Anonymne stoly

Diskusia k herni U***et poker

Anonymne stoly

Odoslaťod Zeltzn 09 Júl 2012 11:59

Mne stále nejde do hlavy,prečo herne ako U***et dali anonyme stoly. Veď z tade odídu/odišli všetci regovia, to čo je za "marketingový ťah" ?
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: U***et

Odoslaťod TomMolivan 09 Júl 2012 12:40

Zeltzn napísal:Mne stále nejde do hlavy,prečo herne ako U***et dali anonyme stoly. Veď z tade odídu/odišli všetci regovia, to čo je za "marketingový ťah" ?


Ono kvôli tragickým softwarom, aké tieto herne majú tam celkovo moc regov nie je a fishkám sa samozrejme nepáči, že všetci vedia že sú fishky tečúce tisíce dolárov, tak si tieto herne mysleli, že asi bude lepšie vyhovieť im... ...NOT!
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: U***et

Odoslaťod Komedia 09 Júl 2012 12:48

práveže soft U***et je celkom solídny :shock:
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Anonymne stoly

Odoslaťod obivano 17 Jan 2013 17:54

Krajsi soft nepoznam ako microgaming
Obrázok používateľa
obivano
 
Príspevky: 887
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/8 krát
Karma: 7

Re: Anonymne stoly

Odoslaťod haman 17 Jan 2013 19:31

ste sa ma pytali v blogu na anonymne stoly. vyuzivam tuto temu na odpoved:

je pravda ze anonymnych stolov je viac ako klasickych. ale ked chcem hrat normalne stoly, nemam problem ich nastartovat a do 1/2 hodiny hram 9-12 normalnych stolov 6max plne obsadenych.

myslim, ze fishky tiez radsej hraju vs nicknames ako vs Player1, Player2. Len si nechcu sadat na prazdny stol.

stale sa neviem rozhodnut, ci sa:

a) zameriat/specializovat na anonymne stoly a hrat bez HUDu
b) to iste ale spojazdnit si HUD2 aby som mal cisla na anonymov.
c) kaslat na anonymne stoly a hrat normalne..

tento vyskum je stale in progress...

Za tento príspevok od haman poďakovali :
nabokow
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Anonymne stoly

Odoslaťod grulo 18 Jan 2013 16:25

Dik,
len stale nechapem ako ten HEM2 rozlisi, ze sa hrac vymenil na stole. Cize HEM1 mi ani HUD nenabehne a HEM2 nabehne HUD a ked si hrac presadne, ja si len dvojklikom na HUD zobrazim aktualne stats ako pisal nabokow, ale ako zistim, ze si hrac presadol tomu stale nerozumiem.
grulo
 
Príspevky: 94
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 8 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Anonymne stoly

Odoslaťod haman 18 Jan 2013 17:00

grulo napísal:Dik,
len stale nechapem ako ten HEM2 rozlisi, ze sa hrac vymenil na stole. Cize HEM1 mi ani HUD nenabehne a HEM2 nabehne HUD a ked si hrac presadne, ja si len dvojklikom na HUD zobrazim aktualne stats ako pisal nabokow, ale ako zistim, ze si hrac presadol tomu stale nerozumiem.

HEM1 nabehne HUD ale:

1) ukaze ti staty aj za predosle dni, teda nic nehovoriace cislo, lebo hraci sa zmenili.
2) mas moznost doublekliknut na staty a ukazu sa ti len staty z aktualneho dna, ked si na tom stole este nehral, je to fajn, su to realne cisla.
3) problem A: mne HEM1 vtedy ukaze ale niekedy nejake cisla, zrejme to neberie presne podla dna, ale da mi tam aj predosly den alebo noc alebo co. Proste viem ze som na tom stole nehral a aj tak ukaze nejake cisla.
4)problem B: ked sa vymeni hrac a ja si to nevsimnem, tak mi ani denne cisla nepomozu, lebo uz hra iny hrac.
5) ad.4 vymena hraca sa da vsimnut - zmeni sa stacksize alebo v chate je napisane, ze Player 5 left table, Player 5 sit down - ale je to otravne sledovat pocas multitablovania.

HEM2: to vie ukazat lepsie a hlavne sa tam da doubleklicknut pravym tlacitkom a vymazat cisla na konkretnom seat - ked si vsimnem, ze sa vymenil hrac.

Je mozne dokonca, ze HEM2 to ma nejak lepsie vymyslene, ze netreba nic riesit, proste podporuje anonymne stoly komfortne.

Za tento príspevok od haman poďakovali :
grulo
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25


Naspäť na Unibet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!