Satelity na U***et Open Tróia + návod ako hrať kasíno +EV

Diskusia k herni U***et poker

Re: Satelity na U***et Open Tróia + návod ako hrať kasíno +EV

Odoslaťod Zoling 25 Mar 2013 12:48

A zasa to pekne vyriesili:

Dobrý den pane Kovacs,

chtěla bych vás informovat, že vám budou doplněny celkem dvě vstupenky, jelikož 16tého jste nesplnil podmínku. Také bych vás chtěla upozornit na to, že pokud budete i nadále pokračovat sázet černou/červenou ruletu, budeme nuceni vstupenky na vašem účtu pozastavit. Děkuji za pochopení a spolupráci.
Obrázok používateľa
Zoling
 
Príspevky: 203
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 10 krát/17 krát
Karma: 1

Re: Satelity na U***et Open Tróia + návod ako hrať kasíno +EV

Odoslaťod Stanley VII 25 Mar 2013 13:48

Asi musíš začať vsádzať nízke/vysoké, alebo párne/nepárne :D
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Satelity na U***et Open Tróia + návod ako hrať kasíno +EV

Odoslaťod TomMolivan 25 Mar 2013 14:45

DevilMayCry napísal:
yegon napísal:+EV a casove obmedzenie sa nevylucuje

ak si s tebou niekto raz hodi mincou a da ti odds ze mozes prehrat 1euro a vyhrat 2 eura tak je to +EV aj ked sa to nebude opakovat


Ok moja chyba. Myslel som ze pri EV situaciach sa bavime o dlhodobom hladisku a nie kratkodobom.



Ak je niečo +EV, tak to znamená, že v priemere je každý jeden roll pre teba ziskový, bezohľadu na to, či ich bude 5 alebo 9818951.

To "z dlhodobého hľadiska" je taká pomocná formulka, ktorá vysvetľuje to, že tá EVčka nefunguje tak, že akonáhle je niečo +EV,tak reálne budeš mať viac peňazí po každom jednom rolle, ale že čím ich bude viac, tým je väčšia šanca že ziskový naozaj skončíš (a o to viac) pričom ak ich je "dostatočne" veľa, tak je pravdepodobnosť, že budeš ziskový, takmer stopercentná.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Predchádzajúca

Naspäť na Unibet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!