problem s nacitanim

Príspevky zo starej diskusie

problem s nacitanim

Odoslaťod Martin-SK 22 Feb 2008 21:56

Pripajam sa na net cez wifi, proxy server (velmi sa do toho nevyznam), ale nechce mi spustit vacsinu pokrovych herni. Pravdepodobne administrator zablokoval niektore porty, cez ktore sa pripajam do pokrovych herni. Nemali ste s tym niekto takyto problem a ako sa to da vyriesit? Alebo len proste musi admin nieco spristupnit? hm?
btw, firewall v mojom PC to nebude...
Vopred dik za vsetky rady
Martin-SK
 
Príspevky: 29
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: problem s nacitanim

Odoslaťod Martin-SK 23 Feb 2008 13:03

...ale no tak... neverim ze sa tu nenajde nejaka technicka hlava alebo niekto, kto mal s tymto skusenost...
Martin-SK
 
Príspevky: 29
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: problem s nacitanim

Odoslaťod keso26 23 Feb 2008 13:15

predstav si, ze sa najde ;) ..mam uplne rovnaku skusenost, poker hravam na dvoch compoch, podla toho, kde momentalne som a na jednom z nich sa pripajam cez proxy, ked som si zvolil tento typ providera a pripojenia, tiez mi vacsina herni nefungovala, blokuju P2P a este nejake ine porty. Nastastie maju ale admina na icq, tak mi dali kontakt, napisal som mu o co ide, nadiktoval IP adresu, potom som musel spustit pokroveho klienta, on sa vo svojom systeme pozrel, cez ake porty sa to pripaja, odblokoval ich a herna funguje, zabralo to asi 3 minuty. Takto sme odblokovali kazdu jednu hernu, ktora mi nesla spustit. To ci sa pripajas cez wifi, alebo cez kabel, na tom nezalezi, to je len sposob, akym dostanes data do PC.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Re: Re: problem s nacitanim

Odoslaťod Martin-SK 23 Feb 2008 20:07

heh, tak diki za odpoved:) Tak vyriesil si to pekne. Ale ja som dufal, ze je aj nejaky sposob, ze by to slo bez admina, ale tak neva. Vies, ja sa pripajam na intraku a mame tu blokovane viacere porty, povedzme, aby bolo obmedzovane stahovanie filmov z netu. Tak nevim, ci mozno aj toto neni zablokovane schvalne. Verim ze nie, napokon siet tu mame spustenu len par dni, takze sa to este asi bude nejak doladovat.
Takze asi bez adminovej pomoci mi to nepojde, co?
Martin-SK
 
Príspevky: 29
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: problem s nacitanim

Odoslaťod keso26 24 Feb 2008 00:16

no bez admina tazko :)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Re: Re: Re: Re: problem s nacitanim

Odoslaťod Pablo119 24 Feb 2008 01:12

Taky mně nejde se připojit k některým hernám. Řeším to tak, že se připojuju mimo proxy. Mám sice jinýho poskytovatele, ale wifi taky. Dělám to takhle: V Internet Exploreru v Nástrojích a Možnostech Internetu zvolím záložku Připojení a Nastavení místní sítě zruším zaškrtnutí Použít pro síť Lan server Proxy... Třeba to nic neudělá, ale v nejhorším to můžeš vrátit zpátky...
Pablo119
 
Príspevky: 7
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: Re: Re: problem s nacitanim

Odoslaťod Martin-SK 24 Feb 2008 10:27

nie, nie, ked vypnem proxy, nic to nezmeni. Ale co je zaujimave, ICQ mi ide aj bez proxy...
hm, tak vyzera to, ze musim za adminom. Neviete nahodou, ci cez tieto porty nefunguje aj nieco ine? To v pripade, ak by argument, ze to potrebujem na poker, pre admina nestacil...
Martin-SK
 
Príspevky: 29
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na PokerPortal.sk stará diskusia

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!