kdo to chtel obejit si musel kupovat nove pc). Nevim, co jsou dnes za technologie, ale kazdopadne jsem nechtel mit problemy. Normalne jsem jim napsal na support (na ucte jsem v te dobe mel asi 700$), ze jsem se kdysi registroval pod fake date of birth atp, popsal situaci, omluvil se a oni mi to opravili s tim, ze jestli bude nekdy nejaky problem, ze bych se snazil neco fakeovat, tak me zabanuji. Byli velmi vstricni. Muzes zkusit to :)
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod matiapag 03 Okt 2010 15:33

@ spax - rozmyslal som aj nad takym volacim, len ono ja tam mam vsetky udaju totalne fake a neviem, ako by zareagovali. Ak by to fungovalo nejako takto, tak by to bolo uplne perfektne. Ja som tam dokonca nikdy nic ani nedepozitoval, ty ano?
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod mr_kaktus 03 Okt 2010 15:33

no ja momentalne nemozem cashoutovat kvoli clearovaniu bonusu (ak sa dobre pamatam ak cashoutnem zanika mi narok na nevyclearovanu cast). ale je to otazka niekolkych tyzdnov takze ak ti to neponahla eventuelne by som ti potom vedel pomoct.
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod kubo251 03 Okt 2010 15:35

presne mam taky isty problem na bwine som sa regol pod inym menom lebo vtedy by mi ani nenapadlo ze tam nahram vobec dake peniaze no ako si sa zadarilo na freerolloch potom cashgame a teraz tam mam 326dolarov na ktore sa mozem maximalne pozerat, neviete niekto ci by sa dala s nimi spravit daka dohoda?
kubo251
 
Príspevky: 185
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 3 krát/28 krát
Karma: 2

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod TomMolivan 03 Okt 2010 15:43

matiapag napísal:
TomMolivan napísal:Čo sa týka metódy PS transfer+cashout, tak tá formulka že "peniaze z transferu majú byť určené na hranie" v praxi znamená, že stačí urobiť pár FPP a môžeš odtiaľ vyberať koľko sa ti zachce.


are you sure, mister? netreba napriklad nahrat ja neviem kolko vela tych fpp?

Pretty sure.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod matiapag 03 Okt 2010 15:48

no tak potom sa mi otvorilo mensie spektrum moznosti, anyway: Chlpovi poslali na mail spravu ze: "XX$ bude zaslanych na vas ucet v priebehu 72 hodin". To znamena, ze dovtedy to oni este skontroluju? Alebo to uz naozaj odoslali? A daju sa tie FPP nahrat dodatocne, aj ked prvy cashout bol neuspesny? :) Co myslite?
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod HypAA 03 Okt 2010 15:48

podla mna by si si mal spravit fake moneybookers account a jeden realny a preposlat si to cez to... zaplatis cca 0.6$ za prevod medzi MB uctami. Odtial mozes poslat do inej herne lebo cashout z NL5 neni ziadne terno... :D
Naposledy upravil HypAA dňa 03 Okt 2010 15:49, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
HypAA
 
Príspevky: 199
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod spax 03 Okt 2010 15:49

matiapag napísal:@ spax - rozmyslal som aj nad takym volacim, len ono ja tam mam vsetky udaju totalne fake a neviem, ako by zareagovali. Ak by to fungovalo nejako takto, tak by to bolo uplne perfektne. Ja som tam dokonca nikdy nic ani nedepozitoval, ty ano?

out
hej, depositoval jsem tam 10$, ale vim, ze jsem mohl na tu kartu, ze kt. jsem depozitoval, bezproblemu i cashoutovat (karta byla moje, jen jsem mel jine datum narozeni, coz ale asi nekontroluji, protoze to nemaji imo kde zjistit)

byt tebou, tak to poslu nekomu na PS a at ti to on cashoutne. Ja takhle pravidelne cashoutuji, protoze uz mam asi 3mesice zablokovane mb a cislo karty uz nikam nedavam.
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod matiapag 03 Okt 2010 15:53

HypAA napísal:podla mna by si si mal spravit fake moneybookers account a jeden realny a preposlat si to cez to... zaplatis cca 0.6$ za prevod medzi MB uctami. Odtial mozes poslat do inej herne lebo cashout z NL5 neni ziadne terno...


jasnacka, tie $ si neplanujem nechat, pravdepodobne sa vyberiem na ladbrokes, ak by sa mi ich teda odtial podarilo dostat.

spax napísal:byt tebou, tak to poslu nekomu na PS a at ti to on cashoutne. Ja takhle pravidelne cashoutuji, protoze uz mam asi 3mesice zablokovane mb a cislo karty uz nikam nedavam.


uz sa tak stalo, len som cital o takych pripadoch, ze tie $ treba najskor pouzit na hranie. ty tymto sposobom cashoutujes bez toho, aby ta druha osoba s tymi peniazmi hrala? a ide vam to v pohode? A co to teda znamena, ked uz prisiel mail, kde pisu, ze do 72 hodin to pripisu na ucet? este to vedia za tie 3 dni zrusit?
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod HypAA 03 Okt 2010 16:09

ja som vkladal na PS cez kreditku a vyberal som na moneybookers a nemal som ziadny problem s tym ze by trebalo verifikovat MB ucet alebo co.. ihned som mal peniaze na MB a ked som nieco posielal na iny MB tiez tam boli insta aj ked som vkladal do dalsej herne :)
Obrázok používateľa
HypAA
 
Príspevky: 199
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/5 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Práca s peniazmi

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!