VIP body

Diskusia k herni U***et poker

ozaj U***et ked ta tu uz mame

Odoslaťod yegon 22 Sep 2008 16:31

ako je to momentalne s tymi akciami vselijakymi lebo videl som rozne veci a neviem ci vsetko plati pre vsetkych alebo zavisi od toho kto ma ako nastavene konto

postrehol som nieco ako ze sa znasobuje pocet VIP bodov na konci mesiaca podla toho kolko clovek odohral, dalej ze je cashback 30-40% rake podla toho kolko VIP bodov clovek uhra. Niekto tu pisal ze sa mu za minuly mesiac znasobili body, mne sa zase zda ze mi pribudli nejake peniaze na ucet ale body ostali rovnake takze mi to pripada ze kazdy ma tu akciu ktora bola ked sa prihlasoval. Ako si to vieme overit a ako to vlastne teda je? Tiez ma zaujima ci niekde napriklad vidim aky velky bol cashback alebo rakeback alebo co to je ktory mi bol za dany mesiac pripisany.

dik
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: ozaj U***et ked ta tu uz mame

Odoslaťod Lisaci 25 Sep 2008 16:57

Tak ted jste tu byli a Yegonovi neodpovite ?? .. Celkem by mě zajímala odpověď kdyz uz jsem svuj Bankroll presunul provna na U***et
Lisaci
 
Príspevky: 162
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: to uz snad ne

Odoslaťod mysak 25 Sep 2008 18:11

w4444x - *THUMBS UP*

lisaci - to na co se ptal yegon by me taky hodne zajimalo, nikde to neposkytujou !
Obrázok používateľa
mysak
 
Príspevky: 226
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 4

Re: Re: Re: Re: to uz snad ne

Odoslaťod Lisaci 29 Sep 2008 09:45

Tak vyjádří se konečně někdo z U***et na dotaz yegona z 22.09.2008 17:31
Lisaci
 
Príspevky: 162
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: Re: to uz snad ne

Odoslaťod acvonmilan 29 Sep 2008 11:13

Vsak at yegon napise na support a pak tlumoci odpoved tady na foru. Sem chodi nekdo z U***et jen nahodile a predpokladam mimo sve povinnosti...
Obrázok používateľa
acvonmilan
 
Príspevky: 1537
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0
OPT1 - 2. miesto (2)

Re: Re: Re: Re: Re: to uz snad ne

Odoslaťod yegon 29 Sep 2008 13:20

ja som dostal odpoved ihned mailom, kedze zvolili tuto cestu predpokladam ze nechceli aby bola odpoved priamo na fore tak som ju sem nenapisal
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Re: Re: Re: Re: Re: to uz snad ne

Odoslaťod Lisaci 29 Sep 2008 16:27

Yegon postni odpoved sem na forum nebo mi ji preposli na fox77@seznam.cz diky moc
Lisaci
 
Príspevky: 162
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: to uz snad ne

Odoslaťod unibet 30 Sep 2008 17:25

Akce, ktera je stejna pro vsechny zakazniky U***et - nazyva se VIP Poker Club a je to prave to nasobeni VIP bodu, ktere hrac ziskal za minuly mesic. Detailni informace najdete zde: https://cz.U***et.com/poker/article.do?contentId=9737
Je to vernostni program pro hrace a odmenou za to, ze hraje, se mu znasobi pocet VIP bodu, za ktere si muze nakupovat veci z U***et.com, nebo platit fee do turnaju atd.

Druha vec, ktera je pro hrace, kteri hraji pravidelne nad urovni 10.000VIP bodu je individualni zarazeni do VIP programu. Je to ten Specialni bonus zmineny na strance vyse. Je nabizen individualne primo jednotlivym hracum.

Treti bonus, ktery jsme vytvorili pro zajemce o Pokerovy profi poker tym, byl 1000€ po nahrani 10000VIP bodu. Fungoval jako 30 denni vernostni program, pri nahrati 10000 VIP bodu se automaticky udelil bonus 1000€. To byla samozrejme jen jednorazova akce a nejde o nej zadat vicekrat.

Doufam, ze je to vsechno jasne a srozumitelne, pokud ne, jsem stale k dispozici.
unibet
 
Príspevky: 33
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

hm

Odoslaťod somNula 06 Okt 2008 14:42

prave som obdrzal asi 20k bodov
somNula
 
Príspevky: 610
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: U***et

Odoslaťod beinn 01 Apr 2009 22:03

Akurat rozmyslam kam si movnem BR xcem vymenit hernu a pozeral som U***et...musim povedat ze nic moc pre dlhodobejsie hranie...okrem tyx live kvalifikacii sa tam vobec neoplati hrat...ziaden VIP klub ziaden RB ani Bonusy...proste nic...ak by ste niekto o niecom takom na U***et vedeli dajte mi vediet...vdaka :good:
beinn
 
Príspevky: 149
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Unibet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!