Slovaci na WSOP

Diskusia o online MTT a SNG turnajoch, HU SNG a live turnajoch (WSOP, EPT, ECOOP...).

Re: Re: Kojak

Odoslaťod gevlik199 10 Júl 2008 13:04

chlape bojuuj a zabudni na tie esa lebo inak si zakliaty:)
gevlik199
 
Príspevky: 347
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Kojak

Odoslaťod 7castle 10 Júl 2008 13:18

Hehe,

Phil Hellmuth by zlomil vlastny rekord v pocte "fuck" za minutu :-)

Inak Kojak ale uz to radsej nerob, a ako vravi gevlik, pust to z hlavy, lebo nebudes hrat dobre...
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

nexapem Vas

Odoslaťod beinn 10 Júl 2008 14:01

cafte len tolko xcem napisat , ze preco mu vravite ze to uz nema robit? sak ide o vyse 150 mil SKK...ak by to vyhral zmeni zivot nie len sebe ale aj svojim detom a aspon 2 generaciam ak nie celemu rodu...a to ze sa to nepacilo tucnym sprostym amikom co si myslia, ze su pupkom sveta....vsak by som to este nasxval zopakoval...nex vidia ako ix mam v pazi...len tolko :) a Kojak drza...s takyxto xujovin si hlavu nerob
beinn
 
Príspevky: 149
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: nexapem Vas

Odoslaťod scorpiorado 10 Júl 2008 15:10

plne súhlasím. srat na nich. kiež by si mal to šťastie aby si to mohol urobiť ešte aspoň dva razy. najlepšie na finalovom stole nech si to vychutname v obraze. oni si etiku prisposobuju svojim hviezdam. ( na druhej strane ocenujem tvoju reakciu, že by si bol ochotny dať svoje ospravedlnenie, s tým, že si nováčik a nemáš z kade túto ich "etiku" poznať. ) tvoj report ako aj opis tvojej stratégie je hodne poučný. aspoň pre mňa, čo rád hrám aj nie top 10 kombinácie a preto to nikdy nikde v pokre nedotiahnem. Ešte raz dík a moj rešpekt. GL
scorpiorado
 
Príspevky: 183
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

bein scorpio

Odoslaťod buschle 10 Júl 2008 15:44

tiez nemam rad americanov , zato netreba zo seba robit ... pri hre. Uz sa mi stalo aj online ze som dal allin a typek si pekne pockal 20sekund s nuts kym callol a potom este napisal do chatu LOL. Je to podla mna asi najhrosia legalna vec co sa da v hre robit.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

re

Odoslaťod w4444x 10 Júl 2008 16:54

Lol bein a scorpiado to je asi tak ako by ste povedali ze na Futbale na MS nech niekoho zakerne fauluju a zrania ho a nech to robia stale aby vyhrali sampionat .. trochu od veci nie ?
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

ALL

Odoslaťod BK 10 Júl 2008 17:01

Ďakujem všetkým za podporu Milanovi. Poznám ho nejeden ten rok a viem, že mu záleží na každej dobrej rade a povzbudivých slovách. Romulusovi a Rolandovi držím palce. Biba
BK
 
Príspevky: 1
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

WSOP

Odoslaťod Kojak34 10 Júl 2008 17:26

to CS: dakujem, že si ma utvrdil, že moja taktika môže ešte chvilu fungovať, viem že je to donk hra, ale prave z toho by som mohol vyťažiť (presne ako ked naletel ten dôchodca s tym KQ a ja som zdabloval).
to all: s tými esami si samozrejme už dám na budúce pozor, nie som uplny jebo z lesa, a tak troška ide aj o meno Slovenska, aj ked chápem aj chalanov ktorý píšu že urob im to ešte raz nech ich jebne, áno sú tu tipkovia ktorý by si to zaslúžili dať im trocha pohuliť, ale vedomky to asi nedokážem (a ani nechcem) urobiť. Všetci ste super, dakujem, sto krát dakujem (aj v mene zvyšných dvoch chalanov)
Kojak34
 
Príspevky: 18
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: re

Odoslaťod scorpiorado 10 Júl 2008 17:39

w4444x ty sa hlavne ukludni a neporovnavaj tu slowrolling so zakernym faulovanim. este vcera si ani nevedel co to je, a ze je to neeticke uz vonkoncom. keby to robil velky phill a bolo to v jeho knizke tak je to dokonca strategia. to co on doraba aj na tonto evente je vrchol neetickosti a aj tak ho vcetci zeru. samozrejme, ze chcem aby nam Kojac robil dobre meno, ale to nam urobi hlavne ak sa dostane co najdalej. OK teraz o nom maju istu predstavu ...tak nech sa jej drzi a nemeni svoj styl. Som si isty, ze styl bude vediet zmenit ked to bude potrebovat. A to ze sa o nom hovri a ze je v highlights je len v jeho prospech. jeho budovany image " tutovkara " sa dostane aj k tym, ktori s nim nehraju. Tak kludne este jeden slowrolling .... je lepsie byt ciernou ovcou ako vypadnutym zralokom.
scorpiorado
 
Príspevky: 183
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: WSOP

Odoslaťod APminer 10 Júl 2008 18:00

ja bych byl rad, kdyby jsme nezapomeli i na CZ hrace ;-)
i kdyz mnozi z Vas pamatuji CSSR jen z vypraveni rodicu :-D :-D :-D
Takze GL vsem CZ+SK *THUMBS UP*
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové turnaje

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!