B**n, problem

Príspevky zo starej diskusie

B**n, problem

Odoslaťod L_U_M_P 23 Dec 2006 12:46

zdravim, potreboval by som vysvetlit, ako funguje prevod medzi strankou B**n a aplikaciou B**n, pretoze mam taky problem, na ucte mam vlozenych nieco 1700SKK a dole v pokrovej aplikacii mi svieti 38,79 dolarov, v realnych peniazoch, vie mi niekto o tom nieco napisat? ako tych 38 dolarov prevediem na stranku, aby som za ne mohol napriklad tipovat? alebo je to len nejaka ciastka z konta, ktora sa da navysit a je mozne za nu kupit zetony? prosim vysvetlite mi to niekto, bud tu alebo mailom na lump13@post.sk Vdaka.
L_U_M_P
 
Príspevky: 274
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

B**n

Odoslaťod roy016 23 Dec 2006 20:53

Priznam sa ze na B**n po zmene herne velmi nehravam, ale na starej to fungovalo tusim tak, ze ked si sa odlogoval z poker herne a nalogoval na B**n web stranke tie peniaze co si mal na pokri sa automaticky prviedli na "sportbook"...
Ked si sa odlogoval zo stranky a nalogoval naspat na poker hernu, soft sa ta spytal kolko chces zo svojho uctu previest na poker hernu...
A tak stale dokola :)
No, ked uz sme pri bwine...Onedlho, tak ako sme pred nedavnom prislubili pribudnu na nasej stranke dalsie pokre a medzi nimi bude aj B**n...Snad sa to podari do konca roku, teda ak moc nebudeme behat po zivych turnajoch :)
roy016
 
Príspevky: 768
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 0

B**n

Odoslaťod L_U_M_P 23 Dec 2006 21:33

no teraz to uz tak nefunguje, viem na 100 ze tam mam este asi 6 dolarov, ktore niesu prevedene na normalnom konte na stranke :(
L_U_M_P
 
Príspevky: 274
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

a nemozu

Odoslaťod roy016 23 Dec 2006 21:41

to byt nejake bonusove dolare, s ktorymi mozes disponovat az ked zahras urcity pocet raked hand?...ja si idem presne ich podmienky prestudovat niekedy po vianociach az, ale podla mna to moze byt v tom...
roy016
 
Príspevky: 768
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 0

B**n

Odoslaťod L_U_M_P 23 Dec 2006 21:58

dobre dajme tomu ze su to bonusove dolare, ale ako vynulovat tych 38,79 dolarov v aplikacii aby s nimi nebolo mozne disponovat, (aby sa nedali za ne kupit chips?)
L_U_M_P
 
Príspevky: 274
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na PokerPortal.sk stará diskusia

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!