Irish Open 2012 [%]

Diskusia o online MTT a SNG turnajoch, HU SNG a live turnajoch (WSOP, EPT, ECOOP...).

Irish Open 2012 [%]

Odoslaťod PokerLameSVK 26 Mar 2012 15:31

Dobry den :)

Ako uz bolo avizovane Scarmakerom, 5.4. - 9.4.2012 sa chystame na Irish Open, kedze sa dal seat na tento turnaj vymenit za FPPcka a rbk to zdvihlo o cca 35%, co je pomerne neodolatelna ponuka. BI do turnaja je 3500€ a po minule roky prilakal 600-800 ucastnikov. Struktura je velmi priatelna, je to 4 dnovi event, starting stack je 20k, prvych 9. levelov je 60 minutovych a ostatne 75 minutove, takze priestoru na hru by malo byt az az. Viac info tu: http://poker.paddypower.com/irish-poker-open/schedule.

Do dejiska konania, Dublinu, máme v pláne priletieť deň vopred a bývať priamo v hoteli, v ktorom sa bude odohrávať samotný turnaj, takže nejaké fyzické či psychické vyčerpanie nehrozí. Už máme booknuté aj lietadlo aj hotel. Kedže s internetovým pripojením tam nebude problém, zaväzujem sa priebežne zasielať minimálne krátke reporty po každom dni prípadne už počas breakov.

V skratke nieco o mne, kedze doteraz som tu len cital a neprisieval (v pripade zaujmu je mozne dohodnut escrow) a predsa len tu nejde o fazulky.

Spoiler:
Volam sa Andrej Melicher a vo svete pokru sa pohybujem pod nickom PokerLameSVK. Som hlavne SNG hrac. Hram na PS Fifty50 BI $60-200 s obcasnymi MTTs sessions, na ktorych ale nemam velku vzorku, vid spoiler. abi $22, roi 44%

Obrázok

Live toho vela odohraneho nemam lebo na Slovensku je to celkom mrtve a popri skole sa toho neda vela stihat, takze len par 100+€ trny. Za zmienku stoji 2x 6. miesto na Pardubickom festivale minuly rok v turbine a side evente. Dobre rozohrane som mal este Kosice Masters (550€), co bol zatial moj najvacsi turnaj, ale QQ vs AA ma stoplo na 31/1xx.


Akciu predávam bez mark-upu a na niekoľkých ďalších konkurenčných miestach. Možné je zobrať ľubovoľný počet už od 1%
1% = 35€

Peniaze je možné posielať na:

PS - PokerLameSVK

Moneybookers - andywan@zoznam.sk

Ďakujem pekne za dôveru, wish me luck.
Andrej
PokerLameSVK
 
Príspevky: 5
Založený: Mar 2012
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Irish Open 2012 [%]

Odoslaťod PokerLameSVK 02 Apr 2012 19:48

bump; 8 sold, 42% left
3 dni do odletu, btw nechysta sa tam este niekto ? :)
PokerLameSVK
 
Príspevky: 5
Založený: Mar 2012
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 1


Naspäť na Pokrové turnaje

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!