Heads Up Liga

Diskusia o online MTT a SNG turnajoch, HU SNG a live turnajoch (WSOP, EPT, ECOOP...).

Re: Heads Up Liga

Odoslaťod yegon 04 Feb 2009 17:13

ja sa nezblaznim ked vypadnem v prvom kole, proste tabulka mi pride nieco ako liga OPT a ja ked som toto vymyslal som mal na mysli nieco odlisne nie len dalsiu ligu ktorych je ako maku

nieco ako 25k HU championship co bezala na F****Tilt pokri akurat som chcel aby si clovek dost zahral aj ked vypadne v prvom kole preto tie best of 3

dotacia mi nepride dolezita, mal som pocit ze toto by bolo skor o prestizi a bragging rights nez o nejakom prizepoole

co sa tyka presneho poctu startujucich tak s tym by nemal byt problem, aj ked nebude presny pocet 2^x ludi tak sa proste vylosuje do pavuka a niektori stastnejsi budu mat v prvom kole walkover - postupia bez boja
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Heads Up Liga

Odoslaťod palo1973 04 Feb 2009 17:22

-yegon sorry,aj ja sice patrim do skupiny ktorej ide skor o prestiz,ako o peniaze(tie sa snazim vyhravat inde),ale mali by sme mysliet aj na ostatnych hracov,ktori by si to radi zahrali,a tie pridane peniaze do banku od herne by im mohli pomoct pri budovani bankrollu,a ak to pre chalanov z pp nie je problem vybavit,tak preco nie?

-dalsie vec, s cim nesuhlasim,je KO system od zaciatku,dlhodobejsou sutazou by snad viac vystupil do popredia skill,nezabudajme,ze su to HU,ze to netrva dlho a vsetci budeme mat cas aj na ine hry
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Heads Up Liga

Odoslaťod wizdo 04 Feb 2009 17:24

yegon napísal:co sa tyka presneho poctu startujucich tak s tym by nemal byt problem, aj ked nebude presny pocet 2^x ludi tak sa proste vylosuje do pavuka a niektori stastnejsi budu mat v prvom kole walkover - postupia bez boja


toto sa zase mne nepacilo...len tak...ale sak mne je to jedno...ja si rad zahram...

inak by sa to potom nedalo dat rovno ako jeden turnaj???...na PS...v myslienke...vsetci sa regnu a bude presne stanoveny system, ze nas rozhadzu na stol a potom sa bude cakat...ja viem ze je to nerealne(alebo len malo realne ze vetci sa tu zideme jeden vecer) ale tka bolo by to zaujimave...
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Heads Up Liga

Odoslaťod yegon 04 Feb 2009 17:39

pozrite ved to je jedno moze tych turnajov byt aj 10 ja si vymyslim svoju verziu, spisem pravidla a hodim to na forum a ak bude zaujem tak to odohrame ak nie tak nie - samozrejme nikomu nebranim vymysliet aj dlhodobejsiu tabulkovu ligu ale ja som mal dost presnu predstavu o tom ako chcem aby ten turnaj vyzeral a chcem sa toho drzat takze tento thread budem brat skor tak ze riesi nejaky iny HU trunaj a svoj vymysel prinesiem ked budem mat na to cas - teda niekedy v aprili
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Heads Up Liga

Odoslaťod keso26 04 Feb 2009 18:02

..trosku sa to tu rozdiskutovalo, popravde cakal som ako sa to vykrystalizuje, kedze ja si samozrejme velmi rad zahram a na tom aky system sa spravi mi az tak nezalezalo. Po zvazeni ale o nieco viac preferujem pavukovy system aka tenisovy turnaj s tym, ze by sa kazdy duel hral na 3 vitazne zapasy z teda 5 moznych. Kazdym kolom by som zvysoval BI napr. 1/2/5/7/10/15 kedze najpravdepdoobnejsia ucast je do 64 hracov, pripadne by bolo finale 20 ak by bola ucast do 128 hracov. Ak by sa podarilo vybavit, ze by herna pridala nejaku tu 5stofku do prizepoolu bolo by to fajn + by sme k prizepoolu mohli vyzbierat startovne od kazdeho zucastneneho hraca. Takto nejak by sa to pacilo mne :)
Naposledy upravil keso26 dňa 04 Feb 2009 18:05, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Heads Up Liga

Odoslaťod keso26 04 Feb 2009 18:04

missclick :)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Heads Up Liga

Odoslaťod Matej Zavacky 04 Feb 2009 18:34

ja suhlasim s yegonovov prvotnou myslienkou aby vsetko sa rozhodovali v ramci dohody dvoch danych hracov v danom zapase a tiez za ten pavukovy system - ved predsa o tom je HU poker bud ides dalej alebo koncis ziadny kompromis. Jednoznacne som za myslienku kto sa chce zucastnit HU pokerportal championship musi zaplatit stanovene vstupne trebars 20 $ a v ran´mci zapasov dohody na vyske BI aj herni... ta autenticita ma v tomto svoje caro a nie zasa tabulkovanie a veci podobne
Matej Zavacky
 
Príspevky: 482
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 12 krát/48 krát
Karma: 8

Re: Heads Up Liga

Odoslaťod pokerprofik 05 Feb 2009 00:02

rad sa zapojim do ligy 8-)
pokerprofik
 
Príspevky: 29
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Pokrové turnaje

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!