skrill.com (moneybookers.com)

Internetové peňaženky a iné spôsoby ako vložiť alebo vybrať peniaze z online pokrových herní

Re: skrill.com (moneybookers.com)

Odoslaťod sudden 26 Feb 2014 23:43

Xaress napísal:EDIT:
Zavolaj im cez linku "request call". Veľmi helpful pracovníci, vyriešia všetko. Mail nepíš = waste time. Zavolaj a máš to vybavené.


Jo ten mail support je otrasny. Naposledy ked mi bez upozornenia zablokovali transakcie tak som im napisal mail v anglictine, ze co sa deje, tak odpisali asi po 3 dnoch (maju tam uvedene, ze odpovedaju do 24 hodin). Odpisala mi nejaka ukrainska truba takou google translate cestinou a uplne ignorovala otazky len si isla stale svoje a chcela milion dokladov na overenie accountu bez vysvetlenia aj ked som tam uz predtym mal vsetko overene, trvalo to cca tyzden.
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: skrill.com (moneybookers.com)

Odoslaťod Xaress 27 Feb 2014 00:37

Telefonický support bol perfektný, máš tam na výber niekoľko jazykov. Potreboval som 3 veci na všetko reagovala hneď, žiadne papierovačky/výhovorky, to čo som potreboval zmeniť bolo to tam do minúty. Kiež by aj naše inštitúcie pracovali takto :lol2:
Xaress
 
Príspevky: 466
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 41 krát/19 krát
Karma: 10

Re: skrill.com (moneybookers.com)

Odoslaťod vlade 27 Feb 2014 00:58

Maju tam ten telefonicky support nebodaj aj v slovencine alebo cestine?
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: skrill.com (moneybookers.com)

Odoslaťod Xaress 27 Feb 2014 09:44

Nie nie .. všetky svetové jazyky, vrátane poľštiny :D (ang, nem, fran, ita, rus, span, cins, pol)
Xaress
 
Príspevky: 466
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 41 krát/19 krát
Karma: 10

Re: skrill.com (moneybookers.com)

Odoslaťod haman 01 Mar 2014 13:44

tak peniaze asi 28.2. pristali na ucte ale to so uz pisal na support, asi nesuvisi a bohuzial som dal dalsi vyber tentoraz na bankovy ucet. do buducna uz budem vyberat tak, sam Skrill pise ze taky vyber je do 2–5 dní a na kartu do 7 dni.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: skrill.com (moneybookers.com)

Odoslaťod haman 24 Mar 2014 14:43

dalsia komplikacia. vybral som postupne na viac krat cez 1000e a skrill pri dalsom pokuse zacal pisat ze regulations nariaduju overit prijemcu. bud testovaci vyber alebo poslat list. testovaci vyber mi nejde lebo pise ze over limit a je jedno aku sumu davam. aj 1 cent je over limit.
dal som poslat list s kodom a cakam.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: skrill.com (moneybookers.com)

Odoslaťod vlade 24 Mar 2014 17:04

Tiez som overoval listom, prisiel cca do tyzdna, tusim bolo treba opisat z neho kod, vsetko bez problemov...
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: skrill.com (moneybookers.com)

Odoslaťod Stanley VII 24 Mar 2014 19:20

Podobne, už som to robil dávno ale úplne bez problémov, prišiel list, spravil som, čo v ňom bolo napísané a hotovo :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: skrill.com (moneybookers.com)

Odoslaťod haman 04 Apr 2014 09:29

list mi neprisiel. nebyvam na tej adrese. cize mozno som ho prepasol. neviete chodi to ako doporucena zasielka?

a napiste prosim sem alebo mne do ss cislo na hotline skrillu. mne ho nezobrazuje nemam patricny vip level este.
dik.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: skrill.com (moneybookers.com)

Odoslaťod Xaress 04 Apr 2014 09:52

List ti príde na adresu, ktorú máš uvedenú pri účte skrillu. List nechodí doporučene ale klasicky do schránky, čo tiež je pekná ******na. A to číslo ti netreba, keďže stačí ísť na ich main stránku (bez prihlásenia), následne dole (contact/help/careers/..) máš "contact" -> klikneš nato, následne máš tri možnosti medzi ktorou opäť dole je možnosť "Call Us" -> click it a tam máš číslo, ktoré je asi bezplatné. Hádam som pomohol nejako :) a gl
Xaress
 
Príspevky: 466
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 41 krát/19 krát
Karma: 10

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Práca s peniazmi

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!