Slovaci na WSOP

Diskusia o online MTT a SNG turnajoch, HU SNG a live turnajoch (WSOP, EPT, ECOOP...).

Re: Re: re

Odoslaťod 1zart1 10 Júl 2008 18:05

No neviem, ale vela neetickeho na tom nevidim, to skor tak ako pise mysak. Super to proste neuniesol a robi z toho halo. isteze to nemusel Kojek urobit, ale na ukamenovanie to ani zdaleka nie je. Co je zle na tom, ze chcel vediet o kolko zetonov hra? Ved to nebolo po rivery, takze to este mohol kludne prehrat, alebo som zle porozumel? Podla mne je dovolene vsetko co pravidla a zakony nezakazuju a hotovo!! Tak ako to ma dovolene kazdy obcan v normalnom state. A toto pravidla nezakazuju, tak co?????
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

w4444x

Odoslaťod beinn 10 Júl 2008 18:18

xcel som reagovat na ten futbal ale uz to za mna napisal scorpiorado :) neporovnavaj dve uplne odlisne veci

jedine co sa tomu xlapikovi stalo je ze mu trosku spadlo ego a druhym sa to nepacilo lebo na jeho mieste vydeli seba a to sa im tiez nepacilo, ze by zo "smart amics" robil niekto hlupakov...nexcem sa tu s tebou vadit len som vyjadril svoj nazor...

btw..keby sa vsetci na svete riadili etikou tak nie je tolko vrazd vojen a proste zlyx veci a vsetci sa lubime jedna radost...

a toto ja povazujem za uplnu bublinu, ktora sa rozmazala ako sa len dala+ ked k tomu priratam, ze kojak nevie po anglicky tak sa necudujem

predstav si ked ten event vyhra naozaj slovak...amici by sa pod zem prepadli a urcite by ti ukazali peknu etiku :)

tot fsio

PS: aj s AA by som mal nervy keby siel niekto all in predo mnou v tak velkom turnaji v ktorom nejde o fazulky ako som pisal nizsie
beinn
 
Príspevky: 149
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: w4444x

Odoslaťod w4444x 10 Júl 2008 18:56

lol scorpio tjn ked si pozorne precitas forum mozno zbadas ako som to "nevedel" a to co je akoze poker ? to sa hrate karty ako ? A porovnanie je uplne na mieste .. nehovorim ze kojaka teraz za to neznasam proste sa stalo nevedel ze to je take hrozne a dokonca sa chcel ospravedlnit cize vsetko ok ... ja len chcem povedat ze reci typu "SAK CO SU TO DEBILI , KLUDNE IM TAM PLUJ PO STOLE A SLOWROLUJ AKO DIVY" su dost ulet .. a to ze to ma nejaky blbecek v knihe ktoreho neuznava za jeho chovanie skoro kazdy druhy pokrista je tiez "podstatne" ... dufam ze raz na live hre ti niekto spravi slowroll vo napatej situacii ked ti o nieco pojde a uvidis sam ..
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: w4444x

Odoslaťod palo1973 10 Júl 2008 19:16

neda mi nereagovat,hoci dotycneho reprezentanta nasej mladej rychlo sa rozvijajucej krajiny nepoznam,ale suhlasim v tom s "beinnom",ze nervy a plus neznalost anglictiny sa podpisali,to ako keby som ja futbalista nasej najnizsej sutaze nastupil vo finale LM....
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Beinn

Odoslaťod 7castle 10 Júl 2008 20:04

to ze sa hra o 150mega nic nemeni na tom ze ma hrat fer... Ja ti neberiem, ked to tak nerobis, je to tvoj problem, len sa nesnaz tvarit, ze je to normalne. A hlavne, to ci tie prachy vyhra, alebo nie, predsa nezavisi od toho, ci bude hrat ako bulo... Myslis, ze by tie esa prehral keby to dorovnal okamzite?

Ak sa raz dohodneme, ze mat AA a natahovat call minutu je maximalne neeticke, tak zaroven plati, ze slusni hraci to nerobia. To ze to je neeticke, je podla mna jasne kazdemu normalnemu hracovi.

A uzasna je tvoja poznamka k tucnym sprostym amikom. Svojim pristupom tu zo seba robis maximalneho sedlaka, cim hravo hocijakeho amika zatienis. Pre tvoju info, aj ked by prijali tvoju teoriu o vymletych amikoch, na WSOP je mnozstvo inych hracov, nielen amikov, takze co tak dodrziavat etiku kvoli nim?

A najvacsi vtip je v tom, ze na rozdiel od teba je to Kojakovi luto, a nemieni to opakovat.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Aj ked vlastne...

Odoslaťod 7castle 10 Júl 2008 20:08

... najst nejake forum, kde by sa neprejavoval klasicky prizemny antiamerikanizmus, ktory odovodni hocico, ake je to proti amikom, je skoro nemozne, takze co som cakal...:(
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

kojak

Odoslaťod fidelko 10 Júl 2008 20:56

super hra*THUMBS UP*
presne takyto silovy natlakovy poker s TOP 5 kartami je to jedine, co moze amaterovi vyhrat takyto turnaj
superi nech si komentuju co chcu,vobec by som si to nevsimal,uplne ich ignoruj*WALKMAN*:-X
GL@=
fidelko
 
Príspevky: 492
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/2 krát
Karma: 0

re:

Odoslaťod buschle 10 Júl 2008 21:49

no co do roka a do dna mozno nebude len Merciak live na WSOP ale este budem hrat na servery KOJAK POKER :D

APMiner toho Upmaxa dost uznavam videl som jeho videa .. uplny agresivny zabijak to je :)
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: re:

Odoslaťod APminer 10 Júl 2008 21:53

hod link na nejake video, pls ;-)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Re: re:

Odoslaťod mysak(bon3fish) 10 Júl 2008 22:28

na partnerske strance PG mas jedno vanocni ;) , dva stoly nl1000 myslim
mysak(bon3fish)
 
Príspevky: 562
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové turnaje

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!