pomoc s vkladom na Poker Stars

Internetové peňaženky a iné spôsoby ako vložiť alebo vybrať peniaze z online pokrových herní

Re: pomoc s vkladom na Poker Stars

Odoslaťod hiriso 01 Sep 2011 13:06

tak omlúvam sa všetkým Blavákom ale ani som netušil - cca2 km domu je Omv ja som myslel stále že je to Slovn.pumpa- Uuž je to o.k cez Pay.
hiriso
 
Príspevky: 11
Založený: Júl 2011
Poďakoval/li: 2 krát/0 krát
Karma: -2

Re: pomoc s vkladom na Poker Stars

Odoslaťod TomMolivan 01 Sep 2011 14:15

tak omlúvam sa všetkým Blavákom


wut?

Každopádne, popova rada, aby si radšej nevkladal má niečo do seba, uprimne . Pokiaľ máš ťažkosti zvládať prakticky obyčajnú kovnerzáciu, tak po pár suck outuch a nejakom bad rune (+ je reasonable predpokladať, že to spočiatku nebudeš vo všeobecnosti hrať nejak extra dobre) si budeš pravdepodobne môcť tými pay safe kartami vytapetovať izbu.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: pomoc s vkladom na Poker Stars

Odoslaťod hiriso 02 Sep 2011 07:52

TomMolivan napísal:
tak omlúvam sa všetkým Blavákom


wut?

Každopádne, popova rada, aby si radšej nevkladal má niečo do seba, uprimne . Pokiaľ máš ťažkosti zvládať prakticky obyčajnú kovnerzáciu, tak po pár suck outuch a nejakom bad rune (+ je reasonable predpokladať, že to spočiatku nebudeš vo všeobecnosti hrať nejak extra dobre) si budeš pravdepodobne môcť tými pay safe kartami vytapetovať izbu.

jj už mám celučký byt vytapetovaný 100 Eurovkami :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!:
hiriso
 
Príspevky: 11
Založený: Júl 2011
Poďakoval/li: 2 krát/0 krát
Karma: -2

Predchádzajúca

Naspäť na Práca s peniazmi

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!