Preco sa to aspon obcas nestane aj mne?

Diskusia o online MTT a SNG turnajoch, HU SNG a live turnajoch (WSOP, EPT, ECOOP...).

Re: Re: Re: Re: pretoze

Odoslaťod hulmazas2 17 Apr 2008 20:44

Som ta zle pochopil, ja som myslel, ze preco som ho nereraisol pred flopom...co by mozno tiez bolo mozne. Na flop prislo eso a dve "relativne" nizke karty, tak ma napadla myslienka, ze by som mohol to eso reprezentovat. On mohol mat to eso, ale to by ma podla mna raisol na flope.

S tymi bluffmi mas uplnu pravdu, pokial neratame Cbet a semibluffy.

Ty hras 4 stoly, viem ,ze mas pokertracker...pouzivas aj Ace hud? Alebo nieco ine, co ti dava info o hracoch..?
hulmazas2
 
Príspevky: 685
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: Re: pretoze

Odoslaťod keso26 17 Apr 2008 20:50

yo, len ciste blufy sa na mikrolimite nevyplacaju, blufujem len minimalne a to vtedy ak u supera citim slabost a som si dost isty, ze mi to zlozi.
Mam Ace Hud, ale zatial ho nepouzivam, uz s tym ale chcem zacat, nech readuje za mna :) ..som zvedavy, ci to nejak ovplivni moju hru.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Hmmm

Odoslaťod hulmazas2 17 Apr 2008 20:51

"ako raiser pf a na flope Ty ako caller pf do mna betujes, tak Ta s hocicim re-raisnem"

Nedorvnavaju ta casto, ked hras takto? Ked preflop caller betne na flop, tak to podla mna nieje klasicky Cbet, ale skor nieco chytil...

Zase statisticky ti staci vyhrat mozno 3 hry zo styroch a si v plnke. Skusim aplikovat, vela krat som v takejto situacii nebol...teda si aspon nevzpominam...aj ked nic nebudem mat. Samozrejme to zrejme plati, len ked je heads up.
hulmazas2
 
Príspevky: 685
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Ace hud

Odoslaťod hulmazas2 17 Apr 2008 20:53

Ci ze to hras uplne bez readu na hracov, ked mas 4 stoly? ja som "vynervovany", ked mam dva stoly a po 20 minutach nic neviem o hracoch...teda temer nic. Mozno moc precenujem ten read.
hulmazas2
 
Príspevky: 685
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: Re: Re: pretoze

Odoslaťod hulmazas2 17 Apr 2008 21:05

Tak tu zase mal byt asi raise na turne.

vlcisko is at seat 0 with $10. TsJs UTG
tigersud13 is at seat 7 with $21.77 SB

Pre-flop:

TRPLBGY-8 calls. vlcisko calls. AndesCandies folds.
eltiagoloko folds. Belcantor folds. Jwineguy
folds. tigersud13 raises to $.50. DRILLUDEAD folds.
TRPLBGY-8 folds. vlcisko calls.

Flop (board: 8s Tc 2c):

tigersud13 bets $.10. vlcisko raises to $.65.
tigersud13 calls.

Turn (board: 8s Tc 2c 9d):

tigersud13 checks. vlcisko checks.

River (board: 8s Tc 2c 9d 8c):

tigersud13 checks. vlcisko checks.



Showdown:

tigersud13 shows Kd 7d.
tigersud13 has Kd 8s Tc 9d 8c: a pair of eights.
vlcisko shows Ts Js.
vlcisko has Ts Js 8s Tc 8c: two pair, tens and eights.


Hand #52605262-255 Summary:

$.12 is raked from a pot of $2.50.
vlcisko wins $2.38 with two pair, tens and eights.
hulmazas2
 
Príspevky: 685
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Ace hud

Odoslaťod fidelko 17 Apr 2008 21:06

na NL 10 na hracov ani nemozno mat read lebo ani oni sami nevedia co hraju,raz skusia to potom ono
tam je najlepsie vobec neblufovat,pockat na jasnu situaciu a oberat ich aj o gate.
fidelko
 
Príspevky: 492
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Re: Ace hud

Odoslaťod hulmazas2 17 Apr 2008 21:12

Ja som skor myslel read typu: calling station, apssive, agressive, loose, tight. Zakladne info.
hulmazas2
 
Príspevky: 685
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Hmmm

Odoslaťod keso26 17 Apr 2008 21:20

neprezeniem to, ak poviem, ze mi to zlozi 8-9 hracov z 10. Len vynimocne sa stane, vlastne si spominam, ze doteraz sa mi stalo len asi 2 krat, ze ma niekto re-raisol AI, az vtedy to skladam a len niekolko krat, ze ma niekto dorovnal.
..read mam len na hracov, ktory sa vymykaju normalu a u tych si hned davam aj poznamku, casto krat ich potom stretnem iny den pri stole a viem, co su zac, tak isto si znacim aj dobrych hracov.
JsTs - ja to z UTG aj s MP skladam, pretoze post flop je to velmi tazko hratelne, inak ten Tvoj super s Kd7d, pekna fishka
fidelko - presne tak, neblufovat na mikrolimite a hrat len so strong hands
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: turnaj

Odoslaťod allsam 18 Apr 2008 00:07

no neviem dva krat reraisovany pot, ja by som do toho nesiel, ale z hladiska strategie double alebo nic to bolo v pohode : ) na druhej strane poznam vela hracov ktory by isli do suboja s KQ ked otipuju tight supera na stredny par.
allsam
 
Príspevky: 235
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: roche

Odoslaťod roche01 18 Apr 2008 06:50

chipfeeder: Máš pravdu, c. bet je fajn vec, ale ako vravíš: Nerobiť ho často a okato.
V online pokri "milujem" práve toto: Každý, kto už čo-to o pokri vie, pozná pojmy c-bet a stealblind. A v 90% prípadoch každý takýto manéver Tvoji súperi vyhodnocujú práve takto tzn., že ak z dealera raisnem 3xBB, ked všetci predo mnou foldli, je jasné, že minimálne jeden blind to bude považovať za steal blind a poväčšinou ma čaká silný reraise. Niekedy mám pocit, že je ten môj raise taký okatý, že to inakšie ani nemôže dopadnúť:(
Na druhú stranu preto milujem, ak na dealera trafím nejakú monsters (napr. teké AA, KK apod). Ak je na blindoch nejaký blind-obranár, neváham a raisujem aj netradične viac ako inokedy (aj 4-5xBB). jednoducho sa snažím vyvolať dojem, že tie blindy naozaj kradnem. A toľkokrát sa skutočne dočkám reraisu s niečím ako A-x alebo ako som niekde inde písal 5-2 mimo farby.:)
Ja netvrdím, že v online pokri nemá checkovanie význam resp. efekt, len som chcel poukázať na mentalitu resp. prístup mnohých hráčov k hraniu. Je to možno spôsobené motiváciou hráčov, prečo poker hrajú. Oni chcú hrať HOLDEM nie FOLDEM a ak sa len checkuje, pre mnohých to znamená nezáživné sedenie pri PC.
Bohužiaľ, potom nám, čo to hráme okrem iného aj pre budovanie nášho bankrolu, neostáva veľakrát nič iné, len si tu na webe vylievať naše ranené pokrové srdcia nad tým, ako sme zase raz prehrali proti nejakému haluziakovi.8-)
Ale s tým sa asi nič nedá robiť...
Ale súhlasím s tebou aj v tom, že check je veľmi silná zbraň v určitých situáciách. hlavne ak máš monster v online pokri je na 95% isté, že správnym hraním to dostaneš bohato zaplatené.
Napér. v jednom turnaji som v prvej hre MTT dostal KJ na BB a flop prišiel KKJ. V hre boli 4 ďalší hráči. Turn a river mi zaprial (A. 10) na stole 4karty vo farbe. Tú ich vzájomnú prestrelku v raisoch a reraisoch som len s pobavením sledoval, pretože všetci do hry len limpli, takže nejaké vysoké páry alebo vysoké karty som u nich nepredpokladal. A najzábavnejšie na tom bolo, keď som na rivery riasol na allin (ostávalo nám vtedy už len nejakých 300 chipsov z 1500 každému) a všetci štyria ma zavolali:-P takže po prvej hre som z 1500 skočil na7500, práve pekným checkovaním a následným callovaním ich bezhlavej prestrelky. najzaujímavejšie bolo, že nikto z nich sa ani na chvíľu nezamyslel, prečo som zrazu na rivery zahral prvý allin, keď som ich dovtedy "checkoval" a "calloval".
Takže záver je jasný: FOLD a CHECK sú silné pokrové zbrane, pokiaľ ich vieš používať. :)
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové turnaje

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!