Bratislava Open v Hrone

Diskusia o online MTT a SNG turnajoch, HU SNG a live turnajoch (WSOP, EPT, ECOOP...).

Re: Bratislava Open v Hrone

Odoslaťod popoBA 17 Mar 2010 12:25

a kto to zobral?ak si z ba tak si miro ci ado? :crazy:
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Bratislava Open v Hrone

Odoslaťod macccho 17 Mar 2010 13:43

Drak napísal:Joj, ale ste mi dali ... :shock: Ten rozdiel v rozmýšľaní online a live hráčov je naozaj obrovský. Nepoznám tie Vaše vedecké prepočty :) , prečo to musí byť push alebo fold, a nie iba raise, keď mi min. 60 % takýchto raisov všetci foldnú a za 30 k zoberiem niečo cez 30 k, pričom občas mi to callne hráč typu Luigi, kde sa nebojím poslať all in takmet na nijakom flope. Mám taký pocit, že za celú noc som na môj raise all in nedostal. to tiež asi o niečom svedčí, že hráči sa báli to tam poslať vo všeobecnosti.

P.S. Včera mi ušla v Redute o chlp vstupenka na EPT SNOW FEST, z 25 hráčov freeroll som skončil druhý. Aspoň 500 € som dostal. Aká škoda. :wall:

to bude tym ze az napar vynimok su na tom vsetci tak zle alebo horsie ako ty na tom s vedomostami o mtt strategii :bad:
Obrázok používateľa
macccho
 
Príspevky: 180
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Bratislava Open v Hrone

Odoslaťod ferkan 17 Mar 2010 13:57

Drak napísal:Joj, ale ste mi dali ... :shock: Ten rozdiel v rozmýšľaní online a live hráčov je naozaj obrovský. Nepoznám tie Vaše vedecké prepočty :) , prečo to musí byť push alebo fold, a nie iba raise, keď mi min. 60 % takýchto raisov všetci foldnú a za 30 k zoberiem niečo cez 30 k, pričom občas mi to callne hráč typu Luigi, kde sa nebojím poslať all in takmet na nijakom flope. Mám taký pocit, že za celú noc som na môj raise all in nedostal. to tiež asi o niečom svedčí, že hráči sa báli to tam poslať vo všeobecnosti.

P.S. Včera mi ušla v Redute o chlp vstupenka na EPT SNOW FEST, z 25 hráčov freeroll som skončil druhý. Aspoň 500 € som dostal. Aká škoda. :wall:


skor ide o rozmyslanie co je spravne a co nieje :) Pride mi ale divne sa stazovat na strukturu ze avrg bol okolo 10bb ked si dovolis so 7bb raise foldnut 77 a nevediet preco to je zle. Nic v zlom, urcite si dobry hrac ked mas vysledky, ale tuto medzeru by si si mal zaplnit a potom ti mozno taka struktura az tak prekazat nebude :)
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: Bratislava Open v Hrone

Odoslaťod Drak 17 Mar 2010 21:18

popoba napísal:a kto to zobral?ak si z ba tak si miro ci ado? :crazy:


Som z Piešťan a vyhral to Žilinčan. Medzi poslednými piatimi už nebol nikto z BA :fish: Najlepší bol Miro, 6.
Drak
 
Príspevky: 70
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 7 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Bratislava Open v Hrone

Odoslaťod Drak 17 Mar 2010 21:20

[skor ide o rozmyslanie co je spravne a co nieje :) Pride mi ale divne sa stazovat na strukturu ze avrg bol okolo 10bb ked si dovolis so 7bb raise foldnut 77 a nevediet preco to je zle. Nic v zlom, urcite si dobry hrac ked mas vysledky, ale tuto medzeru by si si mal zaplnit a potom ti mozno taka struktura az tak prekazat nebude :)[/quote]

Súhlasím, mám medzery a nebolo to správne zahrané. Na hre sa snažím pracovať ..., len nemám moc kedy. Sám som zvedavý ako to zahrám na budúce, či nájdem odvahu tie 77 ................ zahodiť.
Drak
 
Príspevky: 70
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 7 krát/2 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Pokrové turnaje

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!