Slovaci na WSOP

Diskusia o online MTT a SNG turnajoch, HU SNG a live turnajoch (WSOP, EPT, ECOOP...).

Re: WSOP

Odoslaťod vlade 12 Júl 2008 22:00

neni link na live wsop (ak myslis nejaky live prenos ako bol z EPT)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Re: WSOP

Odoslaťod lubka 12 Júl 2008 22:51

http://www.B**n-wsoplive.com/
lubka
 
Príspevky: 52
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Hlupáci z KN zahodili svoju šancu

Odoslaťod Kojak34 13 Júl 2008 02:15

to 7castle: absolutny súhlas s tvojim príspevkom,presne si pochopil čo som chcel povedať. Ten pot bol trocha vyšší ako si napísal, mýslím, že mohol byť tak okolo 37, ale to nič nemení na situácii. Ešte k tomu môjmu all in-u. Nejak som mal pocit že by mohol mať AK a chcel som ho odradiť, aby nešpekuloval z dorovnávaním a preto ten neuvážený ťah s all in. Keď po mojej akcii neurobil ani rýchly call, ani rýchli fold tak vtedy som už vedel na 9O% že má KK alebo AA ale to už bolo bohužiaľ neskoro.

to jojosavi: letenka ma vyšla cca 30 tis. Sk, ale kupoval som ju na poslednú chvíľu, pár mesiacov dopredu je to lacnejšie, prebukovanie letenky na neskorší termín 4 tis. Sk, ubytovanie v lacnejšom hoteli zoženieš už za cca 500 usd na týždeň (pozri stránku www.vegas.com), strava záleži na tom aký si náročný, takých 50 usd mi malo na deň stačiť, v tom je už aj pitie. Taxíky na presuny medzi hotelmi, jedna jazda okolo 10 usd (3-4 jazdy denne)-nedoporučujem ísť pešo, lebo po 10 minutách chôdze by si už z radosťou zaplatil aj 20 usd, potom záleží aká bude tvoja úspešnosť v cash game ak to hrávaš. Výlet sa môže značne predražiť ak sa nedokážeš vyhnúť nástrahám rulety,blackjacku a tisícov hracích automatov ktoré sú tu na teba nastražené prakticky všade.

to fidelko: áno určitá únava bola, 9 hod kvalifikácia, 14 hod day1, 14 hod day2 + priznávam že som bol dosť rozhodený z toho môjho slowrollingového prešľapu. Fakt stačila chvíľočka nie 100% koncentrácie a bolo to.

to APminer: píšeš že o rok to bude lepšie. K tomu len toľko, že tak super ako som to mal rozohraté teraz, že to sa už asi nebude opakovať nikdy-cca 80 miesto pod Day2 s veľmi slušným stackom, ktorý by vystačil na in the money aj keby som na day 3 vôbec ani nebol prišiel... Teraz keď spetne uvažujem tak som to QQ vzhľadom na situáciu že prioritou je dostať sa na peniaze, a že ma súper so stackom 190-200t reraisol pred flopom na 17t, proste, že som to QQ mohol v pohode zhodiť ešte pred flopom.

to beinn: ďakujem, že si sa dokázal vžiť do mojej situácie, áno, naozaj som sa cítil veľmi nepríjemne, a najhoršie bolo, že som nevedel, že čo sa deje keďže som im nerozumel a o slowrollingu som pred tým nič nepočul, u nás v krčme také nepoznáme :-), ale na druhej strane súhlasím aj so 7castle, že je to neetické. Vedome by som to už nikdy nespravil (max tak u nás v krčme :-)))) )

to zvedavecAA: ďakujem za podporu ktorú som od teba dostával prostredníctvom sms, škoda, že nebola možnosť predvečer day3 spolu pokecať a pripraviť taktiku, nemuselo to takto dopadnúť. Niežeby som taktiku nemal,ale namal som po ruke osobu ktorej po pokrovej stránke dôverujem a ktorá by ma v tej taktike utvrdila, resp. upozornila na možné nástrahy ktoré môžu nastať.

to all: ty
Kojak34
 
Príspevky: 18
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: kojak

Odoslaťod APminer 13 Júl 2008 09:58

to prave strasne mrzi, ze jsi to mel super rozehrane a takhle jsi se chytil *SLZA*
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: ?

Odoslaťod iggbud 14 Júl 2008 08:43

tabulka vyhier je na:
http://www.worldseriesofpoker.com/tourney/tournament-payout.asp?tid=4948&grid=411
iggbud
 
Príspevky: 10
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Pokrové turnaje

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!