Preco sa to aspon obcas nestane aj mne?

Diskusia o online MTT a SNG turnajoch, HU SNG a live turnajoch (WSOP, EPT, ECOOP...).

Preco sa to aspon obcas nestane aj mne?

Odoslaťod Pepi 08 Apr 2008 15:53

Dakedy nechapem, ake stastie maju niektori hraci. Ako napr. v jednom turnaji, co som dohral pred chvilou. Puk vyhra tri hry (ktore hral so vselicim a v kazdej slusny pot) za sebou z toho dva po showdowne a este na to dostane AA ked je na BB a akurat ja SB v snahe kradnut blindy s KJ na neho narazim!
To jak robia? Ja taketo snury superov vidim ostatnom case uz viac ako pravidelne. Naopak, ked hram dajaky turnaj a po dlhsom cakani sa mi podari vyhrat vacsi bank, a hned 1-2 hry na to dostanem AA, KK alebo AK, tak sa az bojim navysit, lebo hned na flope ma ten co ma callne (aj pri vysokom bete), lepsiu handu ako ja. A aj keby som siel all-in preflop, tak na 90% tuto partiu prehram.
Mam to odsledovane, kedze si zapisujem klucove hry v turnajoch. Mi to dakedy pripada, ze to herne robia naschval alebo uz neviem jak si to mam vysvetlit...
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: Preco sa to aspon obcas nestane aj mne?

Odoslaťod DEZINO 16 Apr 2008 00:23

AA, KK pravidelne na freeroloch prehravam, nie sme taliani a ani frantici:-X
DEZINO
 
Príspevky: 96
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 5

Re: Preco sa to aspon obcas nestane aj mne?

Odoslaťod roche01 16 Apr 2008 09:04

To len potvrdzuje, že ani AA ani KK nie je autowin karta! A neplatí to len pre freerolly ale aj pre turnaje s buyinom a dokonca aj dosť vysokým, či dokonca aj pre main event WSOP.
Pred pár týždňami som pozeral záznam z WSOP 2007 main eventm kde som niečo podobné videl a bolo mi toho hráča skutočne ľúto:
Bol to kvalifikant z P****Stars (mohol mať okolo 25 rokov). Joe Hachem raisol z UTG, on zo SB reriase na allin, Joe call. Kvalifikant mal na ruke AA, Hachem AK. Jasný favorit pred flopom, po flope 10-J-Q mal čo robiť, aby udržal slzy...:(
Tak takéto niečo by som asi aj ja ťažko predýchal. Preto si vždy spomeniem po nejakej nepríjemnej prehre práve na tohoto hráča a poviem si, že to ešte stále nie je až taká tragédia ako to, čo zažil on a idem na ďalší turnaj.
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

Re: Preco sa to aspon obcas nestane aj mne?

Odoslaťod roche01 16 Apr 2008 09:06

Niekedy je šťastie skutočne vrtkavé: Ja som hral 5k garnatovaný na FullTilte, 10 miest od money som dostal KK. Súper z UTG raise, ja reraise na allin, on call s Q-3. flop 338 a bolo po zábave.
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

toto

Odoslaťod tucniak 16 Apr 2008 14:22

by mna zaujimalo, ze ked uz si tak blizko, ci zahodit aj KK?:D..ale ved to je nerealne, statistikcy super sanca na double up ktory sa tak velmi hodi..pretoto nehravam MTT:D
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

KK

Odoslaťod chipfeeder 16 Apr 2008 15:23

rovno zahadzovat urcite nie, ale na keru gutu ist rovno AIPF? gambling, nic ine
chipfeeder
 
Príspevky: 780
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

toto

Odoslaťod tucniak 16 Apr 2008 15:45

sa ja v sng snazim obmedzovat, aspon vidiet flop a zlepsit si sancu..ale niekedy da AI super tak co?vtedy to akoze zahodis?
uz predsa len po flope sa da lepsie(niekedy aj nie, ak drzi 22 a ma set:D ) ale tak..tazko no
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

tucniak

Odoslaťod chipfeeder 16 Apr 2008 15:58

zavisi od situacie. ale raz som uz KK pred flopom zlozil. bolo to 2 miesta pred ITM , kde bol trojnasobok byinu.

inak samozrejme s KK AIPF dorovnavam, ale sam neiniciujem nikdy. silny bet ano, ale nie allin
chipfeeder
 
Príspevky: 780
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: tucniak

Odoslaťod Spasskij 16 Apr 2008 17:01

to mate tak na FT MTT som mal AA raise 4*BB a shorstack ma dorovnal cim isiel all in....mal JK a na stol prislo A 10 Q 9 K a bolo po zabave... a s AA alebo KK som prehral vela partii tym,,,ze super dorovnal moj preflop raise s Q3 v srdciach a chytil farbu....samozrejme ja som mal AA.......to je bezne....tak isto ako aj jasne vyhry ktore sa otocia na prehru na rivery a to uz potom mrzi,,,hlavne ked ste na FT a isli ste all in...
Spasskij
 
Príspevky: 189
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 0

spasskij

Odoslaťod chipfeeder 16 Apr 2008 17:49

AA je nieco uplne ine ako KK.

ak chces hrat s AA na istotu a co najmenej riskovat, treba dat allin preflop.

KK je velmi zradne. vacsinou do hry vstupuju hraci s Ax a s parom. takze nevidim vyznam gamblovat s KK, ked sa mozem presvedcit, ci na flop nepride A.

allin na flope je uz ina vec ...
chipfeeder
 
Príspevky: 780
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Pokrové turnaje

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!