Russian Poker Tour!February 3-11, Kiev!$400,000$+$200,000!!

Diskusia o online MTT a SNG turnajoch, HU SNG a live turnajoch (WSOP, EPT, ECOOP...).

Re: Russian Poker Tour!February 3-11, Kiev!$400,000$+$200,000!!

Odoslaťod janobendik 22 Jan 2011 11:11

ahoj reklam, sme blizsie k pochopeniu tvojho sklamania z UA. Bytkiv je dedina /aj ked moze mat aj 10K obyv/ v takom regione kde naozaj sa cas zastavil pred xx rokmi, ale /neviem skade si/ aj na SK mas miesta "ze jeden by zaplakal". ak mas moznost tam ist dnes a tak trosku dalej - aspon do Lvova - budes strasne prekvapeny! a Kiev ako hlavne mesto je to naozaj perla.
..vsetkym , ktori maju moznost ist hrat vrele odporucam RPT, bude to super spojenie hry s poznanim niecoho vynimocneho, pretoze Kiev vynimocny naozaj je. ;)
... kto tam naozaj realne chce ist, nech mi kludne zavola, mozem konkretne poradit- doprava, ubytko,akcie...
........a ramzeja si nevsimajte , chlapec si potrebuje vybudovat svoje ego :D . Uz podla toho , ze namiesto slova sedliak pouzil typicky vyraz "sedlak" je zjavne skade ten obmedzenec je. :good:
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Russian Poker Tour!February 3-11, Kiev!$400,000$+$200,000!!

Odoslaťod relkam 22 Jan 2011 11:24

janobendik napísal:ahoj reklam, sme blizsie k pochopeniu tvojho sklamania z UA. Bytkiv je dedina /aj ked moze mat aj 10K obyv/ v takom regione kde naozaj sa cas zastavil pred xx rokmi, ale /neviem skade si/ aj na SK mas miesta "ze jeden by zaplakal". ak mas moznost tam ist dnes a tak trosku dalej - aspon do Lvova - budes strasne prekvapeny! a Kiev ako hlavne mesto je to naozaj perla.
..vsetkym , ktori maju moznost ist hrat vrele odporucam RPT, bude to super spojenie hry s poznanim niecoho vynimocneho, pretoze Kiev vynimocny naozaj je. ;)
... kto tam naozaj realne chce ist, nech mi kludne zavola, mozem konkretne poradit- doprava, ubytko,akcie...
........a ramzeja si nevsimajte , chlapec si potrebuje vybudovat svoje ego :D . Uz podla toho , ze namiesto slova sedliak pouzil typicky vyraz "sedlak" je zjavne skade ten obmedzenec je. :good:

som z okolia KE. V KYjeve som este naozaj nebol. no a na margo tých urážok a lá luník IX len toľko: ak nie su argumenty tak sa začne urážať. Niekedy by som sa pobil ak mi niekto povedal resp. napísal že som luníka atdˇ ale teraz :lol2:
Ja si už z toho nič nerobím
relkam
 
Príspevky: 96
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Russian Poker Tour!February 3-11, Kiev!$400,000$+$200,000!!

Odoslaťod tucniak 22 Jan 2011 11:44

relkam napísal:Niekedy by som sa pobil ak mi niekto povedal resp. napísal že som luníka atdˇ ale teraz :lol2:
Ja si už z toho nič nerobím


toto znie ze vies riesit konflikty o nicom tou spravnou cestou, spravanie urcite na vysokej urovni, gratulujem :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Predchádzajúca

Naspäť na Pokrové turnaje

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!