pomoc novacikom

Príspevky zo starej diskusie

roche

Odoslaťod chipfeeder 22 Jan 2008 09:05

"Možno by som si dal pozor chipfeeder, aby taký ako yegon resp. ja, po Tvojich silných raisoch nepresunuli všetky Tvoje žetony pred seba"

to sa stava samozrejme velmi casto. Sle zase ja nemam nervy na to, aby som sa hodinu terigal niekde v 3/4 pola. To by musel byt poriadne velky buy in :)

yegon
"v zlych rukach v mnohych pripadoch hlavne proti dobrym superom vedie skor k pomalemu ubytku chipov nez k ich pribudaniu"

tak pozor, to sme sa nepochopili. Ja nevstupujem do hry hlava-nehlava so zlymi rukami. Ale so stredne silnymi kartami idem agresivne, akokeby som mal supersilne. Napr. s Q9 nemam po flope nic, ale raisujem, akokeby som mal KK alebo AA. Keby som hraval zle ruky, tak som precitany za 2 minuty.
chipfeeder
 
Príspevky: 780
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: yegon

Odoslaťod roche01 22 Jan 2008 09:29

samozrejme, že štýl hry treba prispôsobiť stolu, ale mal som na mysli základný prístup k hre: Pokiaľ mám sklony hrať na istotu, môj basic štyl bude tight/agrsssive. pokiaľ som adrenalínový typ, môj basic štyl bude loose/agressive. Samozrejme, pokiaľ sa dostanem na tight stôl resp. sme on the bubble a všetci hrajú tight, tak je na mne aby som modifikoval svoj prístup a hral agresívnejšie a naopak.
Ale to je už len čiastočné prispôsobenie sa situácii, v ktorej si sa ocitol.
Nič na tom nemení Tvoj základný prístup, ktorý Ti môže v takejto situácii pomôcť, keďže si si vybudoval image tight hráča.
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

a ešte...

Odoslaťod roche01 22 Jan 2008 09:34

Všeobecný fakt je, že najľahšie money vyhráš práve v partiách, kedy hráš štýlom, ktorý nie je pre Teba typický.
Toto tvrdenie môžem len potvrdiť: Najväčšie poty väčšinou vyhrávam s rukami, s ktorými bežne nehrávam, hlavne ak ma z BB resp. SB pustia pomerne lacno na flop, alebo keď kvôli variabilite idem napr. s dealera s J-6 vo farbe apod.
Vtedy nikto neráta, že mám na ruke niečo také a každý predpokladá, že mám nejaké vysoké karty resp. nejaký middle pár. Preto občas s takou rukou pred flopom raisujem, hlavne keď viem, že aspoň jeden hráč má už na mňa read.
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

chipfeeder

Odoslaťod yegon 22 Jan 2008 10:29

s tymi zlymi rukami som nehovoril o tebe chip len ako vseobecnu pripomienku ze aggro styl je nebezpecnejsi a narocnejsi na hraca

ja napriklad ked zacnem hrat agresivnejsie cash tak vo vacsine pripadov to konci zle - trvalo mi niekolko mesiacov kazdodenneho hrania kym som sa dopracoval k tomu ze mozem hrat agresivnejsie a nestracat peniaze - o vyhravani pri tomto style mozem zatial len snivat :)

pritom ked hram tight tak nemam v podstate ziadne vykyvy a peniazky pomaly pribudaju - nie je to ale ani zdaleka taka zabava ;) a potencionalne ked to clovek vie tak LAG stylom pribudaju peniaye rychlejsie
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

trenazer Poker

Odoslaťod Renegade 23 Jan 2008 14:01

ak sa bude chciet dajaky novacik v pokri natrenovat nech vyskusa toto http://www.subory.sk/download/99666/THP3D_DE_by_U_S_O.rar a heslo na rozbalenie RARu je U_S_O_war-board.net
Obrázok používateľa
Renegade
 
Príspevky: 635
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 31 krát/18 krát
Karma: 14

Re: trenazer Poker

Odoslaťod keso26 24 Jan 2008 14:43

hehe, to je dost sranda, ked sa nastavia plne detaily, tiene a hovadiny, tak je to skoro ako live poker *JOKINGLY* ..aj ked tam o nic nejde, dost ma to chytilo, som si dal turnaj s 80 ludmi a skoncil som 20-ty, bolo to sice dost turbo, ale aj to sa tam da urcite nastavit, dokonca aj hraci su tam celkom normalny, nesprava sa to ako cisty robot, miestami som mal pocit, ze mam oproti sebe normalnych superov, aj blufovat sa da, ale nie vzdy, skratka haluz, novacikom urcite odporucam *THUMBS UP*
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Re: trenazer Poker

Odoslaťod Renegade 26 Jan 2008 16:46

Ked chces mat proti sebe ozajstnych hracov tak sa tam da hrat aj po internete :-P
Obrázok používateľa
Renegade
 
Príspevky: 635
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 31 krát/18 krát
Karma: 14

PokerStrategy

Odoslaťod Ricta 28 Jan 2008 17:57

Zdravim, pomohl by mi někdo s kvízem na pokerstrategy? Nechce se mi to celý číst... :) díky moc... ICQ 271-503-403
Obrázok používateľa
Ricta
 
Príspevky: 187
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

ROCHE01

Odoslaťod wizdo 28 Jan 2008 18:59

ja cem odpoved:-) vies naco:-)
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: roche

Odoslaťod fidelko 28 Jan 2008 19:28

vyborna diskusia k turnajom,az teraz som si ju precital*THUMBS UP*
v podstate bolo vsetko povedane,len ma napadla jedna vec co spominal aj yegon:
cim vacsie turnaje sa hraju,tym zriedkavejsie je mozne ocakavat uspech,preto musi byt odohrata velka vzorka turnajov na hodnotenie uspesnosti;
ja som netrpezlivy,vysledky chcem hned,tak to riesim tak,ze hram maximalne 100 clenne,ale najradsej 10-50 clenne turnaje(vlastne skor SNG) - tam vidim hned po par dnoch ako na tom som
=-O
fidelko
 
Príspevky: 492
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/2 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na PokerPortal.sk stará diskusia

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!