Bratislava Open v Hrone

Diskusia o online MTT a SNG turnajoch, HU SNG a live turnajoch (WSOP, EPT, ECOOP...).

Re: Bratislava Open v Hrone

Odoslaťod ferkan 15 Mar 2010 14:56

som vacsinou skromny ale ked som videl ako to hraju tak som mal pri stole pocit ze som durrr :)
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: Bratislava Open v Hrone

Odoslaťod Mareccc1 15 Mar 2010 15:41

Ja som vcera na nasej omahe mal pocit zo seba ze som jak isildur,len ten ocakavany hotrun nejak neprisiel a iba swing dole isiel..
Mareccc1
 
Príspevky: 255
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 1 krát/11 krát
Karma: 3

Re: Bratislava Open v Hrone

Odoslaťod ___Mortylen___ 15 Mar 2010 15:50

Mareccc1 napísal:Ja som vcera na nasej omahe mal pocit zo seba ze som jak isildur,len ten ocakavany hotrun nejak neprisiel a iba swing dole isiel..


Isuldurovi Omaha moc nejde, samozrejme v meritku $500/$1000.
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Bratislava Open v Hrone

Odoslaťod ferkan 15 Mar 2010 16:02

Mareccc1 napísal:Ja som vcera na nasej omahe mal pocit zo seba ze som jak isildur,len ten ocakavany hotrun nejak neprisiel a iba swing dole isiel..

tak to hej ty si si to trosku vyzral. Ale bolo tam zopar dost peknych ruk. Najviac sa mi samozrejme pacil ten moj call na borisa s tym AQ :)
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: Bratislava Open v Hrone

Odoslaťod Mareccc1 15 Mar 2010 16:47

to bol totalne sick call,ja som vtedy zahodil set KK ,keby si nebol za mnou by som to mozno zaplatil,ale nice call siiiir :)
Mareccc1
 
Príspevky: 255
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 1 krát/11 krát
Karma: 3

Re: Bratislava Open v Hrone

Odoslaťod Drak 15 Mar 2010 17:29

ferkan napísal:Nechapem staznosti typu ze to bolo turbo... bol to 1dnovy turnaj cize struktura uplne v pohode. To ze bol average 12 BB na final table je este v pohode - treba vediet aj spravne pushovat :) Skoda len ze opat kopec oviec postupilo daleko a dobri hraci zostali kdesi v uzadi. Alebo zeby sme to ozaj nevedeli hrat ? :)


No neviem Ferkan, samozrejme z časti s Tebou súhlasím, treba vedieť aj pushovať, ale rátaj so mnou. Ak je spolu v turnaji 1 284 000 chipov (107x12000), tak na FT pri 9 hráčoch bol priemer 142,666 chipov. Pri blindoch 8000/16000/ante 2000, bol teda efektívny BB, ak sa nemýlim 25 301!!!, čo dáva priemer 5,63 efektívneho BB na hráča!!! (Opravte ma ak sa mýlim.) Myslím, že to je dosť tvrdé pre všetkých účastníkov FT, ak po 12 hodinách hry je to síce z časti postavené aj na umení push/fold, ale najmä o tom, čo Ti príde a hlavne čo príde hráčom, čo sedia za Tebou ak pushneš ... A rozdiel v cenách bol enormný, za 8. miesto som bral 400 €, víťaz bral tuším 5500 € ...
Môj prípad: na FT som išiel so 140 k. Hneď som išiel na BB, asi 6 ruku som raisol 2,5 násobku BB na 77, dostal som hneď re raise all in (AJ off), na čo jeden z chipleaderov zahlásil takisto all in (QQ), takže som foldol (sedmička nedorazila, na river J :) ). Prešiel ma BB, zostávalo mi tuším 45 k. Na SB všetci ku mne fold, ja K6 off push, BB našiel KK. Ako hovorí vladko dovi dopo ....
P.S. Rozhodne sa nesťažujem, tak ako som skončil 8, som to mohol aj vyhrať, ale tento názor som prezentoval ešte pred začiatkom FT, to Ti potvrdí aj Miško Ch. Ozaj ako to vlastne dopadlo? Aspoň prvé tri miesta, kto vie, nech napíše.
S pozdravom Doktor.
Drak
 
Príspevky: 70
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 7 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Bratislava Open v Hrone

Odoslaťod chytry 15 Mar 2010 19:17

FT znie skor ako ruleta
chytry
 
Príspevky: 27
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Bratislava Open v Hrone

Odoslaťod ferkan 16 Mar 2010 10:04

Drak napísal:
ferkan napísal:Nechapem staznosti typu ze to bolo turbo... bol to 1dnovy turnaj cize struktura uplne v pohode. To ze bol average 12 BB na final table je este v pohode - treba vediet aj spravne pushovat :) Skoda len ze opat kopec oviec postupilo daleko a dobri hraci zostali kdesi v uzadi. Alebo zeby sme to ozaj nevedeli hrat ? :)


No neviem Ferkan, samozrejme z časti s Tebou súhlasím, treba vedieť aj pushovať, ale rátaj so mnou. Ak je spolu v turnaji 1 284 000 chipov (107x12000), tak na FT pri 9 hráčoch bol priemer 142,666 chipov. Pri blindoch 8000/16000/ante 2000, bol teda efektívny BB, ak sa nemýlim 25 301!!!, čo dáva priemer 5,63 efektívneho BB na hráča!!! (Opravte ma ak sa mýlim.) Myslím, že to je dosť tvrdé pre všetkých účastníkov FT, ak po 12 hodinách hry je to síce z časti postavené aj na umení push/fold, ale najmä o tom, čo Ti príde a hlavne čo príde hráčom, čo sedia za Tebou ak pushneš ... A rozdiel v cenách bol enormný, za 8. miesto som bral 400 €, víťaz bral tuším 5500 € ...
Môj prípad: na FT som išiel so 140 k. Hneď som išiel na BB, asi 6 ruku som raisol 2,5 násobku BB na 77, dostal som hneď re raise all in (AJ off), na čo jeden z chipleaderov zahlásil takisto all in (QQ), takže som foldol (sedmička nedorazila, na river J :) ). Prešiel ma BB, zostávalo mi tuším 45 k. Na SB všetci ku mne fold, ja K6 off push, BB našiel KK. Ako hovorí vladko dovi dopo ....
P.S. Rozhodne sa nesťažujem, tak ako som skončil 8, som to mohol aj vyhrať, ale tento názor som prezentoval ešte pred začiatkom FT, to Ti potvrdí aj Miško Ch. Ozaj ako to vlastne dopadlo? Aspoň prvé tri miesta, kto vie, nech napíše.
S pozdravom Doktor.


no to je jasne ze v tejto faze to bolo dost o stasti ... ale neboli to majstrovstva slovenska, bol to proste turnaj na jeden vecer za 150 evri - nemozes cakat nejaky deepstack poker... Ja som si zahral celkom dobre a som rad ze tato seria vznikla. Okrem toho bol to prvy turnaj z tejto serie, cize mozno sa to este trochu vyladi. Inac myslim ze malokto tam mal predstavu o push-folde, cize s 10BB sa dal mat urcity edge nad vacsinou stola si myslim - samozrejme stastie je trosku potrebne ako v kazdom turnaji.
btw ty si raisoval 77 so 6-7 BB ?
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: Bratislava Open v Hrone

Odoslaťod 7castle 16 Mar 2010 14:14

ferkan napísal:btw ty si raisoval 77 so 6-7 BB ?


Toto je dobra otazka tiez ma to zaujalo ;)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Bratislava Open v Hrone

Odoslaťod macccho 16 Mar 2010 14:22

ferkan napísal:no to je jasne ze v tejto faze to bolo dost o stasti ... ale neboli to majstrovstva slovenska, bol to proste turnaj na jeden vecer za 150 evri - nemozes cakat nejaky deepstack poker... Ja som si zahral celkom dobre a som rad ze tato seria vznikla. Okrem toho bol to prvy turnaj z tejto serie, cize mozno sa to este trochu vyladi. Inac myslim ze malokto tam mal predstavu o push-folde, cize s 10BB sa dal mat urcity edge nad vacsinou stola si myslim - samozrejme stastie je trosku potrebne ako v kazdom turnaji.
btw ty si raisoval 77 so 6-7 BB ?


lol sak to tam bolo uplne bezne a keby ho niekto pushol tak to tam zahodi :lol2:
ja som praskol pravu bublinu ked som z utg pushol s ledva 6bb K7s a ked som mal este dead money pretoze bb bol vykazany za nadavky najvacsia sranda bol ten trash talk to nemozes pushovat a bla bla normalne ma vysmiali keby som nebol taky unaveny tak sa tam asi pocikam od smiechu. Uroven hracov az na par vynimok tam bola uplne "uzasna" tuto seriu sa fakt oplati hrat ;)
Obrázok používateľa
macccho
 
Príspevky: 180
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové turnaje

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!