SUP. TURBO MTT na full tilte

Diskusia o online MTT a SNG turnajoch, HU SNG a live turnajoch (WSOP, EPT, ECOOP...).

SUP. TURBO MTT na full tilte

Odoslaťod michael163 11 Máj 2010 17:34

chcel by som sa opytat ci ma vyznam sa pustat do niecoho takehoto aky BR na to treba a ci vlastne ta variacia neni prilis velka na to aby to bolo ziskove. bol by som rad keby sa vyjadrili ti, ktori s tym maju ako take skusenosti prip. ako je to v porovnani so sup.turbo 1table(br,...)
dakujem
Obrázok používateľa
michael163
 
Príspevky: 689
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 63 krát/62 krát
Karma: 15

Re: SUP. TURBO MTT na full tilte

Odoslaťod keso26 11 Máj 2010 18:23

michael163 napísal:chcel by som sa opytat ci ma vyznam sa pustat do niecoho takehoto aky BR na to treba a ci vlastne ta variacia neni prilis velka na to aby to bolo ziskove. bol by som rad keby sa vyjadrili ti, ktori s tym maju ako take skusenosti prip. ako je to v porovnani so sup.turbo 1table(br,...)
dakujem

..ano da sa to hrat velmi ziskovo, barin by vedel rozpravat :) ..ale dlhsie tu uz nebol, barin zijes ?
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: SUP. TURBO MTT na full tilte

Odoslaťod oli.strs 11 Máj 2010 23:23

No v prvom rade BR podla mna zalezi od toho aky si hrac a ci hras rekreacne alebo chces hrat vazne
ak si vyhravajuci reg tak 200 buy in na super turbo by malo stacit ak chces hrat vela(cca 5K turnajov mesacne) aby si sa citil pohodlne
Ak chces hrat len tak for fun ako ja tak staci aj 100 BI ale menej by som uz nesiel pri super turbe
To je teda 9man
No a MTT super turbo som este nevidel nikoho kto by hral iba to, vatsinou to hraju iba tak for fun podla mna
i ked prvy z leaderbordu co hra super turba hra aj MTT super turbo skoro kazdy den a ma profit 4K$ na 130 turnajov
ale to mal podla mna stastie lebo 1500 az 2000 ludi hrat s 300 chip a 3min blindy to je lotto i ked na FT sa mozno da vyuzit edge len sa tam dostat :D
ale hrat to na profit je to podobne ako s normal turbo
cize hrat a hrat a vela hrat
oli.strs
 
Príspevky: 246
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 8 krát/12 krát
Karma: 5

Re: SUP. TURBO MTT na full tilte

Odoslaťod Barin 12 Máj 2010 06:45

keso26 napísal:
michael163 napísal:chcel by som sa opytat ci ma vyznam sa pustat do niecoho takehoto aky BR na to treba a ci vlastne ta variacia neni prilis velka na to aby to bolo ziskove. bol by som rad keby sa vyjadrili ti, ktori s tym maju ako take skusenosti prip. ako je to v porovnani so sup.turbo 1table(br,...)
dakujem

..ano da sa to hrat velmi ziskovo, barin by vedel rozpravat :) ..ale dlhsie tu uz nebol, barin zijes ?


Jasne, zijem a pravidelne citam :) Tie superturbo MTTcka ked som naposledy minuly rok hraval tak boli vacsinou 6max, neviem ako je to teraz ale fakt to hravali hrozni hraci, len bolo treba mat naozaj hodne velku trpezlivost a safe bankroll . Pre ukazku tu mas final table takeho turnaja kde to hraju fakt vsetci otrasne vratane autora takze si nebrat priklad :)

http://www.pokertube.com/free-poker-vid ... inal_Table
Barin
 
Príspevky: 284
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/4 krát
Karma: 4

Re: SUP. TURBO MTT na full tilte

Odoslaťod michael163 13 Máj 2010 22:16

Diky moc za rady tak som zacal teda hravat tie ST 6max(1table) zatial iba tak pomenej(maturita... :wall: ) vcera som bol +14BI a dnes -13BI takze variacia je tam nehorazna aj ked pravda ze dnes ma to fackalo z kazdej strany:) BR som si nastavil na 100BI to sa mi zdalo celkom prijatelne aj ked uvidim do buducna to mozno budem pravdepodobne zvysovat. Inak strasne hlupi ludia su tam :lol2: (pr. 6way limpovany pot PF:D, typek v HU 5krat complete ja 5x AI on 5x fold :D a pod.) ICM mi ako tak ide ale mam kopu hands kde neviem ci push alebo nie tak ked budem mat viac casu zacnem postovat snad mi niekto poradi.
Otazka: aky mate ROI na tych 9 alebo 6men ST alebo aky je optimalny?

K tym MTT: momentalne su na FT s buyinom od 3,5$ 45men(FR) tak tieto ma hlavne zaujimaju
BTW: co je to ten edge?
ten turnaj bol dost vtipny a niektore tie argumenty a zvazovania :D
Obrázok používateľa
michael163
 
Príspevky: 689
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 63 krát/62 krát
Karma: 15


Naspäť na Pokrové turnaje

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!