emjaykov pruuuuser

Internetové peňaženky a iné spôsoby ako vložiť alebo vybrať peniaze z online pokrových herní

Re: emjaykov pruuuuser

Odoslaťod trikoza 17 Dec 2010 00:18

___Mortylen___ napísal: Porusil si aj medzinarodny zakon o prani spinavych penazi


what is this
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: emjaykov pruuuuser

Odoslaťod mirolc 17 Dec 2010 00:38

ak sa dobre pamatam tak niekedy v lete mal niekto podobny problem skus si to najsť tu na PP, nenapada maniejake riesenie a to "prehrat" to s niekym v HU high stakes a cashout podla mna tiež neprejde ak to zistia tak zablokuju obidva ucty :shock:
kus OT: ale medzi rady pre začiatočnikov by bolo dat aj hrajte stale na svoje meno lebo ak budete nahodou ziskovy hrac budete mat len zbytočne problemy :Rose:
mirolc
 
Príspevky: 168
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 3 krát/5 krát
Karma: 0

Re: emjaykov pruuuuser

Odoslaťod emjayko 17 Dec 2010 07:40

okey takze tu mame taketo moznosti:
1.skusit to zahrat na hlupaka, povedat ze ten druhy mb ucet je niekoho z rodiny, ospravedlnit sa povedat ze som nevedel ze porusujem pravidla, napisat ze som ochotny znova tie mb ucty vymenit a cashoutnut to...
2. skusit to popresuvat inym hracom na hu stoloch, aj ked do toho sa mi moc nechce kedze tam je dost $$$ a nechcem zase ohrozovat aj niekoho ineho+ ak by to malo byt nenapadne trvalo by to asi vecnost
3. vytvorit si ucet na kamaratovo meno, vytvorit nanho mb prehrat to s nim na hu stole a rychlo cashoutnut...
co sa vam zda z tohoto najrealnejsie?
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: emjaykov pruuuuser

Odoslaťod meomir 17 Dec 2010 08:11

Uspesnost napadov...

1. 55%
2. 40%
3. 20%
meomir
 
Príspevky: 539
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 0

Re: emjaykov pruuuuser

Odoslaťod buschle 17 Dec 2010 08:12

mi to transferni ak chces a ja ti to poslem na mb a je to legalne.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: emjaykov pruuuuser

Odoslaťod ___Mortylen___ 17 Dec 2010 10:18

buschle napísal:mi to transferni ak chces a ja ti to poslem na mb a je to legalne.


buschle ma viac-menej pravdu, a aj podla mna je to najlepsie riesenie, ale:
aj player transfer podlieha schvaleniu
peniaze, co Ti posle, nemozes v zapati vybrat (pranie spinavych penazi) ale ich musis pouzit na hranie. V Tvojom pripade ale pokial mas v herni napr $10 000 a on Ti posle $2000 tak nemozes spravit transfer na $12 000. Ale s posles mu to z tych svojich $10k, a na to Ti nemozu nic povedat.

Toto isto plati vo velkych herniach ako PS/FTP ale LA je podla mojho nazoru o dost "bananovejsia" a mozno toto nemaju az tak vychytane.

@Trikoza, je to anti-money laundering act + regulacia EU z roku 2007 o pranich spinavych penazi.
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: emjaykov pruuuuser

Odoslaťod emjayko 17 Dec 2010 17:33

buschle napísal:mi to transferni ak chces a ja ti to poslem na mb a je to legalne.

mas ss
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: emjaykov pruuuuser

Odoslaťod tucniak 17 Dec 2010 17:45

obavam sa ze ked uz tvoj ucet maju pod drobnohladom tak tam moze nastat problem aj pri transfere, zrejme nie su blbi?:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: emjaykov pruuuuser

Odoslaťod emjayko 17 Dec 2010 18:26

uvedomujem si to, ale co ine mi ostava?
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: emjaykov pruuuuser

Odoslaťod Kojakk 17 Dec 2010 18:45

Podľa mňa najlepšie riešenie je nasledovné: Nájdi niekoho (alebo aj viacerých) kto by si chcel reálne na hranie otvoriť účet v tvojej herni. Nech si ten dotyčný tam pošle menej peňazí ako by v skutočnosti tam chcel mať. Ty mu (im) cez tie HU "doplníš" jeho (ich) hrací účet na ním požadovanú výšku. Proste ide o to, aby nebolo treba robiť cashout. Resp. nájdi niekoho už s existujúcim účtom kto sa práve chystá depozitovať, alebo mu je jedno či má na hracom účte 3 alebo 4 tisícky a vyplatí ťa (tú presunutú čiastku) z vačku.
Transferovať to nejakému inému hráčovi (kamarátovi) na jeho hrací účet považujem za najhoršie riešenie. :gl:
Kojakk
 
Príspevky: 105
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 0 krát/10 krát
Karma: 7

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Práca s peniazmi

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!