Double or Nothing

Diskusia o online MTT a SNG turnajoch, HU SNG a live turnajoch (WSOP, EPT, ECOOP...).

Re: Double or Nothing

Odoslaťod morfeusko 21 Júl 2010 22:45

zalezi od toho ake DoNy chces hrat..na FR je dobry traffic na PS. Ja hravam 6max turbo , a na ipokri je aj celkom dobry traffic , v pohode sa da 8-12 tablit uz od obeda az do polnoci cca, doobeda je to trochu slabsie ale aj vtedy sa to da ak hras viacero stakes ... a rakeback sa tu tiez da vybavit od 45 do 60% zalezi od toho aky rake robis
morfeusko
 
Príspevky: 154
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 1

Re: Double or Nothing

Odoslaťod popoBA 23 Feb 2011 19:25

existuje nejaka ina sajta okrem PS kde by mali DoNy nejaky naozajstny relevantny traffic?nie ze 3 stoly v spicke ako na paradise alebo cake.

edit: teraz pozeram vyssie a spomina sa ipoker.nehravas tam nahodou ty palo1945? plati este to co je o tom pisane vyssie?
este viem ze marcosnv hrava/l dony na P*R-tam sa da aj multitablovat?ked som si tam davnejsie chcel spustit viac ako 2 stoly tak mi isiel vybuchnut comp
Naposledy upravil popoBA dňa 23 Feb 2011 19:33, celkovo upravené 2 krát.
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Double or Nothing

Odoslaťod vlade 23 Feb 2011 19:27

popoBA napísal:existuje nejaka ina sajta okrem PS kde by mali DoNy nejaky naozajstny relevantny traffic?nie ze 3 stoly v spicke ako na paradise alebo cake.


Skus nieco z iPokru (will hill), alebo Ongame, davnejsie ked som to hraval tak bol traffic ok
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Double or Nothing

Odoslaťod popoBA 23 Feb 2011 19:45

neviem najst k tym herniam nikde rakeback deal :(
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Double or Nothing

Odoslaťod vlade 23 Feb 2011 19:53

popoBA napísal:neviem najst k tym herniam nikde rakeback deal :(


Wi****m hill ma bonus system, na sng turnajoch to vychadza cca 50% rakeback, aj ja tam teraz hram, okolo 43% je priamo bonus z tych bonus dolarov a dalsie percenta su potom ked si menis body za peniaze. Je dobre ze bonus sa uvolnuje po 5$ a ked sa ti minie a mas minimalne druhy VIP level (velmi jednoducho nahras), tak si na supporte vypytas reload. Ak nechces vkladat dalsie peniaze tak najskor vyberies (vyber trva cca 2 - 20 hodin na MB) a potom si vypytas reload :).

Mne to tak zatial funguje, vzdy mi dali bonus (3x zatial).

Ongajmy tiez nemaju priamo rakeback je tam tiez nejaky bonus system, najlepsie myslim vychadza tower alebo betsafe cez pokerspravy => http://rakeback.pokerspravy.sk/rakeback ... poker.html, ak budes hrat velmi vela tak sa vies dostat myslim na 70% (30% ako valueback + 12 az 40% podla toho kolko hras)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Double or Nothing

Odoslaťod popoBA 26 Feb 2011 04:36

joj dik vlade nevsimol som si vobec tvoju odpoved :o uz mi stym pomohol palo ale aj tak dik. plus mam este jednu otazku.
Bubble situacia ( v DoN) ked je shortstack allin a callujeme ho dvaja alebo viaceri aby bola vacsia sanca ho vyradit.je mi jasne ze plati (alebo by aspon malo,pokial neni súper blbec) nepisane pravidlo ze hraci ocheckuju svoju handu az do rivru bez ohladu nato ako ju maju silnu.co vsak v pripade ked som IP a na river mam NUTS? check? nepisane pravidlo je samozrejme ok, ale nehrozi nejaky postih od herne keby sa nato prislo?
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Double or Nothing

Odoslaťod palo1973 26 Feb 2011 08:46

nepisane pravidlo plati,ale blbcov najdes dost,co betuju aj ked nemaju nuts a nielen na riveri,k takym davam poznamku "nespolupracuje" a nabuduce radsej spolu s nim necallujem,hlavne ak nemam ani ja este istu vyhru a uspokojivy stack,inak od herne samozrejme nic nehrozi
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Double or Nothing

Odoslaťod VNPK 26 Feb 2011 09:48

popoBA napísal:co vsak v pripade ked som IP a na river mam NUTS? check? nepisane pravidlo je samozrejme ok, ale nehrozi nejaky postih od herne keby sa nato prislo?


Kdyz mas nuts, tak vis, ze short je hotovej, tudiz betovani nema zadny vyznam.To, ze se najde fura lidi co o tech donech nemaji ani sajnu a zacnou do 3 lidi cbetovat nebo value betovat, je vec druha. S tou bohuzel nic nenadelas.

Na starech byla odhalena colussion, ale tam slo o to, že si borci davali walky, presouvali chipy a celkove uplne sileny moves delali, z toho duvodu taky doslo ke zruseni donu. Rozhodne te nikdo nebude popotahovat za to, ze jsi procheckoval river.
Obrázok používateľa
VNPK
 
Príspevky: 158
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 1 krát/20 krát
Karma: 3

Re: Double or Nothing

Odoslaťod TomMolivan 26 Feb 2011 13:39

Yup, minule som sa tak pristihol že "wow, am I really checking behind my Q high straight flush??"
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

double or nothing

Odoslaťod miskoay 16 Máj 2011 12:32

viete mi niekto poradit herne kde sa este daju hrat dony? dik
miskoay
 
Príspevky: 8
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové turnaje

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!