Večerné PokerPortal freerolly na U***et

Diskusia k herni U***et poker

Večerné PokerPortal freerolly na U***et

Odoslaťod admin 02 Nov 2014 14:00

Diskusia k článku: Večerné PokerPortal freerolly na U***et

Pokrové začiatky a budovanie prvého bankrollu nie sú vždy ľahké, no s PokerPortalom je to vždy jednoduchšie! Potrebné vedomosti môžete získate v našej poker škole alebo v diskusii s ostatnými hráčmi. Peniaze na hru a tréning vám zase prinesú každodenné freerolly pre našich hráčov, ktoré si môžete zahrať vo viacerých pokrových herniach a v novembri sa medzi ne pridáva aj U***et.


Počas celého novembra tak môžete zadarmo trénovať svoje pokrové schopnosti a vyhrať popritom reálne peniaze, s ktorými sa môžete odraziť k svojmu ďalšiemu pokrovému rastu. Naše privátne turnaje si môžete zahrať v herni U***et každý pondelok, utorok, stredu a štvrtok. Turnaje sú freezouty len pre SK/CZ hráčov, chránené heslom a začínajú vždy o 19:30 s možnosťou neskorej registrácie prvé 4 levely (28 minút). Heslo zverejníme vždy v deň konania turnaja na našej stránke v časti Online turnaje/PokerPortal Freerolly a turnaje.

V herni U***et nájdete tieto...

Celý článok => Večerné PokerPortal freerolly na U***et
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22168
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Večerné PokerPortal freerolly na U***et

Odoslaťod Marcel73 03 Nov 2014 07:53

Fakt super herna, na androide nejde, webovy klient nepodporuje turnaje a na windovs vista nespustis.
Marcel73
 
Príspevky: 86
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Večerné PokerPortal freerolly na U***et

Odoslaťod Stanley VII 03 Nov 2014 22:27

Skúšal si to spúšťať na tom Windowse Vista? Pozeral som klient vo webovom prehliadači a fakt v ňom sú iba cash games a SNG turnaje, ale keď som stiahol aktualizácie, tak mi bežný klient vo Windows Viste išiel normálne...

Možno si to skúšal zrovna pri nejakom výpadku.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Večerné PokerPortal freerolly na U***et

Odoslaťod queeckee 05 Nov 2014 19:40

hillarious. windows vista..
queeckee
 
Príspevky: 29
Založený: Jan 2014
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: -2

Re: Večerné PokerPortal freerolly na U***et

Odoslaťod masliak 12 Nov 2014 16:01

Ja mám rovnaký problém, herňa nejde naštartovať a v prehliadači neponúka turnaje. Stanley, aké aktualizácie Ti pomohli, Windowsu ?
masliak
 
Príspevky: 3
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Večerné PokerPortal freerolly na U***et

Odoslaťod Stanley VII 13 Nov 2014 23:17

Stiahlo mi to update herne a potom mi to už išlo. Vistu má manželka na notebooku, ja ho vôbec nepoužívam, celkovo väčšinou používame iné PC a ten som zapol iba aby som to otestoval a po stiahnutí najnovšieho updatu U***et mi to bežalo bezproblémov tú chvíľu, čo som to na tom noťase skúšal. Inak väčšinou púšťam U***et na Win XP. Je ale možné že sa zrovna natiahli aj nejaké iné updaty ako adobe air alebo čokoľvek iné, lebo keďže sa ten komp málo používa, vždy keď ho pustím tak len sťahuje všetky možné aktualizácie, takže je možné, že sa medzitým aktualizovalo aj niečo ďalšie, čo som si už podvedome ani neuvedomil.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Večerné PokerPortal freerolly na U***et

Odoslaťod masliak 14 Nov 2014 03:53

ďakujem za odpoveď, mne to nejde od rána 11. novembra, keď mi boli vnútené aktualizácie Windowsu, včera večer som ich skúšal odinštalovať, ale takmer som si pošahal celý počítač, tak to radšej nebudem bantovať, nie som počítačovo veľmi zdatný :) Škoda, že nejde vybrať možnosť pracovať pod staršou verziou Windowsu - XP, táto Vista je aj podľa jej tvorcu jeden veľký omyl. Ešte skúsim ten Adobe Air, ktorý spomínaš. Písal som aj na support U***et, ale nejaká pani Iveta píše ako robot, pýta sa ma na ID turnaja a podobne, akoby vôbec nečítala môj problém.
masliak
 
Príspevky: 3
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Večerné PokerPortal freerolly na U***et

Odoslaťod queeckee 15 Nov 2014 11:32

nedalo by sa na tych dennych ceskoslovenskych majstrovstvach variovat vyhry?. MTT / SNG napr ? alebo este nejak odstupnovat napr 1. miesto?. final 6 ludi, potom rezacka do krvy, a nakoniec fadny koniec. tie SNG by som dal koly jednoduchsej zmene tiketu na cash. ako zasa do donkamentu.

peace, mirnixdirnix
queeckee
 
Príspevky: 29
Založený: Jan 2014
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: -2

Re: Večerné PokerPortal freerolly na U***et

Odoslaťod masliak 17 Nov 2014 14:45

Tak už mi z U***et odpísala pani Iveta, že o probléme vedieť a snažia sa ho riešiť. Len mám neurózku, aby to stihli do 7. decembra, keď sa bude hrať turnaj s dotáciou 10 000 euro, na ktorý sa mi šťastnou súhrou náhod podarilo získať vstupenku - teraz som nezamestnaný a dosť som sa spoliehal na pomikulášske finančné prilepšenie :)
masliak
 
Príspevky: 3
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Večerné PokerPortal freerolly na U***et

Odoslaťod Stanley VII 17 Nov 2014 22:51

queeckee napísal:nedalo by sa na tych dennych ceskoslovenskych majstrovstvach variovat vyhry?. MTT / SNG napr ? alebo este nejak odstupnovat napr 1. miesto?. final 6 ludi, potom rezacka do krvy, a nakoniec fadny koniec. tie SNG by som dal koly jednoduchsej zmene tiketu na cash. ako zasa do donkamentu.


Do konca mesiaca už turnaje určite dobehnú ako sú nastavené teraz, ale je možné, že budúci mesiac by sa pridali nejaké zmeny, napríklad tá zmena pre víťaza turnaja, aby sa turnaj dohrával dokonca. Čo sa týka MTT alebo SNG vstupeniek, možno by sa dalo prestriedať aj to, preberieme s manažérom a ak sa mu to bude pozdávať, je možné, že budúci mesiac budú turnaje pozmenené.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30


Naspäť na Unibet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!