Freeroll Mánia na U***et

Diskusia o online MTT a SNG turnajoch, HU SNG a live turnajoch (WSOP, EPT, ECOOP...).

Re: Freeroll Mánia na U***et

Odoslaťod Zavrelak 30 Apr 2009 20:09

tak super tabulka je uz kompletni...kdy muzu cekat tu ohromnou sumu eur.. :huh:
Zavrelak
 
Príspevky: 25
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Freeroll Mánia na U***et

Odoslaťod puncel 30 Apr 2009 23:37

:vitaz: 1. Puncel SLOVAKIA
:vitaz: 2. Zavrelak CR
:vitaz: 3. Goordan CR
:what: Patriot18

:friends: :beer: :beer: :beer:
:trikoza3:

tak hadam pridu coskoro a mozno sa stretneme na neakej tej lige este :pokerface:
puncel
 
Príspevky: 139
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 14 krát/12 krát
Karma: 2

Re: Freeroll Mánia na U***et

Odoslaťod asahara 01 Máj 2009 08:01

:gl: samozrejmo gratulace vsetkym vyhercom, :poklona: zvlast pre vitaza.myslym ze aj na par problemov sme si dobre zahraly ;)
asahara
 
Príspevky: 10
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Freeroll Mánia na U***et

Odoslaťod stava11 01 Máj 2009 15:28

zdravím všechny hráče a gratuluji všem , chtěl bych se zeptat jestli nebude ještě něco takového bylo to skvělý :poklona:
stava11
 
Príspevky: 11
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Freeroll Mánia na U***et

Odoslaťod Zavrelak 04 Máj 2009 22:34

uz nekomu neco prislo nebo kdy bych asi tak mohl cekat vyhru za 2 misto na svem uctu?? :oops: :budik: :budik:
Zavrelak
 
Príspevky: 25
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Freeroll Mánia na U***et

Odoslaťod puncel 05 Máj 2009 10:18

no ja tiez cakam:-) ziiidu sami :-) :P
puncel
 
Príspevky: 139
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 14 krát/12 krát
Karma: 2

Re: Freeroll Mánia na U***et

Odoslaťod svkice666 05 Máj 2009 10:40

Vsak cakame 20ti, tak sa hadam dockame. Ja tiez cakam na vyhru za 7 miesto. :vitaz: Ale ono to asi este potrva. Su tu vysledky, ktore su dane vsetkym, aby si ich prezreli a caka sa ci nahodov niekdo nebude daco reklamovat a tak podobne. Potom to pojde do herne, tam si to prezre manager U***et pre strednu a vyvhodnu evropu, ktory si to overi a postupi to dalej na ludi, ktory na zaklade tohto managera, ktory to kontroloval a da pokyn na vyplatenie vyhier a ty ludia potom poslu na nase ucty. Kedze taky manager tam neni kazdy den a proces overovania urcity cas trva, tak kim sa to dostane knam, tak to urcity cas potrva. :gl: Ale mi sa dockame. 8-)
Ci to bude o mesiac, nevadi. ;) :) :good:

Taketo info mam s ineho fora a upozornil ma nato iny hrac, ze takto to nejak je. Takze mozno admin tohto fora to moze potvrdit.
svkice666
 
Príspevky: 139
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Freeroll Mánia na U***et

Odoslaťod unibet 05 Máj 2009 14:09

svkice666 napísal:Vsak cakame 20ti, tak sa hadam dockame. Ja tiez cakam na vyhru za 7 miesto. :vitaz: Ale ono to asi este potrva. Su tu vysledky, ktore su dane vsetkym, aby si ich prezreli a caka sa ci nahodov niekdo nebude daco reklamovat a tak podobne. Potom to pojde do herne, tam si to prezre manager U***et pre strednu a vyvhodnu evropu, ktory si to overi a postupi to dalej na ludi, ktory na zaklade tohto managera, ktory to kontroloval a da pokyn na vyplatenie vyhier a ty ludia potom poslu na nase ucty. Kedze taky manager tam neni kazdy den a proces overovania urcity cas trva, tak kim sa to dostane knam, tak to urcity cas potrva. :gl: Ale mi sa dockame. 8-)
Ci to bude o mesiac, nevadi. ;) :) :good:

Taketo info mam s ineho fora a upozornil ma nato iny hrac, ze takto to nejak je. Takze mozno admin tohto fora to moze potvrdit.

Je to presne tak jak pise svkice666! Vysledky jsou zkontrolovane, predane do poker tymu na vyplaceni, coz potrva cca den nez se k tomu nekdo dostane. Pocitam, ze behem zitrka, nebo ctvrtka budou penize na vasich pokerovych uctech!
Velka gratulace vsem. :poklona:
Pro ty, kterym to nevyslo, mam tip na spraveni nalady... dnes 20:45 kvalifikace az 5€ o 3 lístky na UPCT-Bratislava - zivy turnaj o garantovanych 100.000 CZK (coz je nejakych 3800 EUR) ktery se hraje tuto sobotu 9.5! :Bravo:
unibet
 
Príspevky: 33
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Freeroll Mánia na U***et

Odoslaťod svkice666 05 Máj 2009 21:49

Ja uz grose na ucte mam. :Yahoo!: :good: :Bravo: :beer: A co vy? 8-)
svkice666
 
Príspevky: 139
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Freeroll Mánia na U***et

Odoslaťod unibet 06 Máj 2009 11:44

Ano, ceny byly připsány včera na vaše pokerové účty! :good:

U***et
unibet
 
Príspevky: 33
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové turnaje

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!