Registracia s falosnym menom

Diskusia k herni U***et poker

Registracia s falosnym menom

Odoslaťod popcorn 20 Aug 2010 13:29

nazdar. prisiel mi mail z U***et ze dostvam bonus 5 € do kasina. tak som sa prihlasil 5x zatocil ruletou a zrazu som mal 21 €. minimalny vyber je 15 € a bonus sa vybrat neda tak som si chcel vybrat tych 16 € (aj ked som tomu nechcel vyrit, ze som zarobil za 2 min 16 €). dal som vybrat ale zistil som ze som sa kedysi registroval s nepravimi udajmi- dal som si falosne meno. pri vybere som ale napisal moje skutocne meno. potom mi prisiel mail ze si tie peniaze mam vybrat este raz na take meno (ucet) aky mam na U***et.
chcem sa teda opytat, ci nebude vadit ked IBAN a SWIFT atd. zadam spravne ale meno bude neprave. ze ci mi banka nahodou nezablokuje ucet alebo nieco tak ked to falosne meno sa nebude zhodovat s menom drzitela uctu teda mojim pravim menom.
dakujem
popcorn
 
Príspevky: 14
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: U***et neprave meno

Odoslaťod lengySK 20 Aug 2010 13:37

nic ti nebloknu..ale ked sa nebude zhodovat meno accountu v U***et s menom uctu v banke...tak ti jednoducho nerobia cashout...preco si sa registroval z nepravym menom? nemal si 18? dovod?
lengySK
 
Príspevky: 24
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Re: U***et neprave meno

Odoslaťod tucniak 20 Aug 2010 17:01

popcorn napísal:...aj ked som tomu nechcel vyrit, ze som zarobil za 2 min 16 €)...


Obrázok
skus aj automaty, pocul som, ze je to super

a k veci-nie, banka ti takuto platbu nepripise :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

vyber z U***et

Odoslaťod popcorn 22 Aug 2010 15:29

nazdar ludia. potrebujem velku pomoc: kedysi som sa registroval v U***et ale spravil som velku hlupost: zo strachu ze mi zneuziju udaje som pri registracii zadal ine meno aj datum darodenia. teraz ked tam mam 16 € ktore som zarobil z rulety mi nejdu vybrat lebo mi nesedi meno s menom mojho uctu a zmeni sa meno uz neda.
preto by som niekoho chcel poprosit, ci by sa nedala urobit taka vec, ze by sme hrali nejaku hru 1 na 1 a dohodli by sme sa aby som s tym dotycnym tie peniaze prehral a potom by mi tie peniaze poslal na moj ucet.

dakujem za pomoc
popcorn
 
Príspevky: 14
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: vyber z U***et

Odoslaťod w4444x 22 Aug 2010 15:45

sounds like a plan

Obrázok
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: vyber z U***et

Odoslaťod popcorn 22 Aug 2010 16:07

a mohol by si mi s tym pomoct?
popcorn
 
Príspevky: 14
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: vyber z U***et

Odoslaťod w4444x 22 Aug 2010 16:42

popcorn napísal:a mohol by si mi s tym pomoct?

Obrázok
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: vyber z U***et

Odoslaťod HypAA 22 Aug 2010 16:56

so..
Obrázok
Obrázok používateľa
HypAA
 
Príspevky: 199
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/5 krát
Karma: 0

Re: vyber z U***et

Odoslaťod popcorn 22 Aug 2010 17:02

hmmm a mozem poziadat o vysvetlenie? lebo jediny kto by tu mohol byt podvedeny som ja a to tak ze by som tie peniaze s vami prehral a vy by ste mi ich na ucet neposlali...ale chapem vas strach no tak nic aj tak dik
popcorn
 
Príspevky: 14
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: vyber z U***et

Odoslaťod tucniak 22 Aug 2010 17:26

pokial to chces riesit prehranim na stole, vola sa to chipdumping, collusion, stoji ta to nejaky rake a pri HU sa na to moze pomerne casto prist-kedze je to obvious ked ti niekto da 99bb a na all in foldne
takze je to riskantne aj pre cloveka ktory ti s tym pomaha, mozu mu bloknut ucet , pripadne bankroll, co nikto kvoli tvojim 16tim euram nepotrebuje
ked si zaratas cashout poplatky a podobne drobnosti tak fakt riesis dost zbytocnost

druha vec je, ze ak nemas verifikovany ucet a uspesnu depozit history, nemusia ti ist ani player transfers

staci? :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Ďalšia

Naspäť na Unibet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!