P****Stars 200 garantovanych miest na WSOP

Diskusia o online MTT a SNG turnajoch, HU SNG a live turnajoch (WSOP, EPT, ECOOP...).

yegon

Odoslaťod chipfeeder 16 Jún 2008 15:40

myslel som realny vzhladom na pocet zostavajucich ucastnikov a nie vzhladom na situaciu pri stole

radsej hrat so 4BB hry 70:30 ako gamblovat s 8BB fifty:fifty

toto je moja strategia, ale v pohode uznavam aj ine. je to len volba vyberu.
chipfeeder
 
Príspevky: 780
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: chip

Odoslaťod vlade 16 Jún 2008 15:42

:-D:-D:-D "s 5xBB stackom uz mas len jednu istotu a sice ze si v prdeli", lol to sa podarilo, aj ked nezabudaj ako si sa ty a neskor aj ja hrdinsky drzal s 5x BB stackom (ty asi tak 2 hodiny, ja asi tak hodinu) *THUMBS UP*
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: yegon

Odoslaťod yegon 16 Jún 2008 15:43

ja to beriem ale v zufalej situacii si nemozes velmi vyberat, do 70/30 situacie sa dostanes par krat za turnaj a mozes na nu cakat ked mas 50xBB stack, ak na nu budes cakat s 10BB stackom tak pravdepodobne kym pride a zadoublujes budes mat len 1-2BB ak vobec nieco a ani ten doubleup ti uz nepomoze
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

shortstack ninja

Odoslaťod yegon 16 Jún 2008 15:45

no ja som sa drzal s cca 8xBB stackom dost dlho ale hral som v priemere kazde kolo jeden allin vo vhodnej situacii a kradol takto blindy kde sa dalo a celkom pomohly aj raketky ktore mi niekto dorovnal :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

yegon

Odoslaťod fidelko 16 Jún 2008 15:56

a co robis,ked mas 10 BB,stale ti chodia priemerne karty a v kazdom kole ta niekto predbehne a navysi este pred tebou?
Radsej reraise all-in z BB/SB alebo all-in z UTG?
fidelko
 
Príspevky: 492
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/2 krát
Karma: 0

....

Odoslaťod mysak(bon3fish) 16 Jún 2008 16:22

ma 8BB a je na UTG.. pokud slozi-pristi kolo prijdou blindy( ty ho docela dost sezerou ) a pokud mu po celou dobu moc nechodili karty (aj to se stava ze nemzes delat vubec nic jen koukat jak ti ubyvaji chipy- nerikam ze musi jen chodit jen AA,KK, .... ale pokud chodi jen same K2o, J4o, 72o atd.. a stul je agresivni a kazde kolo nekdo raisuje , tak se s tim neda delat proste nic !!!!) proto jestli tohle byl jeho pripad tak je A8s dobra karta na AI !!! kdyby polozil a dejme tomu mu prislo ATo na BB .. a nekdo z midle raise.. co on ? zase tezky rozhodovani.. je to lepsi karta nez A8 ale uz by musel jit AI do soupere ktery raisnul. a ten urcite par tech BB s radosti dorovna. je lepsi byt pprvni kdo raisuje !!!

Podle me to tam poslal dobre. Je prvni kdo raisnul . A urcite tim setrasl hrace typu : KJs, AT, QJ, (kteri by jinak treba v jine situaci byli prvni kdo by raisnul)... pochybuju ze s temito kartami by dorovnali, zalezi samozrejme na tom kdo ma kolik chips. Dale ho podle me nedorovnaji 22-77.. v tehle fazi turnaje se proste hraje uz vic opatrneji. a pokud nekdo dostane do ruky QQ-AA a dorovna ho tak to uz je pak smula no.. u QQ a KK ma jeste porad nejakou vetsi sanci na vyhru nez na AA...

vse tohle ale zalezi hlavne na typu stolu !!! u agresivni stolu mit A8s uspech asi nebude a ten AI by byl na hrane. Ale u "normalniho" stolu je AI dobra volba .
hm snazil jsem to nejak napsat ale asi to moc nedava smysl. Snad to aspon nekdo castecne pochopi :)
mysak(bon3fish)
 
Príspevky: 562
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: yegon

Odoslaťod yegon 16 Jún 2008 16:25

restealovaci stack je 15BB

s 10xBB musis ratat s tym ze budes vzdy dorovnany, teda vlastne ides dobrovolne do allinu proti hracovi ktory ti naznacuje ze ma dobre karty pricom ty mas ako hovoris karty priemerne, to je dost zla situacia

skor sa necham odblindovat nizsie s tym ze cim mensi stack tym menej si vyberam ruky a poziciu z ktorej pojdem allin, ak sa nevyskytne sanca a s 3-4BB stackom nedostanem aspon K8UTG s ktorym by som mohol pushnut tak dorovnam akykolvek allin s lubovolnymi kartami v dalsej ruke ked budem na BB
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

btw

Odoslaťod mysak(bon3fish) 16 Jún 2008 16:30

a kdyz tu jeste pocitate fold equity a EV.. myslite ze je na to cas pri hre ?? z vlastni zkusenosti vim ze ne !
yegone v tom tvym sng videu, kdybych to mel pokazdy takhle vypisovat a do toho poker stove tak budu asi kazdej orbit sitout. Zvlast pri turbu kdy mas malo casu na rozhodovani se. Chapu ze jsi ukazat proc delas jenotlivy tahy tak a onak . To je dobry. Ale v realu uz musis hrat podle sebe , neni cas na to
mysak(bon3fish)
 
Príspevky: 562
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: btw

Odoslaťod yegon 16 Jún 2008 16:38

v reale si vsetky tie situacie nauceny naspamat ci uz si sa to naucil tak ze si po hre skontrolujes kde si spravil chybu alebo si robis quiz z ICM situacii alebo odohras gazilion turnajov a dostane sa ti to do podvedomia automaticky (s tym ze budes musiet urobit kopec chyb kym sa to naucis a uvedomit si ze to boli chyby nie na zaklade jedneho vysledku ale tisicov vysledkov opakovania tej istej situacie)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Re: yegon

Odoslaťod fidelko 16 Jún 2008 16:39

pises,ze s 5 BB si "v prdeli",tak preco cakas az do 3-4 BB?
neplati to len pre SNG?
vo velkom turnaji ako hral w4444x ,kde ti pri stole sedia borci so 40-50 BB,si v prdeli uz ked klesnes pod 8 BB nie?
fidelko
 
Príspevky: 492
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/2 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové turnaje

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!