Expekt Poker Prísepvok 3

Príspevky zo starej diskusie

to marosm

Odoslaťod roy016 10 Jan 2007 15:30

presne tak, dopiseme to dnes aj do tej spravy, dik vlastne za upozornenie a vazne dik aj za tvoje slova. dobre sme si to dohovorili :))).
ono myslim ze pokrovych nadsencov v nasich krajinach /cz a svk/ nie je zas az tak vela a je dobre ze sa vytvara komunita ci uz cez zive turnaje, alebo prave aj cez stranky podobne nasej, alebo cez take turnaje ake sa daju hrat expekte

inak blamaz 21 miesto? podla mna celkom pekne umiesntenie, ja som skoncil 29. ono cesi a slovaci hraju poker dost dobre, ked to porovnam s madarmi co chodievali na mesacny freeroll na SB svojho casu a kazde kolo nakladali allin tak som vazne rad ze tento turnaj je len pre nas...
roy016
 
Príspevky: 768
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 0

nedělní turnaj

Odoslaťod Speeddy 10 Jan 2007 17:01

no já ho jsem připraven vyhrát jen co my příjde heslo a zaregistruju se tak jsem si jistý že ho tentokrát vyhraju ne že bych si myslel že jste slabý soupeři to né ale tento týden je štěstí na mé straně a jsem si jistý že to tentokrát dotáhnu do vítězného konce
Speeddy
 
Príspevky: 100
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Namysleny SPEEDDY !!!

Odoslaťod GusTapka14 10 Jan 2007 17:46

Takych hracov sme uz preskakali.
Inak vela stastia v hre
p.s. som zvedavy co dokazes
Obrázok používateľa
GusTapka14
 
Príspevky: 908
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 4

Freeroll o 100 000 guarantee

Odoslaťod marecej 10 Jan 2007 18:01

som tak raz zo srandy siel na freeroll ktory zacinal o 23 30 :-) bolo tam asi 3400 hracov tak reku ze vyskusam,nehcce sa mi spat. prva cena bola vstup do 100 000 guarantee turnaj,ostatni dostali nic. si tak hram celkom sa mi darilo a zrazu kukam ze som pri final table..hmm..ked boli siedmi tak som bol chip leader,tak si rikam..faajn idem to vyhrat..nakoniec dosiel heads up vyrovnany jak svina a haaeluja co sa nestalo? Flarion t-mobile bezdratovy rychly internet sa rozhodol ze o pol tretej rano sa uz nema co internetovat a papa..:-( 100 000$ v keli..:-))
marecej
 
Príspevky: 7
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

eypekt freerol

Odoslaťod onlinetip 11 Jan 2007 17:24

tak dnes som skúsil zahrať jeden freerol vypadol som hned na začiatku išli sme traja All-in:(((..na expekte sa mi nepodarilo zatiaľ ešte vyhrať, ale herňa je na celkom slušnej úrovni, aj keď moja najobľúbenejšia je zatiaľ i4poker.com..
onlinetip
 
Príspevky: 33
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

expekt

Odoslaťod kempo 12 Jan 2007 09:17

ja som mal teraz par tyzdnov pauzu ale uz sa mi podarilo vyhrat 320$ za 5, hned 2x za tyzden...
vyskusal som asi 6 herni ale expekt sa mi paci najviac. mozno je to aj preto ze som tam zacal, ziadne graficke efektiky co len spomaluju priebeh, aj bonus 100$ sa mi podarilo vybrat... dnes sa uz na niektory turnaj prihlasim :)
kempo
 
Príspevky: 8
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

expekt vs. i4poker

Odoslaťod LittleGolem 12 Jan 2007 10:14

i4poker ma este lepsiu grafiku (menej efektov, vacsi stol a karty, ...) a vobec o dost lepsi softver ako Expekt.
.
Expekt ma ale lepsie turnaje (pocet zetonov, cas pre buyin, shorthanded SNG, ...) a viac hracov.
LittleGolem
 
Príspevky: 13
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

it´s your turn....

Odoslaťod EIKON 13 Jan 2007 22:12

Na Expektu mi docela vadí že je tam dlouhá časová doba když nějaký hráč nereaguje a nemá označený auto fold. Napíše to... You have 10 seconds to act. You have 5 seconds to act. Lost it´s connection 30 seconds to respond suma sumárum 40 sekund. Několikrát se mi stalo že to takhle zdržovalo i 7 hráčů najednou. Je to dohromady 4.40 min a není pro ně problém tohle vesele opakovat i víckrát posobě. Nešlo by nechat to na těch prvních 10 vteřinách??? Na jiných hernách jsem po 10 vtěřinách automaticky AWAY. Myslím že nejsem určitě sám kdo by tuhle změnu přivítal.
EIKON
 
Príspevky: 148
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

problemy expektu

Odoslaťod BJK 14 Jan 2007 07:51

Myslim, ze expekt ma viacero kladov i zaporov. Zapory:
- nemoznost si upravit velkost okna = nemoznost hrat na viacerych stoloch - napriklad P****Stars tuto moznost umoznuje
- ziadne hand for hand - tomuto kroku fakt nerozumiem, je tam kopa hracov co dost zdrzuje, a nik proti tomu nic nerobi ... hand for hand by sa dost casto zislo ... opat odkazujem na P****Stars
- no ante - myslim, ze ante na freerolloch by urychlilo turnaj a to by prilakalo ovela viac hracov na hru - menej casu/viac dovodov preco hrat
- absencia player ranking no rebuy - dalsi nepochopitelny krok, nechapem, co sa im na tomto turnaji nepacilo
- zrusenie viacerych normalnych turnajov - ako napriklad 700usd freeroll za 1fpp co byval v sobotu -
- prilisna orientacia na No Limit - ziadne turnaje v PLH ci FLH - samotne zaradenie turnajov by opat prilakalo dalsich hracov
- lacne freezout turnaje za 1usd - myslim, ze pokial nejaky hrac vyhra 1 usd vo freerolle, tak myslim, ze sa bude snazit to rozmnozit

BJK |Wether|
BJK
 
Príspevky: 73
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Expect 5 card stud

Odoslaťod hypnotical 14 Jan 2007 15:50

V posledni době hraji na Expektu casto, ovsem co mi velmi vadi je nulová podpora five card stud. Cash table si zde zahrat nemuzu protoze jej nikdo nehraje a zadny freeroll aby o to zacal mit nekdo zajem taky neni. Vim, ze nejoblibenejsi varianta je holdem, ale rad jsem to vzdy kombinoval.
hypnotical
 
Príspevky: 7
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na PokerPortal.sk stará diskusia

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!