Najvyhodnejsi sposob na pracu s cash

Internetové peňaženky a iné spôsoby ako vložiť alebo vybrať peniaze z online pokrových herní

Re: Najvyhodnejsi sposob na pracu s cash

Odoslaťod josipjs 18 Aug 2010 15:15

tucniak napísal:ved len plat priamo kartou vsade, nepouzvaj mb, netteler ani paypal, ved naco, ked vsetci ti obchodnici urcite pouzivaju najlepsie zabezpecenia databaz a systemov, lebo ved strazia 'svoje' udaje..:)

jedneho dna ta moze potesit pekny telefonat z banky, ze ci si si naozaj kupoval auto v thajsku:)


To som vzdy chcel, ale tak zas verim ze pokersites (nie UB a take krasne sity) to maju zabezpecene popr. nieco ako DC alebo ine training site, ale ak by som kupoval daco ine tak samozrejme ze by som si vytvoril daky ten ucet a tam uz by ma jeden prevod v mensich sumach fak t ze nezabil
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: Najvyhodnejsi sposob na pracu s cash

Odoslaťod josipjs 18 Aug 2010 23:34

muhahahaah :D prave mi jeden typek poradil super sposob ako uchovat kreditku, teda skor cash , v ebzpeci bez pouzitia MB a uplne zadarmo(no len sa to neda s USD uctom co je skoda :D) ale co sa EUR uctov tyka, tak je to safe

Stale ale rozmyslam ci vytvorit neskor aj USD ucet kedze MB nema ucet v USD tak by ma zaujimalo ci sa mi to vobec oplati .... pravdepodobne nie kedze sa to bude konvertovat hore dole, ale zas mozno to podje tak ze proste im to poslem na euro ucet a oni to len skonvertuju bez poplatkov lebo MB by mal fungovat tak ze maju vela bank v roznych krajinach takze ked im dodju pniaze tam tak im staci pouzit peniaze z inej banky v inej krajine na platbu alebo prevod alebo hocico takze by to tak mohlo ist,

ale najprv vytvorim ten EUR ucet a ak by som im chel volat , zaplatim skype nech neprevolam cely kredit na jeden hovor

alebo ak ma dakdo Skype zaplateny tak ak by som ho mohol vyuzit a samozrejme by som zaplatil :)
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: Najvyhodnejsi sposob na pracu s cash

Odoslaťod keso26 19 Aug 2010 11:14

josipjs napísal:muhahahaah :D prave mi jeden typek poradil super sposob ako uchovat kreditku, teda skor cash , v ebzpeci bez pouzitia MB a uplne zadarmo(no len sa to neda s USD uctom co je skoda :D) ale co sa EUR uctov tyka, tak je to safe

..no a podelis sa s nami o tu informaciu ? :)
josipjs napísal:Stale ale rozmyslam ci vytvorit neskor aj USD ucet kedze MB nema ucet v USD tak by ma zaujimalo ci sa mi to vobec oplati .... pravdepodobne nie kedze sa to bude konvertovat hore dole, ale zas mozno to podje tak ze proste im to poslem na euro ucet a oni to len skonvertuju bez poplatkov lebo MB by mal fungovat tak ze maju vela bank v roznych krajinach takze ked im dodju pniaze tam tak im staci pouzit peniaze z inej banky v inej krajine na platbu alebo prevod alebo hocico takze by to tak mohlo ist

..takto to nefunguje, MB pouziva na prevody vylucne svoj bankovy ucet v krajine, ktoru mas zaregistrovanu a overenu v profile.
josipjs napísal:ale najprv vytvorim ten EUR ucet a ak by som im chel volat , zaplatim skype nech neprevolam cely kredit na jeden hovor

alebo ak ma dakdo Skype zaplateny tak ak by som ho mohol vyuzit a samozrejme by som zaplatil :)

..skor by som odporucal http://www.voipcheap.com/en/index.html (dufam, ze som sa nepomylil a ze to nie je iny soft/sluzba, skusim to este prezistit u kamosa, ktory to dost casto vyuziva)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Najvyhodnejsi sposob na pracu s cash

Odoslaťod josipjs 19 Aug 2010 13:35

MB: zavolam tam a ak by bol zaujem tak potm napisem co som zistil ako to riesia s tymi USD uctami

safety kreditky: napr v mBank (reklama :D) mozes mat zevraj az 5 uctov(toto este nemam overene ale on tam ma ucty a vyuziva ju casto tak ...) a kedze su zadarmo, ziadne poplatky, nic, tak si vytvoris dva ucty, jeden s kreditkou, druhy bez, peniaze uchvas na ucte bez kreditky, ked budes chiet depozitnut, cez iBankovnictvo prevedies v priebehu 1sec n a ucet s kreditkou, depositnes a mas vybavene, ked withdrawnes tak to potm prevedies na cuet bez kreditky, a na ucte s kreditkou si mozes nehat par Ecok n a kazdodenne pouzitie.

Alebo, nastavis si denne maximum na 0 alebo malu sumu (ktoru vyuzies v pripade nudze) a ib a pri depozitovani ju na chvilu zvysis a potm vratis s5, takze aj ak by zistili scammery vsetko co chcu, tak ziskaju dajmetomu max 20e a potom si hned bloknes kartu , lenze zase takto sa da ten limit urcite nastavit aj cez iBanking, takze ak ti hacknu aj ten tak dovi dopo
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Predchádzajúca

Naspäť na Práca s peniazmi

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!